• Ota Janeček

    Miroslav Florián - Knížka lásky

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x barevný sign. lept O. Janeček, vyd. Supraphon, Lyra Pragensis, Praha, 1975, ruční papír z velkých Losin, nečísl., brož. vazba v papírové ob., 44s., zažloutlá obálka,, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes,…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Clara Istlerová

    Edouard Jaguer - Dějiště stávky

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bibliofilie, 30,5 x 22 cm, 4x orig. dřevoryt Clara Istlerová, 58. sv. edice Speciály F. Muziky na Umprum, Praha, 1968, studijní práce autorky, ex. 22/35, clpl. vazba, 32s. , kartonové pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Ce…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Hlavatý

    Pocta Franz von Bayros

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 21 x 16 cm, 20x sign lept P. Hlavatý, vyd. autor, Praha, 2002, 20 volných exlibris v obálce, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Artur Novák - Klíček ke grafickým technikám

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    bibliofilie, 17 x 10,5 cm, 15x orig. sign. grafika Max Švabinský (litografie), Ludmila Jiřincová (mezzotinta), Viktor Stretti (litografie), F. Kobliha (dřevoryt), P. Šimon (hlubotisk), J. Stretti-Zamponi (akvatinta), F. Duša (dřevořez), K. Vik (dřevrotyt), A. Nauman (mědirytina), V. Silovský (suchá …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Legenda o Svaté Kateřině

    Položka č.: 346

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Edgar Allan Poe - Havran

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    bibliofilie, 39 x 25 cm, 9x lept J. Mikula, vyd. VŠUP, Praha, 1984, přebásnil V. Nezval, volné dvojlist. v obálce, kartonový obal , výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Derriere le Miroir

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    bibliofilie, 38 x 28 cm, 2x celostránková litografie, 1x litografie na obálce Marc Chagall, vyd. Maeght Éditeur, Paris, 1964, volné archy v ob. 15s., obálka v zadní části lehce natržena jinak výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID9**3 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Herman Hesse: Siddhártha

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    bibliofilie, 5x sign. barevný letp P. Sukdolák, vyd. Aulos, Praha, 2002, ex. 23/100 na papíru Excudit Plzeň, pův. kartonová vazba s obálkou, 120s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • .

    Položka č.: 183

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

  • Paul Valéry

    (1889-1910)

    Duše a tanec

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • V. Olíva

    Luděk Marold - Album Zlaté Prahy

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    kniha, 41,5 x 29 cm, druhé rozmnožené vydání, Prémie Zlaté Prahy, nákladem J. Otty v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1877-1962)

    (Hermann Hesse) Siddhártha

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    bibliofilie, 2002, 21,5 x 17,2 cm, autorský tisk, součástí edice je pět barevných signovaných leptů Pavla Sukdoláka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Sopko

    (Ivan Wernisch) Jen tak

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    bibliofilie, 1996, 30 x 24,5 cm, autorský tisk, součástí edice je šest ručně kolorovaných signovaných linorytů jiřího Sopka, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere Le Miroir

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    časopis se třemi litografiemi, 1967, 38 x 28 cm, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Lokvenc

    16

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    bibliofilie, vlastní básně doprovodil 6 vlastními litografiemi V. Lokvenc, vyd. jako neprodejný autorský výtisk, ex. 81/100 s podpisem autora v tiráži, kartonová vazba, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Různí autoři

    Marné volání?

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    bibliofilie, 3x původní signovaný grafický list Slunce jasná světů jiných...: L. Jarcovják (lept), J. Ondrušová-Wünschová (litografie) a K. Vávrová (serigrafie), nalezeno v pozůstalosti dr. J. Stejskala jako základ pro máchovský soubor č. IX, přiložen dvojlist In memoriam dr. Josefa Stejskala a dvoj…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy III.

    Položka č.: 194

    bibliofilie, 1x dřevoryt Starý mlýn, 1x. rytina B. Smetana a 1x lept Na kraji doubravy) A. Nauman (vše signováno), vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu, Praha, 1941, ex. 5/70, volné listy svázané nití v obálce, nestr., okraje obálky potrhané, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabins…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Libor Wagner

    (1933-1994)

    J. Hora: Zpěv rodné zemi

    Položka č.: 193

    bibliofilie, 3x celostránkový dřevoryt (první ve frontispisu signovaný) L. Wagner, vyd. Památník národního písemnictví, Kladno, 1968, k 50. výročí samostatnosti republiky a k výstavě Soukromé tisky Josefa Cipry, 200 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Atrium Vestae

    Položka č.: 192

    bibliofilie, 6x sign. lept (akty, 7,5 x 4,7cm) a 1x. lept s názvem souboru na obálce K. Šafář, ex. 58/65, ruční papír, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠU…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hans Arp

    (1886-1966)

    Mušle a deštníky

    Položka č.: 191

    bibliofilie, v tiráži krátné věnování s iniciálami Ludvík Kundera (úv. text a překlad básní) a Pavel Herynek (návrh obálky s užitím reprodukce Arpovy koláže Knír), vyd. jako programový tisk Divadlo hudby OKS, Olomouc, 1986, 350 výtisků, sešit, nestr. (16s.), výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Poslední

    E.M. Remarque: Nepřítel

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    bibliofilie, 7x sign. suchá jehla J. Poslední, vyd. Konvent, 1997, ex. 9/20, volné listy v papírovém pouzdře, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    B. Klička: Slečna z kiosku

    Položka č.: 189

    bibliofilie, 3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    B. Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, 2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav , člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Různí autoři

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Vladimír Komárek

    Vyznání

    Položka č.: 186

    bibliofilie, 3x sign. lept, 1x lept v tiráži a text V. Komárek, k 55. narozeninám V. Komárka připravili E. Gebauer a J. Mauler, Nedvěží, 1983, ex. 14/80, ruční papír, volné listy svázané nití, v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Pr…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Sborník k 70. výročí Střední školy uměleckých řemesel v Brně

    Položka č.: 211

    bibliofilie, 8x grafický list (Mir. Bravenec, Vl. Drápal, Zd. Fuksa, D. Janoušek, A. Mikulka, M. Pytlová, P. Rudolf a H. Tomášková-Willmannová), vše signováno, ex. 82/100, volné listy v deskách, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Max Švabinský

    Medailon Ludvíka Páleníčka

    Položka č.: 210

    bibliofilie, signovaná litografie vlastního portrétu ve frontispisu M. Švabinský, podpis autora na patitulu, vyd. K. Kryl, Kroměříž, 1943, listy svázané nití v obálce, okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Maxime Lalanne

    (1827-1886)

    Traité de La Gravure a L’eau-Forte

    Položka č.: 209

    bibliofilie, text a 10x ukázka gravur M. Lalanne, v textu řada čb. vyobrazení ryteckých nástrojů a tiskařských strojů, vyd. Lefranc & Cie, Éditeurs, Paříž, 1920, brož, 106s., obálka na dolním hřbetu mírně poškozená, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Hermor Lilia: Verše tajného básníka

    Položka č.: 208

    bibliofilie, třemi lepty se suchou jehlou vyzdobil J. Šerých (vše signováno), k 50. výročí básníkovy smrti vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vyd. PNP, Praha, 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 72s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J.…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)