• Jaroslava Severová

    Třikrát jeden

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:06

    lept, 2000, 40 x 46 cm, sign. LD Jaroslava Severová , č. 1/90, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:03

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Oblé tvary

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:58

    litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, 45/75, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Různí autoři

    List k výstavě žáků Zdeňka Sklenáře

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:57

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, 39/200, kolektivní práce 17 autorů, podepsáni: M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, M. Lesařová - Roubíčková, L. Kuklík, M. Merhautová, K. Zeman, E. Smrčinová, K. Demel, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, N. Čančíková, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, při okr…

    Aktuální cena: 808 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Jedna až dvě figury

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:50

    litografie, 1998, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, XX/XXX e. a., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • M. P. Rakovskij

    Kyjev, Andrijijvskij Uzviz

    Položka č.: 561

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:48

    olej, plátno, 1994, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD M. Rakovskij 94, klínový rám, malba zachycuje oblíbenou kyjevskou ulici Andrijijvskij Uzviz, na pozadí se klene Starokyjevská hora s pravoslavným barokním Chrámem sv. Ondřeje, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Ženský akt

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Sinclair

    Položka č.: 549

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:36

    litografie, 2017, 29 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, 67/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Ptáček

    Oilzum

    Položka č.: 548

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petr Pastrňák

    (1968)

    Motýli

    Položka č.: 536

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:23

    litografie, 2014, 26,3 x 22,3 cm, sign. PD Pastrňák 2014, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:21

    serigrafie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 42/100, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petra Oriešková

    Venuše a Eros

    Položka č.: 531

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:18

    litografie, 1986, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Neznámá

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:15

    lept, 1982, 4,8 x 3,2 cm, sign. PD K. Ondreička, č. 96/100, vydala Lira Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Nádrže

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:12

    serigrafie, 1996, 42,3 x 30,3 cm, sign. PD , 40/100, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Milan Mazanec

    (1950)

    Don Quijote de la Mancha

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:00

    olej, sololit, 2011, 71,5 x 50,5 cm, sign. PD M. Mazanec 11

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alois Moravec

    Kytička

    Položka č.: 509

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:59

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy III.

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:55

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 47 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 71/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Lamr

    Figurky

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:54

    litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy I.

    Položka č.: 505

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:52

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 58 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 87/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:46

    akvarel, papír, 2000, 45 x 32 cm, sign. PD Jiří Mrázek 2000, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    Položka č.: 498

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:45

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Žebra hrušky

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:44

    litografie, 2005, 25,5 x 21 cm, sign. PD Lukáš Miffek 05, 15/28, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jiří Marek

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 496

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:43

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 18 x 13 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Mainer

    Plutí

    Položka č.: 494

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:41

    litografie, 45,7 x 30,5 cm, sign. PD Mainer, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alena Laufrová

    Franz Kafka V.

    Položka č.: 490

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:37

    lept, suchá jehla, 1991, 39,5 x 29,6 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, 21/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivana Lomová

    Z lesa do lesa

    Položka č.: 487

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:34

    litografie, 1996, 21,2 x 32,8 cm, sign. DU Ivana Lomová 1996, 20/45, při horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Koutský

    Láska na první pohled

    Položka č.: 450

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:57

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1987, 21 x 28,7 cm, skica ke krátkometrážnímu filmu z roku 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Rozcapenej

    Položka č.: 449

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:56

    litografie, 1990, 32 x 42,5 cm, sign. PD Ivan Komárek 90, č. 37/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Hedvika Krejčová

    Žena a muž

    Položka č.: 445

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:52

    litografie, 28 x 46 cm, sign. PD Hedvika Krejčová, 23/30, mírně okrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu