• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 234998

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:02

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 234999

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:04

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:08

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Gracias

    Položka č.: 235002

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:10

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 7/12

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Ivan Kováčik

    Jar

    Položka č.: 235003

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:12

    litografie, 2018, 19,5 x14,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik,2018, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Kováčik

    Leto

    Položka č.: 235004

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:14

  • Ivan Kováčik

    Jeseň

    Položka č.: 235005

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:16

  • Ivan Kováčik

    Zima

    Položka č.: 235006

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:18

  • Aleš Kublák

    Lorelei

    Položka č.: 235007

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:20

    akryl, olej, lepenka, 2019, 40 x 33 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7009 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Teskný čas

    Položka č.: 235008

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:22

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Ikarův den

    Položka č.: 235009

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:24

    akryl, plátno, 2019, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Květy hlubin

    Položka č.: 235010

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:26

    akryl, plátno, 2017, 60 x 50 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4686 Historie příhozu

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Podskalí - Emauzy

    Položka č.: 232943

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:02

    lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Hlavsa, rám, z cyklu Stará zasněžená Praha v noci za svitu měsíce před I. Světovou válkou, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 232944

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:04

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232950

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:10

    litografie, 13 x 15,5 cm, sign. PD F. Emler, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232954

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:12

    litografie, 10,4 x 6,3 cm, sign. PD Přibyl, č. 35/50, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232960

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:14

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Hradčanská

    Položka č.: 232961

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:16

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • M. Polák

    Pražský hrad

    Položka č.: 232962

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:18

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 232963

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:20

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID799 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 232964

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:22

    lept, 1921, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, zažloutlý, politý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 232965

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:24

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • B. Šneider

    Položka č.: 232970

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 232973

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:28

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:30

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeňka Ranná-Samsonová

    (1919-1990)

    Portrét přítelkyně

    Položka č.: 233134

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:32

    olej, plátno, deska, 1946, 32 x 25,5 cm, sign. PD Samsonová-Ranná 1946, rám, matka Michala a Emanuela Ranných, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ludvík Kuba?

    Portrét muže v brýlích

    Položka č.: 233413

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:34

    olej, plátno, 30 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, malba místy poškozena, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)