-
Milada Šindlerová - Vokáčová
(1923)
Přístav
Položka č.: 189228Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44
litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Branč
(1927)
Zlatá rybka
Položka č.: 174116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:07
litografie, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. PD Lad. Branč, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Podzim
Položka č.: 280763Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:28
lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Zima
Položka č.: 280762Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:26
lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích
Položka č.: 280761Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:24
lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malý vodopád
Položka č.: 280721Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:32
lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:20
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:16
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:14
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:12
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:30
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Loďka
Položka č.: 281064Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:18
lept, akvatinta, 1983, 16,7 x 9,5 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zřícenina
Položka č.: 278863Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:00
dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Hradčany
Položka č.: 278859Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:52
dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
6x exlibris
Položka č.: 278858Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:50
6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:20
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 278887Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:12
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Glaser
(1957)
Rostoucí monstrum
Položka č.: 206327Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:16
lept, 1985, 12,7 x 15,9 cm, sign PD Glaser 85, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Starý mlýn
Položka č.: 280764Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:30
lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Zelená brána v Pardubicích
Položka č.: 280752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:08
lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na statku
Položka č.: 280750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:04
lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:18
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Z hor a strání
Položka č.: 267371Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:56
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pastvě
Položka č.: 281915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
Na břehu řeky
Položka č.: 281910Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na koni
Položka č.: 281926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:37
lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na poušti
Položka č.: 281925Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:38
lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO