Dražené položky

  • Jindřich Veselka (Internetová aukce )

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:08

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Cyril Bouda (Internetová aukce )

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Benedikt (Internetová aukce )

    Černý korál

    Položka č.: 227698

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:12

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Karel Benetka (Internetová aukce )

    Pražská povodeň 2002

    Položka č.: 227720

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:14

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Vach (Internetová aukce )

    Karlův most

    Položka č.: 228150

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:16

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Vedral (Internetová aukce )

    Položka č.: 228152

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:18

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Veit (Internetová aukce )

    (1892-1979)

    Litoměřice

    Položka č.: 228270

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:20

    lept, 14,5 x 19,7 cm, sign. PD Rudolf Veit, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    Andělé

    Položka č.: 228766

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:24

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Anděl

    Položka č.: 228770

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    Šapitó

    Položka č.: 228801

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:28

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Říha (Internetová aukce )

    Krajina s mokřady

    Položka č.: 228804

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:30

    olej, karton, 29,7 x 41,6 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Říha (Internetová aukce )

    Krajina s březovým hájkem

    Položka č.: 228805

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:32

    olej, karton, 29,4 x 41,7 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Kříž (Internetová aukce )

    Řeka

    Položka č.: 228809

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:34

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Jos. Kříž, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jan Hendrych (Internetová aukce )

    Postava

    Položka č.: 229086

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Müller (Internetová aukce )

    (1899-1977)

    Dostavník

    Položka č.: 229105

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:38

    litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vojtěch Sedláček (Internetová aukce )

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 229106

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:40

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Matoušek (Internetová aukce )

    (1967)

    Opera v Sydney

    Položka č.: 229118

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:42

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mikoláč Axmann (Internetová aukce )

    Réva

    Položka č.: 229131

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka (Internetová aukce )

    Postava

    Položka č.: 229132

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:50

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslava Pešicová (Internetová aukce )

    (1935-2015)

    Postava

    Položka č.: 230170

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:52

    lept, kombinovaná technika, 2003, 43 x 26 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č.7/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Chadima (Internetová aukce )

    Vyšehrad

    Položka č.: 230365

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:54

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Salvador Dalí (Internetová aukce )

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 230371

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:56

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:58

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:00

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:02

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:04

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:06

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)