• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bordeaux

    Položka č.: 218288

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:32

    olej, plátno, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 218334

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris J L Krejčí

    Položka č.: 218377

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:38

    zinkografie, 1944, 3,3 x 2,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris Josef Kučera

    Položka č.: 218378

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:40

    zinkografie, 1942, 9,1 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Aloise Jiráska (Ex libris Vácslav Rudl)

    Položka č.: 218379

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:42

    zinkografie, 1926, 7,2 x 8 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Josefa Kajetána Tyla (Ex libris Vácslava Rudla)

    Položka č.: 218380

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:44

    zinkografie, 1926, 9,5 x 7 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    To je moje kniha (Ex libris Jaroslava Krátká)

    Položka č.: 218381

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:46

    zinkografie, 14 x 6,4 cm, PD značeno K, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 218451

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:48

    dřevoryt, 14,6 x 10 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír v levém dolním rohu přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 218515

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:52

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:54

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:56

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 218949

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:58

    tuš, kvaš, papír, 1933, 30,5 x 31,5 cm, sign. PD Ullrych 33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 219249

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:00

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219554

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:02

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, LD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219555

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 219556

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:06

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, PD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    Položka č.: 219590

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:10

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, pasparta, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Kavan

    Žena v šátku

    Položka č.: 219597

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:12

    litografie, 1986, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU JKavan 86, pasparta, č. 66/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    Položka č.: 219600

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:14

    olej, plátno, 19 x 27,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Julius Antoš

    (1886-?)

    Zima (Ukrajina)

    Položka č.: 219951

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:16

    olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 220513

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:18

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    Položka č.: 220599

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:20

    tuš, akvarel, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    Položka č.: 220600

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:22

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    Položka č.: 220601

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:24

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lidé v záchranném člunu (obr. 1, str. 13)

    Položka č.: 220605

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:26

    tuš, papír, 32,4 x 25,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 52, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    Položka č.: 220606

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:28

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 29, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    Položka č.: 220607

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:30

    škrábaná křída, papír, 21 x 12,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 30, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)