Poslední vůle Josepha Makinsona

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:18

    listina

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Příloha poslední vůle Josepha Makinsona

    Položka č.: 140

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:19

    listina

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Pocta Boženě Němcové

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:20

    kalendář, měsíční trhací kalendář na rok 1997, sestávající z třinácti pohlednic J. Koláře z cyklu Hommage a Božena Němcová, vydala Gallery, Praha 1996,výborný stav, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Přístav volá

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:21

    kniha, 19,5 x 13 cm, první kniha Jaroslava Foglara, vyd. Melnatrich, Praha, 1934, 1. vydání, pův. pevná clpl. vazba bez ob., 144s., velmi dobrý stav, restaurováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Přístav volá

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:22

    kniha, 6 akvarel. ilustrací v přílohách a tušové kresby v textu Bohumil Bimba Konečný, ed. Knihy táborového ohně sv. 3, vydal Kobes, Praha 1941-42 , dobová polopl. vazba s reliéfní kresbou, 204 s., velmi dobrý stav,skrvny na papíře, Přístav volá byl třetí knihou vydanou Kobesem v sešitech a vyšel v …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Chata v jezerní kotlině

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:23

    kniha, 4 kvašové ilustrace v přílohách Zd. Burian a čb. kresby v textu M. Mariquita , ed. Knihy táborového ohně sv. 2, vydal Kobes, Praha 1941 , dobová polopl. vazba s reliéfní kresbou, 312s., velmi dobrý stav,skvrny na papíře, Přístav volá byl třetí knihou vydanou Kobesem v sešitech a vyšel v čísle…

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Pod junáckou vlajkou

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:24

    kniha, 24,5 x 17,5 cm, podpis J. Foglara na titl. straně, vyd. J. Kodes, Praha, 1940, 1. vydání, pův. pevná clpl. vazba bez ob., 167s., restaurováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Přístav volá

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:25

    kniha, 24 x 17,5 cm, vyd. J. Kobes, Praha, 1942, 2. vydání, pův. pevná vazba bez ob.128s., vazba ošoupaná a odřená, dedikace bez souvislosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Boj o první místo

    Položka č.: 148

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:27

    kniha, 24,5 x 17,5 cm, vyd. J. Kodes, Praha, 1940, 2. vydání, il. A. L. Salač, pův. pevná vazba bez ob., 137s., lehce prohnuto, mírně opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Historie Svorné sedmy

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:28

    kniha, 24 x 17,5 cm, vyd. J. Kodes, Praha, 1940, 1. vydání, pův. pevná vazba, 99s., zašpiněná vazba, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Hoši od Bobří řeky

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:29

    kniha, 17 x 12,5 cm, vyd. J. Kodes, Praha, 1941, il. Z. Burian, převazba s pův. přebalem, 276s., opraveny rohy, opotřebená vazba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Lodivod dunajský

    Položka č.: 151

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:30

    kniha, 205,5 x 18 cm, vyd. J. R. Vilímek, Praha, nedat., il. G. Roux, orig. Pův. brož s přebalem, 228s., kniha restaurována, lehký defekt na obálce, Antikvariát Dlážděná

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Die Entdeckung der Erde

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:31

    kniha, 16,5 x 11 cm, 1 svazek, vyd. Hartlebens, Wien und Leipzig, na titl. Listě razírko NSDAP, převazba, 324s, lehce opotřebeno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Die großen Seefahrer

    Položka č.: 153

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:32

    kniha, 16,5 x 11 cm, 2. svazky, vyd. Hartlebens, Wien und Leipzig, 1881, pův. clpl. Vazba, 315 + 328s, u prvního svazku odřený hřbet, fleky na vazbě, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Ein Kapitän von fünfzehn Jahren

    Položka č.: 154

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:33

    kniha, 16,5 x 11 cm, 2. svazky, vyd. Hartlebens, Wien und Leipzig, 1880, pův. clpl. Vazba, 247 + 270s, opotřebená vazba s fleky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Die 500 Millionen der Begum

