• Jiří Probošt

    (1880-1953)

    Cesta do Mirotic

    Položka č.: 197650

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:35

    litografie, 1953, 26,9 x 41,3 cm, sign. PD Probošt, z kompletu Alšovým krajem, při okrajích mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Žluté růže

    Položka č.: 215772

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:34

    dřevoryt, 1967, 30,1 x 20,1 cm, sign. PD, 17/18, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vyšehrad

    Položka č.: 226455

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:32

    lept, 24,6 x 31,5 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:31

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

    Hrad

    Položka č.: 229894

    akvarel, papír, 19,8 x 27,8 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 198366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:27

    lept, 19,2 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 211122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:26

    linoryt, 25 x 33 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Přívoz

    Položka č.: 229882

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:25

    suchá jehla, 1945 - 50, 24,6 x 32 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    V podhradí

    Položka č.: 240832

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:24

    suchá jehla, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 240845

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:22

    dřevoryt, 1967, 22,7 x 17,2 cm, sign. PD Otto Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Krajina s jezerem

    Položka č.: 240846

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:21

    dřevoryt, 1966, 10,7 x 22 cm, sign. PD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Boží muka

    Položka č.: 240847

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:20

    dřevoryt, 1972, 14,4 x 17,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Cesta polem

    Položka č.: 240848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:19

    dřevoryt, 9 x 14,4 cm, sign. PD Ota Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Položka č.: 215761

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:17

    dřevoryt, 1960, 27 x 17,1 cm, sign. PD Malkus 60, 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Šeřík ve váze

    Položka č.: 215769

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:16

    monotyp, 1969, 30 x 19,2 cm, sign. PD Malkus 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 229879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:12

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • C. Jäger

    Portrét sedící dámy

    Položka č.: 223393

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:07

    litografie, 36 x 25 cm, sign. PD C. Jäger, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Do lesa pro dříví

    Položka č.: 231427

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:05

    litografie, 1964, 22 x 32 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, rám, mírně zašpiněno, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 240855

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:01

    lept, 1951, 12,7 x 7,2 cm, sign. PD C. Bouda, pamětní list slavnostní schůze Spolku českých bibliofilů na počest padesátkých narozenin malíře a graficka Cyrila Boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Malíř

    Položka č.: 224851

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 19:01

    suchá jehla, 29,5 x 20,6 cm, sign. PD V. Trefil, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Zásah

    Položka č.: 215788

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:59

    dřevoryt, 1990, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD V. Tesař , 65/180, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Položka č.: 174292

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:58

    suchá jehla, 1944, 21, 29,7 cm, sign. PD K. Štika 44, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217924

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:57

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 100/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Baňky

    Položka č.: 240900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:52

    lept, 1977, 6,4 x 9,7 cm, sign. PD J. Souček 77, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 226476

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:48

    litografie, 1951, 26,1 x 35,9 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Zapadající srpek (Ex libris)

    Položka č.: 240860

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:42

    dřevoryt, 2004, 10 x 8 cm, sign. PD Martin Manojlín 2004, 30/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Dajč

    Přímluva u sv. Jana Nepomuckého (Ex libris)

    Položka č.: 240858

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:32

    suchá jehla, 11,7 x 7,6 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 34/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Daniela Benešová

    Zimní alej

    Položka č.: 240856

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:30

    litografie, 1987, 11,7 x 8,4 cm, sign. DU DBenešová 87, 22/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Kytice růží

    Položka č.: 232831

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:25

    olej, malířská lepenka, 33 x 41 cm, monogr. PD MU, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromá studia v Praze a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Portrét muže s vyplazeným jazykem

    Položka č.: 224793

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:16

    akvarel, tuš, běloba, papír, 36,5 x 25,5 cm, monogr. PD K. K., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)