• Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 238952

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:18

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 238954

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:20

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antoni Tápies

    (1923-2012)

    Plakát ke společné výstavě A. Tapiése a P. Gimfererra

    Položka č.: 238955

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:22

    litografie, plakát, 78,8 x 56 cm, plakát k výstavě v galerii Joan Prats, Barcelona, 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky na louce

    Položka č.: 238956

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:24

    olej, papír, 1945, 21,9 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    V baru

    Položka č.: 238957

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:26

    olej, dřevo, 1927, 34,7 x 26,9 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chlapec s udicí

    Položka č.: 238958

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:28

    olej, karton, 35,3 x 28,7 cm, vepředu LD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 238959

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:30

    olej, papír, 25,3 x 24,3 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 238960

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:32

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Čtenářka (EXL M. Janča)

    Položka č.: 238961

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:34

    linoryt, 4,5 x 7,5 cm, sign. PD R. Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Dívka s knihou (EXL Lud Bradáč)

    Položka č.: 238962

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:36

    lept, 1924, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD Stanislav Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na koupališti (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238963

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:38

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, jeden s papírů na okrajích otřepen, na rohu přeložen, papíry zašlé a lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238964

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50 x 35 cm, nalepeno na kartonu, papír lehce zašlý, místy na rozích patrné stopy po lepení, jeden s papíru na horním okraji poškozen, jeden má zvlěný roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Katedrála a dům

    Položka č.: 238965

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:42

    lept, suchá jehla, 1977, 16,5 x 19,5 cm, sign. PD Jan Souček 77, a. e. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:44

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s rostliným dekorem

    Položka č.: 238967

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:46

    hlína , v. 70 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s čínským dekorem

    Položka č.: 238968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:48

    porcelán, v. 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Satyr z legendy věků

    Položka č.: 238969

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:50

    litografie, 1958, 25,6 x 18 cm, LD značeno na kameni M. Švabinský 58, původní litografie k čtvrtému zpěvu básně Viktora Huga , antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:52

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 238971

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:54

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • M. Malina

    Hlubočepské údolí

    Položka č.: 238972

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:56

    olej, plátno, 1929, 62 x 78 cm, sign. PD M. Malina 29, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Viktor Seifert

    (1894-?)

    Položka č.: 238973

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:58

    olej, karton, 58 x 78 cm, sign. PD Seifert, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 238974

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:00

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Stín anděla

    Položka č.: 238975

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:02

    reliéfní grafika , 15,9 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238976

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:04

    reliéfní grafika , 16,6 x 10,1 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Kentaur

    Položka č.: 238977

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:06

    slepotisk, 9,8 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Lov velryby

    Položka č.: 238978

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:08

    slepotisk, 6,5 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 238979

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:10

    slepotisk, 15 x 9,6 cm, místy slepotisk proděraven, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238980

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:12

    slepotisk, 16,7 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238981

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 20:14

    slepotisk, 9,9 x 16,3 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)