• Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lom

    Položka č.: 240120

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:35

    litografie, 25,7 x 40,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 240119

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:34

    litografie, 27,4 x 37,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nový svět

    Položka č.: 240118

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:33

    litografie, 17,8 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 240114

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:30

    litografie, 42,5 x 28,2 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 233733

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 15:34

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    Položka č.: 233118

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 15:10

    olej, karton, 49 x 61 cm, sign. PD Lojza Budík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Flétnistka

    Položka č.: 231310

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 15:03

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Položka č.: 228676

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:40

    litografie, 12,8 x 12,8 cm, sign. PD V Bubeníček, pasparta, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:08

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:05

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Monogramista Š

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:38

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 221407

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 221406

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pohled na Přerov

    Položka č.: 218083

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:45

    lept, 16,4 x 29,4 cm, sign. PD Petr Dillinger, č.89/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:35

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 214755

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:29

    litografie, 44 x 59 cm, sign. PD J. Grus, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Pavel Piekar

    Anděl

    Položka č.: 206199

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:30

    linoryt, 2009, 21,7 x 12,2 cm, sign. PD Piekar 2009, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét herce Národního divadla

    Položka č.: 206193

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:29

    kresba na skle, tužka, 1951, 28,2 x 22,5 cm, monogr. PD V.S. 15 X. 1951, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Vodní květ

    Položka č.: 202134

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:15

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Hruška

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:56

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:41

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Akt ženy

    Položka č.: 198059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:40

    litografie, 1942, 28 x 20 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:37

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 242431

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2020 00:04

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, na levém okraji (mimo tisk) je hnědá tečka, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Soudci

    Položka č.: 242432

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2020 00:00

    dřevoryt, pravděpodobně novější otisk z původní matrice, 8,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)