• Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:28

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:29

    lept, 21,5 x 16,7 cm, sign. PD Jolanta Lysková, č. 41/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 179052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:30

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, pasparta, č. 15/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:31

    litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:32

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:33

    kolorovaná litografie, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Smutek

    Položka č.: 180212

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:34

    litografie, 1945, 11 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:35

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:36

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kotrba

    Karikatura ženy

    Položka č.: 180853

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:37

    pastel, papír, 1937, 35 x 26 cm, sign. LD Kotrba 37, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:38

    lept, 1931, 25 x 29,5 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:39

    akvrel, papír, 27,7 x 20,7 cm, sign. LD Jar Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    Dva povozy

    Položka č.: 180965

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:40

    lept, 16 x 16 cm, sign. PD A.J. Alex, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:41

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Sklizeň chmele

    Položka č.: 180970

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:42

    lept, 11 x 15,6 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Pavlač a kostelík

    Položka č.: 180973

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:43

    lept, 13,9 x 16,8 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    Položka č.: 180977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:44

    akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 180996

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:45

    lept, 19,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Nákladní lodě na řece

    Položka č.: 181401

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:46

    suchá jehla, 25 x 31,5 cm, sign. PD C. Bouda, při okraji lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Ulička ke kostelu

    Položka č.: 181444

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:47

    akvatinta, 27,3 x 21,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Soukupová

    (1958)

    Ornament

    Položka č.: 181696

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:48

    reliéfní tisk, 1989, 37,7 x 28,6 cm, sign. PD Pavla Soukupová 89, č. 56/62, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matěj Svoboda

    (1943)

    Motýlci

    Položka č.: 181699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:49

    dřevoryt, 1989, 35,2 x 25,2 cm, sign. PD Matěj Svoboda 89, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:50

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:51

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:52

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:53

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:54

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:55

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    Položka č.: 186111

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:56

    akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hísek

    (1965)

    Pláč I.

    Položka č.: 186232

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:57

    mezzotinta, 2006, 13 x 9 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk XXVIII/XXX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook