• Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 249116

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:59

    kombinovaná technika, papír, 1945, 40,5 x 29 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 249115

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:58

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bohumil Ullrych

    Česající se dívka

    Položka č.: 249114

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:57

    olej, plátno, karton, 1936, 26 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Na zahradě

    Položka č.: 249113

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:56

    olej, plátno, 1937, 34 x 28 cm, sign. LD B. Ullrych 1937, lehce otřepené okraje plátna, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Se džbánem/Ležící akt

    Položka č.: 249112

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:55

    olej, plátno, 33 x 26,5 cm, sign. PD B. Ullrych , oboustranná malba, plátno na okrajích lehce otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 249111

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:54

    olej, karton, 1932, 34,8 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 32, odřené okraje, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 249110

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:53

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 249109

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:52

    olej, dřevo, 1941, 29 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1941, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 249108

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:51

    olej, plátno, 1937, 25 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 37, plátno na okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 249107

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:50

    olej, plátno, 33 x 27 cm, v rozích mírně poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 249106

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:49

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Ves v krajině

    Položka č.: 249105

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:48

    olej, plátno, 1944, 41 x 56 cm, sign. PD F. S. Tvrdý 1944, rám, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figurální kresbu u K. Mináře na AVU v Praze, člen skupiny restaurátor…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Turek

    (1916-2008)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 249104

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:47

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 249103

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:46

    litografie, 19 x 13,3 cm, sign. na kameni DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    Položka č.: 249102

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:45

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décora…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 249100

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:43

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Toman

    (1886-1942)

    Položka č.: 249099

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    Položka č.: 249098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:41

    suchá jehla, 1942, 24 x 17,5 cm, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antoni Tapies

    (1923-2012)

    Položka č.: 249097

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:40

    litografie, 38 x 55,5 cm, přílohová litografie, Antikvariát Dlážděná

  • Maxmilian Švabinský

    Ve skleníku

    Položka č.: 249096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:39

    litografie, 1930, 21 x 15 cm, PD značeno na kameni Švabinský, soupis Páleníček, Švabinská č. 253, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nation…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Ke cti Josefa Mánesa

    Položka č.: 249095

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:38

    tisk, nalepeno na kartonu, 44,5 x 30,5 cm, značeno. PD M. Švabinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Sylva Študentová Ježková

    (1908-?)

    Náves

    Položka č.: 249094

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:37

    olej, plátno, 1934, 38 x 48 cm, sign. PD Ježková 34, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Lubomír Štefka

    Kubistický akt II.

    Položka č.: 249093

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:36

    akvarel, tuš, papír, 1981, 29,7 x 21 cm, sign. PD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Kubistický akt I.

    Položka č.: 249092

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 249091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:34

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 80, při pravém dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Hudba

    Položka č.: 249090

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:33

    akvarel, tuš, papír, 1988, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka 88, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Tři ženské akty

    Položka č.: 249089

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:32

    akvarel, tuš, karton, 80. léta 20. století, 29,7 x 42 cm, sign. PD Štefka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Dívky

    Položka č.: 249088

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:31

    uhel, akvarel, běloba, papír, 1985, 48 x 36 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 249087

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:30

    kombinovaná technika, papír, 1981, 34,5 x 50 cm, sign. LD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Štefek

    (1901-1980)

    Zimní motiv

    Položka č.: 249086

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)