• Aljo Beran

    (1907-1990)

    Proměny VI

    Položka č.: 236570

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:24

    monotyp, 44 x 30 cm, sign LD Beran, rám, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Muži

    Položka č.: 236571

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:25

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier, antiqari.at Radhošťská

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Balvan

    Položka č.: 236572

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:26

    serigrafie, 2016, 88,5 x 58,5 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 2/9, antiqari.at Radhošťská

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Položka č.: 236573

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:27

    serigrafie, 2016, 61 x 88,5 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 1/7, antiqari.at Radhošťská

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Bernie

    Položka č.: 236574

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:28

    serigrafie, 2016, 65,5 x 87,8 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 12/14, antiqari.at Radhošťská

  • Ž. Hofmanová

    Pole

    Položka č.: 236575

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:29

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Od zrození po smrt

    Položka č.: 236576

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:30

    litografie, 1950, 35,9 x 51,5 cm, značeno na kameni PD Marc Chagall 1950, vzadu potištěno básní G. Apollinaira a B. Cendrarse, papír uprostřed přeložený, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Knotek (Juhas)

    (1891-1954)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 236577

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:31

    olej, karton, 31 x 41,5 cm, sign. LD Juhas, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Anděl

    Položka č.: 236578

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:32

    litografie, 1988, 30 x 21,63 cm, PD monogr. * 88, č. 6/50 A, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, přeložená v cca jedné třetině, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Ženy

    Položka č.: 236579

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:33

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 11 cm, monogr. PD MK, rám, LD popsáno Leamington, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Apoštolové

    Položka č.: 236580

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:34

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Theodor Pchálek

    Jablka s láhví a hrnkem

    Položka č.: 236581

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:35

    olej, plátno, karton, 35 x 42 cm, sign. PD T. Pchálek , rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko Českého fondu výtvarních umění, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Polcar

    Kaligrafie V.

    Položka č.: 236582

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:36

    reliéfní grafika, 1988, 102 x 69,5 cm, sign. PD M. Polcar 88, autorský tisk, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

  • Miloslav Polcar

    Kmeny I.

    Položka č.: 236583

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:37

    reliéfní grafika, 1987, 95 x 62,5 cm, sign. PD Polcar 87, autorský tisk, při okrajích poškozeno

  • Miloslav Polcar

    Hlava - Kresba IV.

    Položka č.: 236584

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:38

    reliéfní grafika, 100 x 74 cm, sign. PD Polcar, č. 88, lehce zvlněný papír, při okrajích poškozeno

  • Miloslav Polcar

    Hlava - Kresba III.

    Položka č.: 236585

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:39

    kombinovaná technika, 100 x 74 cm, sign. PD Polcar, č. 88, lehce zvlněný papír, při okrajích poškozeno

  • Miloslav Polcar

    Kmeny

    Položka č.: 236586

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:40

    reliéfní grafika, 1988, 72 x 55,5 cm, sign. PD M. Polcar 88, č. 1/10, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

  • Miloslav Polcar

    Stopy I.

    Položka č.: 236587

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:41

    reliéfní grafika, 1988, 120 x 69,5 cm, sign. PD Polcar 88, č. 1/10, při okrajích poškozeno

  • Miloslav Polcar

    Záznam

    Položka č.: 236588

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:42

    reliéfní grafika, 1987, 101,5 x 69,5 cm, sign. PD Polcar 87, autorský tisk, při okrajích poškozeno

  • Miloslav Polcar

    Prostor

    Položka č.: 236589

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:43

    kombinovaná technika, 1987, 101,5 x 70 cm, sign. PD M. Polcar 87, č. 1/11, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

  • F. Procházka

    Tetřev

    Položka č.: 236590

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Viktor Seifert

    (1894-1959)

    Prachovské skály

    Položka č.: 236591

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:45

    olej, karton, 1944, 59 x 50 cm, sign. PD Seifert 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. K. Krattnera na AVU v Praze

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Položka č.: 236592

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:46

    tempera, papír, 27,5 x 42 cm, rám, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, papír , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

  • Jaroslav Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Vesnice

    Položka č.: 236593

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:47

    akvatinta, 27 x 33,5 cm, rám, pomuchláno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Šimorda

    (1887-1959)

    V parku

    Položka č.: 236594

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:48

    olej, plátno, 69,5 x 100 cm, sign. LD A. Šimorda, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    Položka č.: 236595

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:49

    litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 236596

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:50

    tempera, karton, 46 x 71 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Stanislav Zippe

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 236597

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:51

    serigrafie, 2009, 26,3 x 39 cm, sign. PD Zippe 09, č. 36/50, absolvent Hořovické sochařské školy

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    Položka č.: 236598

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:52

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Maryša Neubertová

    (1899-1976)

    Položka č.: 236599

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:53

    olej, plátno, 54,5 x 73 cm, sign. LD Maryša Neubertová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská