• Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Indiáni

    Položka č.: 216801

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 18:10

    koláž, tuš, akvarel, papír, 22 x 15,6 cm, na zadní straně razítko naše vojsko, ilustrace pro Mladý svět č. 45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Barták

    Dělo

    Položka č.: 209933

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 18:05

    tuš, papír, 14,8 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    Kanál

    Položka č.: 209934

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    Jablko

    Položka č.: 209935

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 18:03

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Svalovec

    Položka č.: 209936

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 18:02

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Královna

    Položka č.: 245670

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:35

    olej, karton, 18 x 13 cm, sign. PU Dostálová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 239369

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:31

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Světlo tónů

    Položka č.: 245678

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:27

    tuš, běloba, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

    Položka č.: 239272

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:15

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Němec

    (1922-2000)

    Most

    Položka č.: 235205

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:14

    akvarel, papír, 31 x 38,5 cm, sign. PD J. Němec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    Položka č.: 245620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Antonín Jelínek

    Sázava pod Mrskovicemi

    Položka č.: 241439

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:06

    olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Antonín Gottwald

    Od Charvát u Olomouce

    Položka č.: 241757

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Gottwald

    Meandr řeky

    Položka č.: 241084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:03

    olej, karton, 1940, 36 x 55 cm, sign. na zadní straně Ant. Gottwald 1940, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vlasta Detinská

    Karlův most

    Položka č.: 245680

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:01

    olej, dřevo, 6,6 x 5,4 cm, sign. LD V. D., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kemp na Baltu

    Položka č.: 210548

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 19:04

    akryl, sololit, 1985, 50 x 70 cm, sign. LD Josef Šolc 85, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Tichý

    Krajina II.

    Položka č.: 190030

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 19:02

    akryl, papír, 2002, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 2002, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Brána

    Položka č.: 202693

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:55

    lept, 1980, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čtyři veselé chvíle

    Položka č.: 202695

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:53

    lept, akvarel, 1979, 16 x 21,1 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1979, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ve městě

    Položka č.: 210547

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:46

    akryl, sololit, 70 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Koncentrační tábor

    Položka č.: 245639

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:39

    akvarel, uhel, papír, 42,5 x 52 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Číňan

    Položka č.: 245671

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:37

    pastel na hedvábí, 2,5 x 17,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Letní den

    Položka č.: 221511

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:29

    olej, plátno, 53,5 x 72 cm, sign. PD J. Mandel, rám, přiložena reprodukce obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Senoseč

    Položka č.: 236645

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:23

    tuš, papír, 31 x 19,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Proláž

    Položka č.: 225347

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:16

    koláž, papír, 22,8 x 30 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž s hudebními alby

    Položka č.: 225348

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:15

    koláž, papír, 31 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gottlieb Theodor Kempf - Hartenkampf

    (1871-1964)

    Dáma v kloboučku

    Položka č.: 222308

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:04

    lept na japanu, 1902, 15 x 9,8 cm, sign. PD G. Kempf, Antikvariát Dlážděná, studoval na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni u malířů Julia Bergera (1850–1902), Leopolda Karla Müllera (1834–92), Josef Mathiase von Trenkwalda (1824–97) a Augusta Eisenmengera (1830–1907), rovněž studoval grafickou t…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Psí spřežení

    Položka č.: 244987

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 17:12

    tuš, papír, 37,5 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    V táboře

    Položka č.: 244986

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 17:11

    tuš, papír, 42,5 x 27,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sandy McTrigger

    Položka č.: 244985

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 17:10

    tuš, papír, 37 x 26 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)