• Carl W. Würbs

    (1807-1876)

    Katedrála sv. Václava v Olomouci

    Položka č.: 1241

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:28

    mědirytina, 11 x 14,2 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. E. Höfer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Náměstí s radnicí v Olomouci

    Položka č.: 1239

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:26

    mědirytina, 10,8 x 14 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Kostel sv. Mořice v Olomouci

    Položka č.: 1238

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:25

    mědirytina, 10,8 x 13,9 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Cheb

    Položka č.: 1237

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:24

    mědirytina, 10,2 x 15,7 cm, značeno PD v desce gez u. gest. bey J. Poppel, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Výstava výtvarných prací dětí (návrh plakátu)

    Položka č.: 1229

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:16

    tempera, papír, 25 x 40,5 cm, zašlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Československý státní soubor písní a tanců (návrh plakátu)

    Položka č.: 1223

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:10

    tempera, papír, 20 x 14,3 cm, zašlý papír, místy na okrajích jemné šmouhy, horní okraj papíru ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    VI. Celostátní festival amatérských filmů Mariánské lázně (návrh plakátu)

    Položka č.: 1214

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:04

    koláž, tempera, papír, 21,8 x 16 cm, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, několik menších skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Návrh obálky časopisu Sluníčko

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:02

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 19 x 14,5 cm, návrh obálky, poznámky tužkou k umístění a tisku, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Gottwaldov, Celostátní přehlídka amaterských filmů (návrh plakátu)

    Položka č.: 1211

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:01

    koláž, akvarel, papír, 14,5 x 20,5 cm, lehce zalý papír, na bílých částech nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Položka č.: 1213

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:00

    koláž, tempera, papír, 21,8 x 15 cm, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Krysař

    Položka č.: 1191

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:38

    3x lept, 14,5 x 9 cm, sign. A. Strnadel, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Vojtěch Martínek - Ožehlé haluze

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:34

    3x dřevoryt na japanu, 11,5 x 10,5 cm, vše sign. , ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Herrmann Ignát: U snědeného krámu

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:33

    15 x litografie, 24 x 17,5 cm, vše sign. PD V. Fiala, autorův nátisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born - pastely 1994

    Položka č.: 1178

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:25

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 47 x 38 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nástěnný kalendář 2006

    Položka č.: 1177

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:24

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 32 x 47 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Saudek

    Nástěnný kalendář 2016

    Položka č.: 1176

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:23

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 42 cm, sign. PD Jan Saudek, 884/2000, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Akt 1990

    Položka č.: 1174

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:21

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 47 x 22 cm, titulní strana poškozena, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, studoval fakultu architektury na ČVUT v Praze, vystavoval s tvůrčí skupinou Setkání

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Český rok 1975

    Položka č.: 1173

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:20

    nástěnný kalendář, 13 x ofset, 46,5 x 32 cm, titulní strana mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 13:56

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Dětská podobizna Quastova syna Theodora C.

    Položka č.: 1129

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 13:39

    fotografie, před r. 1970, 9,6 x 6,6 cm, na zadní straně: Podobizna Quastova syna. Foto J. Sudek a razítko Uměl.-prům. museum Praha, reprodukováno v přiložené literatuře, která je součástí položky: Záhada pošetilého brouka aneb Zánik krásného měšťanského slohu v díle J. Z. Quasta, vydalo Oblatní muze…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Mostecko/Humboldtka

    Položka č.: 1128

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 13:38

    12x fotografie, 1969, 12,2 x 30 cm, 12 pohlednic, nakladatelství Dialog, Most, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Karel Plicka

    Položka č.: 1131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    soubor fotografií, 1981, 19,5 x 21 cm, Praha, Panorama, volné listy, profily z prací mistrů československé fotografie, 18 fotografií uložených v deskách, potrhaný přebal, Antikvariát Dlážděná, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Muzika

    (1900-1974)

    Obyčejný život - Karel Čapek

    Položka č.: 1086

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:53

    kniha, 1934, 19 x 12,5 cm, obálka Fr. Muzika, nakl.Fr. Borový, vazba původní, brožovaná, 214 stran, stav dobrý, vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arnošt Dvořák

    (1881-1933)

    Král Váckav IV.

    Položka č.: 1083

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:50

    kniha, 1922, 19,5 x 15 cm, Praha, Zora, 1922, vazba původní, brožovaná, 120 stran, obálka JIŘÍ KROHA, stav dobrý, vazba mírně opotřebená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • František Hrubín

    (1910-1971)

    Hodina zamilovaných

    Položka č.: 1080

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:47

    kniha, 8,5 x 5,5 cm, věnování s podpisem autora na titl. sistě, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1936, pův. clpl. vazba v kartonovém pouzdře, 97s., lehce zašpiněný hřbet, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Václav Havel

    (1936-2011)

    96

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:45

    kniha, 21 x 15 cm, podpis V. Havla, vyd. Paseka, Litomyšl, 1997, pův. pevná vazba s obálkou, 120s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kohout

    (1928)

    Ecce Constantia !

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:44

    sešit, 24 x 17 cm, podpis autora na obálce, vyd. Listy, Vídeň, 1989, pův. sešit s ob., 62s., lehce zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Vladimír Merta

    FOLK

    Položka č.: 1076

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:43

    6x program, 21 x 10 cm, 6x podpis V. Merty na programech koncertu Folk folkové a jazzové hudby, které v sedmdesátých a osmdesátých letech 20. století pořádal Ivan Dvořák, 6x přeložený papírový list, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Knížka o Josefu Škvoreckém

    Položka č.: 1071

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:38

    sešit, 20 x 14,5 cm, podpis J. Škvoreckého na titl. listě, vyd. Společnost Josefa Škvoreckého, 1990, pův. brož, 59s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Obsluhoval jsem anglického krále

    Položka č.: 1070

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:37

    kniha, 20 x 13 cm, podpis autora na titl. listě, v Kersku r. 1990, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1990, brož, 203s., lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)