• Kateřina Vítečková

    Podzim

    Položka č.: 229029

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 15:08

    litografie, 1997, 27,2 x 20 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Týnský chrám

    Položka č.: 227775

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:53

    suchá jehla, 22,3 x 13,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 227769

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:48

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Monogramista AR

    U vchodu do kostela

    Položka č.: 225123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:29

    akvarel, papír, 18 x 17,5 cm, monogr. PD A.R, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Josef Hora: Zápisky z nemoci

    Položka č.: 224825

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:28

    litografie, 21,7 x 14,8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Martínek

    Rybník

    Položka č.: 224010

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:26

    olej, sololit, 40,5 x 122 cm, sign. PD Martínek Fr., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    San Simeone (Benátky)

    Položka č.: 221934

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:25

    lept, 33 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Jitro

    Položka č.: 221887

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:18

    lept, 24,4 x 32,2 cm, sign. PD Ant. Majer, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    V aleji

    Položka č.: 221885

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:17

    suchá jehla, 31 x 23,5 cm, sign. PD Jos. Kočí, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Přístav v Palermu

    Položka č.: 221805

    mědirytina, 27,9 x 25,3 cm, sign. PD VlPukl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Stařec

    Položka č.: 221868

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:14

    lept, 30,7 x 23 cm, sign. PD K. Štěch, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emanuel Ranný st.

    (1913-2008)

    Na samotě

    Položka č.: 221843

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:13

    suchá jehla, 19,1 x 24,7 cm, sign. PD Em. Ranný, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dillingera a T. F. Šimona, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pastevci

    Položka č.: 221827

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:12

    mědirytina, 26,1 x 26,3 cm, sign. PD V. Fiala, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221748

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:10

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, II. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Z Jeleního příkopu

    Položka č.: 221747

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:09

    lept, 1938, 31,4 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stařenka s kozou

    Položka č.: 218069

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:31

    suchá jehla, 14,9 x 13,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Partie z Krumlova

    Položka č.: 218066

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:29

    lept, 1930, 18,1 x 23,5 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Emporium MCMXXXIII

    Položka č.: 218064

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:28

    lept, 15,2 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dopis

    Položka č.: 215360

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:26

    lept, 15 x 15 cm, sign. PD AJ Alex, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Šuláková

    Zrození světa

    Položka č.: 214116

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:24

    olej, plátno, 30 x 30 cm, sign. PD J. Šuláková, vzadu připsaná báseň, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s květy a motýlem

    Položka č.: 211798

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:13

    litografie, 1985, 19 x 10 cm, sign. DU AFuchs 85, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Krakatit

    Položka č.: 207527

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:04

    lept, akvatinta, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Synek

    Děvče, které mi mává

    Položka č.: 205726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 14:57

    olej, sololit, 2001, 33 x 29 cm, sign. LD Synek, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U kostela

    Položka č.: 177623

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 13:58

    lept, 23 x 16 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Švankmajer

    Přírodopis Tab. 9

    Položka č.: 235932

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:39

    ručně kolorovaný lept, 1973-2012, 64 x 47,3 cm, sign. PD Švankmajer J. 1973-2012, č. 7/35, autor klenotů českého animovaného filmu, naprosto nezaměnitelný a mnohostranný umělec Jan Švankmajer vystudoval výtvarnou tvorbu a režii na DAMU. Ovlivněn např. kunstkomorou Rudolfa II. či Arcimboldovým dílem …

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Odhadní cena: 23 000 - 26 000 Kč CZK

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Položka č.: 235915

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:22

    olej, plátno, 1948, 31, 5 x 40, 5 cm, sign. PD V. Zykmund 48, rám, český malíř, grafik, fotograf a výtvarný teoretik studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze u prof. Cyrila Boudy a prof. Oldřicha Blažíčka. Zykmund působil také jako vysokoškolský pedagog. Byl spoluzakladatelem tvůrčí Skupi…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 200 000 - 250 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    Položka č.: 235896

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:03

    lept, 1913, 22,5 x 14,5 cm, sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka, nabízený grafický list představuje ukázku vrcholné tvorby průkopníka světové abstrakce. Výstava Františka Kupky v pařížském Grand Palais, která proběhla v loňském roce, potvrdila malířovo zařazení mezi velikány světové malby. Zobr…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 235895

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:02

    lept, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD E. Filla, rám, dílo Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjato s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V.Benešem a A.Procházkou zakladatelem …

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 180 000 Kč CZK

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235893

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:00

    litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD R. Kremlička 1925, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK

    Kytice šeříků

    Položka č.: 234931

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 23:20

    olej, plátno, karton, 31,3 x 29,8 cm, sign. PD, plátno při okrajích mírně otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu