• Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    Položka č.: 1171

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:15

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pieter Van Sompel

    (1600-1643)

    Rudolf II.

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:16

    mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Robert Heath

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:17

    kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Brichet

    Charlotte

    Položka č.: 1174

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:18

    mědirytina, 1784, 21,1 x 14,4 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alonso Sánchez Coello

    (1532-1588)

    Ladislav II. Popel z Lobkovic

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:19

    heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scipione Pulzene

    (1550-1598)

    Bianca Cappello

    Položka č.: 1176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:20

    heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bartholomeus Spranger

    (1546-1611)

    Alegorie války Rudolfa II.

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:21

    heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Rudolf II.

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:22

    heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Kryštof z Lobkovic

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:23

    heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Z ilustrací k básním F. Villona

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:24

    lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Předsádka

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:25

    linořez, 22 x 13 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Hommage a Dušan Polakovič, album

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:26

    lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Žena a muž

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:27

    2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Konvolut 24 grafik

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28

    19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Soubor šesti exlibris

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:29

    4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jean Miotte

    (1926-2016)

    Saint Malo

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:30

    5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Popelková

    (1928)

    P. F. 1966

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:36

    linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Měřička

    (1955)

    Grafika

    Položka č.: 1193

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:37

    katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Bednarik

    (1938)

    Soubor Ex libris

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:38

    grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Brázda

    (1952)

    EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)

    Položka č.: 1195

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:39

    bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Alex Jelínek

    (1890-1957)

    Ex libris

    Položka č.: 1196

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:40

    bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Kalendář Hollar 2007

    Položka č.: 1197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:41

    5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Štoček ex libris

    Položka č.: 1198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:42

    dřevoryt, 13,5 x 8 cm, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Sýs a Pavel Taussig

    Báseň a kresba

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:43

    tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    Položka č.: 1201

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:45

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    (1958)

    The Lanchester 30 h.p. straight eight

    Položka č.: 1202

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:46

    kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Elegance

    Položka č.: 1203

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:47

    kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Gellert

    (1892-1985)

    Century of the common man

    Položka č.: 1204

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:48

    3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel May

    (1842-1912)

    Um stillen ozean

    Položka č.: 1205

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:49

    kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel May

    (1842-1912)

    Pirát

    Položka č.: 1206

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:50

    kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook