• Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 218949

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:58

    tuš, kvaš, papír, 1933, 30,5 x 31,5 cm, sign. PD Ullrych 33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 219249

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:00

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219554

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:02

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, LD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219555

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219556

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:06

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, PD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    Položka č.: 219590

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:10

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, pasparta, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Kavan

    Žena v šátku

    Položka č.: 219597

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:12

    litografie, 1986, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU JKavan 86, pasparta, č. 66/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    Položka č.: 219600

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:14

    olej, plátno, 19 x 27,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Julius Antoš

    (1886-?)

    Zima (Ukrajina)

    Položka č.: 219951

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:16

    olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 220513

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:18

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    Položka č.: 220599

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:20

    tuš, akvarel, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    Položka č.: 220600

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:22

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    Položka č.: 220601

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:24

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lidé v záchranném člunu (obr. 1, str. 13)

    Položka č.: 220605

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:26

    tuš, papír, 32,4 x 25,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 52, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    Položka č.: 220606

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:28

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 29, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    Položka č.: 220607

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:30

    škrábaná křída, papír, 21 x 12,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 30, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 220898

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:32

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 220902

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:34

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 220928

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:36

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 220929

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:38

    lavírovaná kresba tuší, 16,7 x 11,7 cm, sign. PD Anna Nečasová, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 220932

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:40

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 185070

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:42

    kvaš, papír, 1977, 29,5 x 40 cm, PD monogr. FH 77, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • František Hanák

    Horská krajina

    Položka č.: 185072

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:44

    kvaš, papír, 1976, 32 x 59 cm, PD monogr. FH 76, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    U chrámu

    Položka č.: 185073

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:46

    tužka, kvaš, papír, 40 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Kytice v čínské váze

    Položka č.: 185120

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:48

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    Položka č.: 185123

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:50

    tužka, kvaš, papír, 1983, 65,7 x 90 cm, PD monogr. FH 83, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    Položka č.: 193687

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Muflon

    Položka č.: 197722

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:54

    litografie, 30 x 18 cm, č. 178, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jos. Habel

    Dravci

    Položka č.: 198010

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:56

    litografie, 32,5 x 22 cm, Tab. 5, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)