• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    Položka č.: 239428

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 12:01

    uhel, papír, 56,5 x 39,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Zima

    Položka č.: 239411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 11:44

    olej, karton, 22 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, nepatrné oděrky na rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Zrzavý

    Venezia

    Položka č.: 239400

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 11:33

    tužka, papír, 1934, 11,6 x 14,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Děti hrající kuličky

    Položka č.: 239389

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 11:22

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 29,5 cm, rám, vzadu připsáno potvrzení pravosti syna L. Vacátka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Pobřeží

    Položka č.: 239387

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1933, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, PD věnování: Váženému panu docentu F. Burianovi K. Svolinský, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Položka č.: 239378

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 11:11

    uhel, papír, 1933, 35,5 x 25,5 cm, monogr. PD JTB 1933, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Alena Kučerová

    Položka č.: 239335

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:28

    suchá jehla, rytina, 1964, 32,5 x 32 cm, sign. PD Alena Kučerová 64, rám, 6/10 autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Banksy

    (1974)

    Peckham Rock

    Položka č.: 239328

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:21

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Láďa

    Položka č.: 239326

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:19

    akryl, plátno, 2018, 20 x 20 cm, sign. PD Grimmich 18, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Marťanky

    Položka č.: 239322

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:15

    akvarel, tuš, papír, 1975, 29 x 41 cm, sign. LD Načeradský 75, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Anička z profilu

    Položka č.: 239313

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:06

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 239308

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:01

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Položka č.: 240964

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 13:31

    olej, plátno, 16 x 20 cm, sign. LD Kupka Karel, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lukavice u Stránčic

    Položka č.: 240122

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 12:54

    litografie, 21,4 x 17 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240113

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 12:46

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Položka č.: 234988

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 12:26

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiřina Palková

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 234407

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 12:05

    koláž, 1978, 24 x 17 cm, sign. PD Palková 78, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Loď

    Položka č.: 233899

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 11:41

    lept, 12,1 x 7,8 cm, sign. DU K. Šafář, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlova Koruna

    Položka č.: 233778

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 11:37

    dřevoryt, 14 x 16 cm, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233768

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 11:33

    dřevoryt, 1927, 10 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Janáčkův lustr v Demänovské jeskyni

    Položka č.: 233749

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 11:27

    dřevoryt, 1931, 22 x 17,2 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233748

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 11:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 10:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 10:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 231303

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 10:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Kateřina Vítečková

    Lístečky

    Položka č.: 229030

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 12:55

    litografie, 1997, 27,3 x 20 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    Rozkvetlá větvička

    Položka č.: 228678

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 12:42

    akvarel, tužka, papír, 21,5 x 28 cm, sign. LD M.H. Štecherová, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Edl

    Pole

    Položka č.: 228662

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 12:32

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Edl., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Mencl

    (1926)

    Slunečnice

    Položka č.: 221027

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 11:02

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Vl. Mencl, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Adolfa Trägera, poté v Praze soukromé studium u prof. J. Otčenáška a J. Rambouska, člen Asociace hudebních umělců a vědců, člen Unie výtvarných umělců v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V parku

    Položka č.: 218087

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:47

    lept, 1949, 31 x 24,4 cm, sign. PD vorlíček 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)