• Gerardus Mercator

    (1512-1594)

    Palatinatus rheni nova, et accurata descriptio

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:09

    mědirytina, 1630, 45 x 56 cm, několikrát přeložený, zažloutlý papír, podlepeno, natrženo cca 3 cm od spodního okraje, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Stockholm

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:10

    kolorovaná mědirytina, 1730, 50 x 58 cm, uprostřed přeložený, lepený papír, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Louis Amboise

    Vue de Baltimore

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:11

    lept, 1836, 26,5 x 37,5 cm, rám, vyryl Garneray, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Dafné

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:12

    mědirytina, 1791, 29 x 19,5 cm, značeno v desce PD W. Hollar fecit. 1653, DU E. Cleyn , Ilustrace k Virgilovým eklogům, zažloutlý, dole uprostřed mimo tisk natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Francois (Ciartres) Langlois

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:13

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:14

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Hrůzy války

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:15

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD AJ. Alex, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Týnec nad Labem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:16

    litografie, 14,7 x 21,8 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Nové Hrady

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:17

    litografie, 14,5 x 21,7 cm, značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf, při spodním okraji mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1738-1799)

    Michael Heinrich Rentz

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:18

    rytina, 15,5 x 9,6 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Šporkův dvorní rytec, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1738-1799)

    Anton Kern

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:19

    rytina, 14 x 9,8 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1736-1799)

    Ioannes Bohatsch

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:20

    mědirytina, 21 x 17 cm, značeno PD Balzer sc., na papíře drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Francesco Bartolozzi

    (1730-1813)

    Sorrows of Werter

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:21

    rytina, 20,2 x 20,2 cm, PD značeno v desce F. Bartolozzi sculp., zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antoine Basset

    (?-1775)

    Vue de la Cathedrale de Rouen

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:22

    mědirytina, akvarel, 18. století, 26,5 x 40,1 cm, značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • N. Berghem

    Laban and his People (Laban a jeho lidé)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:23

    mědirytina, 11,7 x 16,3 cm, značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:24

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Dáma s váčkem

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:25

    mezzotinta, 25,5 x 17,5 cm, DU značeno v desce A. Bloteling, oříznutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Portrét Goverta Flincka

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:26

    rytina, 29,5 x 21,7 cm, PD značeno ABlotelingh, Antikvariát Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Lord Grey

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:27

    mezzotinta, 34,2 x 25,3 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Venuše a Adonis

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:28

    mezzotinta, 20,2 x 26,8 cm, oříznutý papír, Antikvariát Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    James vévoda z Monmouthu

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:29

    rytina, 32 x 25 cm, PD značeno v desce A. Blooteling Ex., ořezáno, Antikvariát Ostrovní

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Soleil chasse la Nuit

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:30

    lept, 12,1 x 30,1 cm, značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx., zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    La Comte Descarbagnas

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:31

    lept, 19,4 x 14,2 cm, značeno PD Gravé par lau. Cars.; LD Inv. et. dessiné par F. Boucher, papírová pasparta, podle Boucherova návrhu vyleptal Laurent Cars (1699 - 1771), papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Depit Amoureux

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:32

    lept, 19,5 x 14 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Melicerte

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:34

    lept, 19,3 x 14 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, okraje papíru zažloutlé, na pravém okraji papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Burgeois Gentil-Homme

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:35

    lept, 19 x 14 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji lehce ušpiněn, dolní levý roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Psiché

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:36

    lept, 19,1 x 13,8 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, papír zašlý, na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • R. Bürger

    Kaple na Svaté hoře

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:37

    litografie, 14,8 x 22,2 cm, značeno na kameni LD R. B¨rger, PD Gedr v. F. Weider, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. Bürger

    Kostel v Litoměřicích

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:38

    litografie, 14,7 x 22,6 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. R. Bürger PD Gedr. v. F. Weider, při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)