• Helmut Newton

    (1920-2004)

    Paris

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    fotolitografie, 1975, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 21/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 21/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai d´Orsay I,

    Položka č.: 542

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,9 (40 x 27,6) cm, sign. PD Helmut Newton, 8/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 08/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, mírně zažloutlý okraj p…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my Studio, Paris

    Položka č.: 541

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 2/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 02/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na pláži

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    bromostříbrná fotografie, 18 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Dívka s košíkěm broskví

    Položka č.: 539

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt III.

    Položka č.: 538

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    V létě

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14 x 10 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Stojící žena

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 11,5 x 16,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na procházce

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13,3 x 18,3 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 90,5 x 16,4 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Dvě ženy

    Položka č.: 533

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14 x 8 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Debata na ulici

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 12,1 x 9 cm, stav odpovídá autorskému přístupu, pravý horní roh utržený

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 530

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Položka č.: 339

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:03

    serigrafie, 21,7 x 20,9 cm, sign. PD Sýkora 03, č. 83/250, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a …

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace k časopisu Světová literatura

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    tuš, běloba, papír, 24,3 x 16,8 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.1. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Opravdové zázraky Basilia Knoxe

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    tuš, papír , 1957, 14 x 9 cm, přiložena kniha Anna Marie Joklová, Opravdové zázraky Basilia Knoxe, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Samota ve stepi

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    tuš, akvarel, papír, 1961, 5,7 x 4,1 cm, při okrajích zašpiněný a popsaný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Kamil Lhoták

    Letiště

    Položka č.: 207

    serigrafie, 1980, 18 x 27,3 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, pasparta, č. 18/200, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 206

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Reklamní sloup s bicyklem

    Položka č.: 205

    litografie, 1982, 21,5 x 14,9 cm, sign. PD K. Lhoták 82, papír u horního okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Jablko 81

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 203

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 201

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Ulička

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    koláž, tuš, litografie, 4, 5 x 4, 5 cm, pasparta, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    Položka č.: 199

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 197

    mrazovka, 87 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Bubliny

    Položka č.: 196

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace