-
Lada Zemánková
San Felice
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30
akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni
Tulák v krajině
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:31
kombinovaná technika, papír, 49 x 69 cm, sign. DU Formigoni 93, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni
Serie Dei Globe
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:32
kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Adolf Heller
(1887-1952)
Mečíky
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Josef Ruszelák
(1938)
Modrý les (diptych)
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:35
pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
(1938-2007)
Kytarová meditace
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:36
suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD D. Holá 92, pasparta, č. 1/15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Košnář
(1909-1970)
Daň hornické práce
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37
olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
(1891-1983)
Svážení obilí
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38
olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
(Sabahudin) Dino Čečo
(1953)
Siločáry
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Postava
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát
(1885-1947)
Velvary od Křížku
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zamazal
(1899-1971)
Chalupy
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42
olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan John
(1925-?)
Trnka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Ludvík Kopka
(1905-?)
Bouzov
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Loštice
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45
akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Les
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46
pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Novák
Trosky
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:47
olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Krajina
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48
pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka (připsáno)
(1861-1940)
Studie krojovaných hlav
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:49
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
Bořice
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50
olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka
(1861-1940)
Sbíraní brambor
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:51
tisk, lepenka, 59 x 88,5 cm, PD monogr. JÚ 27, rám, tisk zkrakelováný a zašlý, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Rosice
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kouřim
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krčil
(1906-1985)
Modrý kříž
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:54
olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Chalupa
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:55
akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Koliba u Rusínů
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:56
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Cesta
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Lucie Jiřičková
(1970)
Studie květin
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:59
pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO