• Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Portrét sestry

    Položka č.: 236197

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:21

    olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Veržakovský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Česání

    Položka č.: 236198

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:22

    olej, plátno, 1933, 60,5 x 43 cm, sign. PD A. Moravec 33, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Tvář

    Položka č.: 236199

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:23

    pastel, tuš, papír, 14 x 11,5 cm, rám, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 236200

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:24

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Ivo Rublič

    (1918)

    Položka č.: 236201

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:25

    akvarel, tuš, papír, 23 x 18,5 cm, sign. PD Ivo Rublič, rám, studium na VŠUP a ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ondřej Sekora

    (1899-1967)

    Zvířata u radia

    Položka č.: 236202

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:26

    tuš, papír, 23,5 x 22 cm, sign. LD Sekora, rám, vzadu popsáno, Zvířata u radia IV., Štěňata před vysíláním Stravinského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 236203

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:27

    akvarel, tuš, papír, 1980, 44 x 30 cm, sign. PD Zívr 1980, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Michal Ranný

    (1946-1981)

    Kameny

    Položka č.: 236204

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:28

    akvarel, papír, 1976, 20,7 x 29,2 cm, rám, na zadní straně kresby uvedeno: 30. V. 76, vzadu popsáno: získáno z pozůstalosti 7.7.92, ev. číslo 1428, v později vytvořené kartotéce není uvedeno - pozn. Em. Ranného, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka a J. Johna

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:29

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V baru

    Položka č.: 236206

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:30

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD Žižka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Oldřich Jelínek

    Lampa

    Položka č.: 236207

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:31

    tempera, běloba, tuš, papír, 1956, 30 x 55 cm, sign. PD O. Jelínek 56, rám

  • Marie Ladrová

    (1981)

    Krajinka

    Položka č.: 236208

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:32

    přírodní barvivo na bavlněném papíru, 2018, 18 x 26 cm, sign. zezadu Marie Ladrová 2018, hlavním tématem absolventky Ateliéru intermediální tvorby M. Knížáka je krajina, příroda, přičemž většina jejích akvarelů je s přírodou doslova spojena, neboť byly vytvořeny unikátními přírodními barvivy, při je…

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Mládě

    Položka č.: 236209

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:33

    kresba ohněm, plátno, 2009, 30 x 25 cm, sign. zezadu 2009 Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jiří Ptáček

    Břeh

    Položka č.: 236210

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:34

    olej, sololit, 69 x 58 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Martin Šárovec

    Portrét dívky

    Položka č.: 236211

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:35

    olej, sololit, 2008, 45 x 30 cm, sign. vzadu Šárovec 08, rám, studium alternativního a loutkového divadla na DAMU, žák P. Nešlehy, B. Jirků a S. Diviše na VŠUP v Praze

  • Jiří Načeradský

    Ňadrovka

    Položka č.: 236212

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:36

    tuš, papír, 1980, 29,8 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Ušatka

    Položka č.: 236213

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:37

    tuš, papír, 1980, 29,7 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Saxofonista

    Položka č.: 236214

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:38

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 236215

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:39

  • Jiří Načeradský

    Krasavice

    Položka č.: 236216

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:40

  • Jiří Načeradský

    Čtyři ušatky

    Položka č.: 236217

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:41

    tuš, papír, 1980, 32,8 x 45 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Michael Rittstein

    Tanec

    Položka č.: 236218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:42

    litografie, 2014, 18,5 x 14 cm, sign. PD M. Rittstein 2014, č. 36/110, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Tanec

    Položka č.: 236219

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:43

    litografie, 2014, 20 x 15 cm, sign. PD M.Rittstein 2014, č. 1/110, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Chovatel

    Položka č.: 236220

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:44

    litografie, 1981, 34,5 x 51 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č.4/20, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 236221

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:45

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 236222

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:46

  • Jan Kubíček

    Položka č.: 236223

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:47

    serigrafie, 20,5 x 19,5 cm, sign. PD Jan Kubíček, č. 36/50

  • Karel Demel

    Akvárium

    Položka č.: 236224

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:48

    lept, 2001, 48,5 x 65,5 cm, sign. PD KDemel 2001, rám, č. 10/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 236225

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:49

  • Marina Richter

    Elizabeth

    Položka č.: 236226

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:50

    lept, 1999, 22 x 15 cm, sign. DU Marina Richter, č. 37/85, studium na VŠUP v Praze