• Karel Neužil

    Mořská krajina

    Položka č.: 226790

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:32

    olej, sololit, 1989, 48,5 x 68,5 cm, sign. LD Neužil 89, rám, vzadu věnování od autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    Položka č.: 226789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:34

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Vesnice na kopci

    Položka č.: 226785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:36

    olej, překližka, 24,5 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Moravec

    Pohled do zahrady

    Položka č.: 226784

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:38

    litografie, 1975, 24,5 x 19 cm, sign. PD JMoravec75, rám, č.165/200, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Moravec

    Výhled na mýtinu

    Položka č.: 226783

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:40

    litografie, 1975, 19 x 25,3 cm, sign. PD JMoravec75, rám, č.128/200, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 226770

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Chovatelka s chovancem (PF 1955)

    Položka č.: 226757

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:44

    litografie, akvarel, 1954, 14,5 x 21 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských v…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Sušení sítí

    Položka č.: 226754

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:46

    litografie, 1982, 15,5 x 38 cm, sign. PD Cyril Chramosta 82, rám, autorský tisk, DU věnování, lehce zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:48

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Emil Hlavica

    (1887-1952)

    Tanečníci

    Položka č.: 226261

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:50

    glazovaná keramika, 1920, v. 31,5 cm, značeno Emil Hlavica 20

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 226201

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:52

    olej, karton, 19,4 x 13,3 cm, sign. PD J Dlabal, vzadu popsáno, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 226099

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:54

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 226098

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:56

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 226097

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:58

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo "Běda!" - studie

    Položka č.: 226096

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:00

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 226095

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:02

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 226094

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:04

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • Jaroslav Válek

    Zvlnění

    Položka č.: 224830

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:06

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Lišejníky

    Položka č.: 224821

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:08

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 224820

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:10

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Ant. Grimm

    Položka č.: 224233

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:12

    dřevoryt, 6 x 9,5 cm, monogram K v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Čtenáčka, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 224051

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:14

    původní dřevoryt, 1925, 5 x 6 cm, monogram v tisku JB, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:16

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:18

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:20

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    Položka č.: 223987

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:22

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář (Ex libris Jan Halla)

    Položka č.: 223984

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:26

    lept, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU Halla, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Altán (Ex libris Karel Novák)

    Položka č.: 223939

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:28

    lept, 9 x 5,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U studny (Ex libris Irena Nováková)

    Položka č.: 223937

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:30

    lept, 1942, 7,2 x 4,9 cm, sign. PD Petr Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)