• Milada Šindlerová - Vokáčová

    (1923)

    Přístav

    Položka č.: 189228

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44

    litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Zlatá rybka

    Položka č.: 174116

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:07

    litografie, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. PD Lad. Branč, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Podzim

    Položka č.: 280763

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:28

    lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Zima

    Položka č.: 280762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:26

    lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 280761

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:24

    lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malý vodopád

    Položka č.: 280721

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:32

    lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Židle v krajině

    Položka č.: 281206

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:20

    lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1990

    Položka č.: 281202

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:16

    litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1991

    Položka č.: 281201

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:14

    litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 281200

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:12

    litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:30

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Adensamová

    (1959)

    Loďka

    Položka č.: 281064

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:18

    lept, akvatinta, 1983, 16,7 x 9,5 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zřícenina

    Položka č.: 278863

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:00

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hradčany

    Položka č.: 278859

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:52

    dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    6x exlibris

    Položka č.: 278858

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:50

    6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Děvče v šátku

    Položka č.: 278828

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:22

    dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 278826

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:20

    dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 278887

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:12

    lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Glaser

    (1957)

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 206327

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:16

    lept, 1985, 12,7 x 15,9 cm, sign PD Glaser 85, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Starý mlýn

    Položka č.: 280764

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:30

    lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 280752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:08

    lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na statku

    Položka č.: 280750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:04

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava

    Položka č.: 281205

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:18

    litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Z hor a strání

    Položka č.: 267371

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:56

    litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší u řeky

    Položka č.: 281916

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:22

    akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pastvě

    Položka č.: 281915

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:23

    tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Horký

    Na břehu řeky

    Položka č.: 281910

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:13

    olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na koni

    Položka č.: 281926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:37

    lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na poušti

    Položka č.: 281925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:38

    lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook