• Roman Karpaš

    Katedrála Gotika II.

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 74,5 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 94, 3/20, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Rostislav Novák

    Měsíční noc

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    serigrafie, 1994, 82,7 x 58 cm, sign. PD Rostislav Novák 94, 2/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    litografie, 1989, 42 x 29,5 cm, sign. DU V. Novák, 7/30, Antikvariát Dlážděná, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Erazim

    Jeden den v životě

    Položka č.: 346

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 1299

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:45

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Hanzl

    Balt

    Položka č.: 1277

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:23

    bromostříbrná fotografie, 1976, 38,6 x 16,9 cm, sign. PD Vladimír Hanzl, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dříví

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:20

    bromostříbrná fotografie, 49 x 59,5 cm, na zadní straně potvrzení pravosti od Z. Gribovské, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Dostál

    Praha, Národní divadlo

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:17

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,5 x 22,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Položka č.: 1266

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:12

    bromostříbrná fotografie, 13 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Stanislav Konečný

    (1908-1985)

    Lidé chodící po mostě

    Položka č.: 1265

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:11

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Cyril a Metoděj

    Položka č.: 1264

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:10

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Karlův most

    Položka č.: 1260

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:06

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 23,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1258

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:04

    bromostříbrná fotografie, 22,9 x 16,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Sedící žena

    Položka č.: 1256

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:02

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena na bedně

    Položka č.: 1255

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:01

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena s náhrdelníkem

    Položka č.: 1254

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:00

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 12,8 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 1251

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:57

    sádra, 39,8 x 17 cm, značeno PD Zívr, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Slunce (PF 1978 Kutálek)

    Položka č.: 1244

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:50

    glazovaná hlína, reliéf, 1977, 15,3 x 9,3 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Čert (PF 77 Kutálek)

    Položka č.: 1243

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:49

    glazovaná hlína, reliéf, 1976, 11 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Hlava ženy

    Položka č.: 1242

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:48

    patinovaná sádra, 1915, 28 x 20 x 18 cm, značeno dole Beneš 1915, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Kloučka a S. Suchardy na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Ženci

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:46

    glazovaná keramika, v. 34 cm, ulomená ruka

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jan Zrzavý

    Objednací list

    Položka č.: 1237

    podpis, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Techl

    Stánek s ovocem

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:42

    lept, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Techl, rám

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Válka

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:41

    dřevořez, 23,2 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Město

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU V. Krumphanzlová, pasparta, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Komedianti

    Položka č.: 1234

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:40

    sešit, potrhaný obal, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Novotný

    Fotbalový klub

    Položka č.: 1233

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:39

    litografie, 1991, 54 x 69 cm, sign. PD Jiří D Novotný 1991, autorský tisk, při okrajích poškozený papír, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (šedá varianta)

    Položka č.: 1229

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:38

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 9/21, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)