• Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 240114

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:30

    litografie, 42,5 x 28,2 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 233733

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 15:34

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    Položka č.: 233118

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 15:10

    olej, karton, 49 x 61 cm, sign. PD Lojza Budík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Flétnistka

    Položka č.: 231310

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 15:03

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Položka č.: 228676

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:40

    litografie, 12,8 x 12,8 cm, sign. PD V Bubeníček, pasparta, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:08

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:05

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Monogramista Š

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:38

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 221407

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 221406

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pohled na Přerov

    Položka č.: 218083

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:45

    lept, 16,4 x 29,4 cm, sign. PD Petr Dillinger, č.89/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:35

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 214755

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:29

    litografie, 44 x 59 cm, sign. PD J. Grus, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Pavel Piekar

    Anděl

    Položka č.: 206199

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:30

    linoryt, 2009, 21,7 x 12,2 cm, sign. PD Piekar 2009, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét herce Národního divadla

    Položka č.: 206193

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:29

    kresba na skle, tužka, 1951, 28,2 x 22,5 cm, monogr. PD V.S. 15 X. 1951, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Vodní květ

    Položka č.: 202134

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:15

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Hruška

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:56

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:41

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Akt ženy

    Položka č.: 198059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:40

    litografie, 1942, 28 x 20 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:37

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 242431

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2020 00:04

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, na levém okraji (mimo tisk) je hnědá tečka, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Soudci

    Položka č.: 242432

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2020 00:00

    dřevoryt, pravděpodobně novější otisk z původní matrice, 8,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Mnich

    Položka č.: 242430

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:56

    linořez, novější otisk z původní matrice, 12,5 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    Položka č.: 242429

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:54

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 13,1 x 6 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, na spodním okraji papíru (mimo tisk) nepatrná šmouha patrně od tužky, antiqari.at Radhošťská, studium na Umě…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Oslík

    Položka č.: 242428

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:52

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 6,2 x 6,6 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, mírně zažloutlý papír, na papíru (mimo tisk) skvrna od vody a malá dírka na pravém okraji, antiqari.at Radh…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)