• Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Položka č.: 234165

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:32

    lept, 2014, 21 x 15,5 cm, sign. DU PAvel Brázda, č.129/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Pohled

    Položka č.: 234157

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:16

    zinkografie, 24 x 16 cm, značeno na kameni LD Toyen, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Bretona ve Francii a zakládající členka Skupiny …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Trojan

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234155

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:12

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. LD Trojan, rám, mírně zvlněné plátno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Pramice u Karlova mostu

    Položka č.: 234153

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:08

    akvatinta, 1944, 29,5 x 39,8 cm, sign. PD, zažloutpý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Ostabenzin

    Položka č.: 234152

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:06

    akvatinta, 31,3 x 28,5 cm, sign. PD Vladislav Röhling. LD razítko, rám, zažloutlý paír, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jar. Dostál

    Cesta u obory

    Položka č.: 234149

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:00

    olej, karton, 23,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Dostál, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Bureš

    (1889)

    Řeka Svratka pod Žákovou horou

    Položka č.: 234147

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:56

    olej, lepenka, 1942, 44,5 x 63,5 cm, sign. LD J. Bureš. St 1942, rám, vzadu popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Dědoušek (PF 1945)

    Položka č.: 234128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:18

    dřevoryt, 1945, 9,8 x 6,8 cm, papír místy nahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sv. Pavel

    Položka č.: 234122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:06

    dřevoryt, 10,3 x 7 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Večer u stolu

    Položka č.: 234120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:02

    dřevoryt, 7 x 2,2 cm, flekatý papír, kousek pravého horního rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Soňa Houdková

    Položka č.: 234235

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 21:12

    suchá jehla, 8 x 4,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 20/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Milan Coufal

    Poškozený genofond

    Položka č.: 231941

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 21:00

    pískovec, v. 40 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    Bez názvu VII.

    Položka č.: 231940

    pískovec, v. 24 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Gaza nesmrtelná

    Položka č.: 231867

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 20:33

    olej, plátno, 2009, 58,5 x 80 cm, sign. LD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 217337

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:15

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, 13/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 215683

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:09

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 72/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Feldwebel Brock

    Položka č.: 205315

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:27

    litografie, 2011, 21 x 30 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Jerie

    Doctor Schnabel von Rome

    Položka č.: 205314

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:24

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/33, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Civilizace

    Položka č.: 204603

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:21

    11 barevná litografie, 2011, 42,5 x 56 cm, sign. PD Jelen 2011, č. 36/59, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Roman Franta

    Love (světlešedá varinta)

    Položka č.: 204595

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:18

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 6/7, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ladislav Kuklík

    Na předměstí

    Položka č.: 204546

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:09

    grafický list, 1995, 4,5 x 3 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Král Bulharů

    Položka č.: 202657

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 16:48

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Německo

    Položka č.: 191086

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 15:36

    litografie, 10 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 56/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 182158

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 14:06

    litografie, 32,5 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 19/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 219506

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:46

    tužka, kvaš, papír, 1927, 35,5 x 49 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (Konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 219505

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1926, 36 x 50,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219504

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:42

    tužka, kvaš, papír, 1927, 36 x 49 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny (Konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 219503

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:40

    tužka, kvaš, papír, 1927, 51 x 35,5 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl (PF MCMXL)

    Položka č.: 218386

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:30

    zinkografie, 1939, 15 x 10 cm, PD značeno K, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Karla Hynka Máchy (Ex libris Vácslava Rudla)

    Položka č.: 218385

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:28

    zinkografie, 1936, 12,8 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)