Dražené položky

  • Jiří Švengsbír (Internetová aukce )

    (1921-1983)

    Vojáci

    Položka č.: 212146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Veselka (Internetová aukce )

    (1927-2004)

    Jabloně

    Položka č.: 212329

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:22

    olej, překližka, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Josef Kočí (Internetová aukce )

    (1880-1961)

    Dvojice

    Položka č.: 212689

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:24

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Jos. Kočí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    Na poli

    Položka č.: 212806

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:26

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti (Internetová aukce )

    Ženský akt na balkóně

    Položka č.: 213316

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:28

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monmetti 87

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 213541

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1985, 50,2 x 34,9 cm, sign. PD Monetti 85, při okrajích lehce zašpiněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1615 Historie příhozu

    Ženský akt s rukama ve vlasech

    Položka č.: 213542

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:32

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 43,2 x 30,6 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ženský akt

    Položka č.: 213759

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:34

    kvaš, inkoust, papír, 1985, 44,7 x 40 cm, sign. DU Monetti 85, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 213760

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:36

    tuš, tempera, papír, 1973, 35,9 x 43 cm, sign. PD Monetti 73, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ženský akt s rozpaženýma rukama

    Položka č.: 213761

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:38

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1988, 32,7 x 47,6 cm, sign. DU Monetti 88, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ženský akt

    Položka č.: 213762

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:40

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1990, 41,7 x 27,7 cm, sign. LD Monetti 90

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Akt těhotné ženy

    Položka č.: 213763

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:42

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1988, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 88, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Nahá čtenářka

    Položka č.: 213764

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:44

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 43,2 x 30,5 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Daněk (Internetová aukce )

    Borovice

    Položka č.: 213797

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:46

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD Daněk, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rastislav Michal (Internetová aukce )

    Dívčí tvář

    Položka č.: 213846

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:48

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Chalupa

    Položka č.: 213856

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:50

    tuš, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 213863

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:52

    litografie, 13,5 x 8,7 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Borovec (Internetová aukce )

    Kdeže loňské lidové jídelny jsou...?

    Položka č.: 214197

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:54

    pero, fix, papír, 20 x 28,8 cm, sign. LD Borovec F., lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Benetka (Internetová aukce )

    V restauraci

    Položka č.: 214222

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:56

    tuš, akvarel, papír, 2012, 14,8 x 20,8 cm, sign. PU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Karmazín (Internetová aukce )

    Pasačka

    Položka č.: 214281

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:58

    tuš, papír, 1972, 20,7 x 29,5 cm, sign. PD Karmazín, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 214305

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:00

    tužka, akvarel, papír, 20 x 27,8 cm, sign. LD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Cesta lesem

    Položka č.: 214323

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:02

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1925, 15 x 21 cm, sign. LD B. Ullrych 1925, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Polom

    Položka č.: 214324

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:04

    tužka, tuš, kvaš, papír, 15 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohůří

    Položka č.: 214325

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:06

    tužka, kvaš, papír, 1915, 25 x 35,3 cm, sign. PD BohUllrych 15, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Na břehu řeky

    Položka č.: 214326

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:08

    tužka, kvaš, pastel, papír, 1925, 34,8 x 24,5 cm, sign. LD BUllrych 25, oboustranná kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    (1927-2004)

    Vinice

    Položka č.: 214930

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:10

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Anděl

    Položka č.: 215210

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:12

    tempera, papír, 1935, 31,5 x 47 cm, sign. LD B. Ullrych 35, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Josef Liesler (Internetová aukce )

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:14

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Bouda (Internetová aukce )

    (1934-2015)

    Ex libris Vladimír Beneš

    Položka č.: 217174

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:16

    litografie, 2002, 10,7 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 02, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    Ex libris M. Oberthorová

    Položka č.: 217203

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:18

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)