    Položka č.: 155

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:34

    kniha, 16,5 x 11 cm, 1 svazek, vyd. Hartlebens, Wien und Leipzig, 1880, pův. clpl. vazba,252s., opotřebená vazba , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Reise um den Mond

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:35

    kniha, 16,5 x 11 cm, vyd. Reichert, Berlin, clpl. převazba, 192s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel May

    (1842-1912)

    V zemi černých stanů

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:36

    kniha, 20 x 13 cm, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1938, pův. clpl. vazba, 402s., restaurováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel May

    (1842-1912)

    Ve stínu palem

    Položka č.: 158

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:37

    kniha, 20 x 13 cm, vyd. J. Toužimský , Praha, 1932, pův. clpl. vazba, 427s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Karel May

    (1842-1912)

    Ahriman Mirza

    Položka č.: 159

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:38

    kniha, 20 x 13 cm, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1938, pův. clpl. vazba, 397s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Karel May

    (1842-1912)

    Na březích Nilu

    Položka č.: 160

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:39

    kniha, 20 x 13 cm, vyd. J. Toužimský, Praha, 1933, pův. clpl. vazba, 414s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel May

    (1842-1912)

    V městě prorokově

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:40

    kniha, 20 x 13 cm, il. Z. Burian, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1934, pův. clpl. vazba, 403s., restaurováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel May

    (1842-1912)

    Old Surehand I-III

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:41

    3x kniha, 20 x 13 cm, obs. tituly: V Llanu Estacadu, V horách skalistých a U táborových ohňů, první díl s ilustracemi Z. Buriana a J. Ulricha, další dva díly s ilustracemi pouze J. Ulricha, vyd. Jan Toužimský, Praha, 1931, restaurovaná vazba (převazba) v pův. přebalu, 378+394+360s., velmi dobrý stav…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel May

    (1842-1912)

    Satan a Jidáš I-III

    Položka č.: 163

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:42

    3x kniha, 22,5 x 16 cm, vyd. A. Hynek, Praha, il. V. Černý, pův. restaurovaná plpl. Vazba, 463+452+532s., vazba i hřbet v opotřebeném stavu, Antikvariát Dlážděná

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    John Retcliffe - Kříž a půlměsíc I-III

    Položka č.: 164

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:43

    3x kniha, 19,5 x 13 cm, il. Z. Burian, obs. tituly: Skadarská vlčice, V zemi půlměsíce, Pohřbený prapor, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1934, plpl. převazba s pův. ob. na deskách, 388 + 390 + 392s. , dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sd…

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Waldo Fleming - Ztracená karavana

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:44

    kniha, 20,5 x 14 cm, il. Z. Burian, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1940, pův. plpl. vazba, 291s., lehce odřený hřbet, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:45

    kniha, 24,5 x 17,5 cm, il. Z. Burian, vyd. J. R. Vilímek, Praha, 1938, pevná převazba s vlepenou obálkou, 298s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    H. Hawthorne - Tajemství navajského kaňonu

    Položka č.: 167

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:46

    kniha, 18 x 12 cm, il. Z. Burian, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1934, edice S puškou a lasem, pův. clpl. vazba, 178s., kniha restaurována, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Tajuplný ostrov

    Položka č.: 168

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:47

    kniha, 20 x 15 cm, vyd. J. R. Vilímek, Praha, 1929, il. P. Férat, pův. clpl. vazba, 530s., exlibris majitele, lehce zkosený hřbet, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Dobrodružná závěť

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:48

    kniha, 23 x 16 cm, 1. vydání, vyd. J.R Vilímek, Praha, nedat., pův. pevná clpl. tzv. lipská vazba, 364s., naprasklý hřbet, opotřebovaná desky, uvolněná vazba, uvolněno několik listů , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)