• Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s ptákem

    Položka č.: 244169

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:40

    uhel, papír, 1978, 41 x 36 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Položka č.: 239691

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:36

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Peca

    Karlův most

    Položka č.: 244163

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Jiroudek

    (1914)

    Děvče s chlebem

    Položka č.: 244251

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:22

    litografie, 38,1 x 17 cm, sign. LD F. Jiroudek, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hübsch

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 244076

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Zátiší s větvičkou

    Položka č.: 245791

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:11

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na výletě

    Položka č.: 245795

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:10

    lept, 11,6 x 3 cm, sign. DU C. Bouda, PF 1949, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Otevřená kniha

    Položka č.: 245792

    lept, suchá jehla, 5,5 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci na břehu

    Položka č.: 245793

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:09

    dřevoryt, 6,5 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, 40/85, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na město

    Položka č.: 245794

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:08

    lept, 7 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 245796

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:06

    lept, 9,2 x 3,8 cm, sign. PD C. Bouda, 26/30, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Přání k sedmdesátinám

    Položka č.: 245798

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:05

    litografie, 1971, 13,5 x 20 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 244216

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    Položka č.: 230134

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:47

    pastel, uhel, papír, 1963, 94 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 63, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ivana Kotýnková

    Poezie léta

    Položka č.: 242069

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:46

    olej, plátno, 1998, 70,5 x 70,5 cm, sign. PD Ivana Kotýnková 1998, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 241657

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:45

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Hrobníkova šichta

    Položka č.: 234277

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:44

    linoryt, 29,8 x 42 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Položka č.: 234279

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:43

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Na zdraví

    Položka č.: 245762

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:42

    koláž, papír, 14,7 x 13,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    Položka č.: 244175

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Hra na křídlovku

    Položka č.: 245763

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:41

    koláž, papír, 13,6 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Smekáme

    Položka č.: 245761

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:40

    koláž, papír, 21,2 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Karlův most

    Položka č.: 201041

    litografie, 1953, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD E. Tomanová, 69/200, mírně zažloutlý papír, v horní části mimo tisk protržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Silák

    Položka č.: 245826

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:39

    koláž, papír, 23,6 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Sedloň

    (1885-1973)

    Írán

    Položka č.: 245811

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:33

    alvarel, karton, 1942, 26,2 x 19,2 cm, sign. PD Sedloň 1942, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. Maška, J. Preislera, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Cirkus

    Položka č.: 243766

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:10

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Karel Beneš

    (1881-1941)

    Na samotě

    Položka č.: 245824

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:05

    akvarel, běloba, tuš, papír, 26,6 x 18,9 cm, sign. LD K. Beneš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 244588

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:44

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 244587

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:43

  • Emma Srncová

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)