• Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Wolfgang Amadeus Mozart (Ex libris ing. Jindř. Hotový)

    Položka č.: 223927

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:04

    lept, 11,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce S. Kulhánek, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Pro štěstí

    Položka č.: 223703

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:58

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Lojdová, č. 9/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka s růží

    Položka č.: 222276

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:56

    lept, 1951, 11,2 x 8,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Na koni (Ex libris JAŠ)

    Položka č.: 222098

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:38

    ocelorytina, 2,5 x 8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liška

    Studie IV

    Položka č.: 228856

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:02

    propiska, papír, 23,8 x 16,4 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pula

    Položka č.: 228829

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:34

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien II

    Položka č.: 228827

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Židovský svátek

    Položka č.: 228812

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:18

    dřevoryt, 1918, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Bílek, papír zažloutlý a při krajích lehce otřepený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Volhejn

    (1910-1988)

    Položka č.: 228807

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Beduín

    Položka č.: 228799

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:02

    litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    Položka č.: 228786

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:58

    tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    Položka č.: 228778

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228777

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228771

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:48

    reliéfní grafika, 21 x 13 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    Položka č.: 228422

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    Položka č.: 228421

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228420

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    Položka č.: 228419

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    Položka č.: 228418

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Parník

    Položka č.: 227640

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:08

    akvarel, papír, 1940, 43 x 59 cm, sign. LD Jos. Vacke 40, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ot. Nejedlého na pražské Akademii, člen Klubu výtvarných umělců Aleš

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena s kozou

    Položka č.: 227076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:04

    akvarel, papír, 1943, 21,3 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, při okrajích lehce roztřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s bílým šátkem

    Položka č.: 227075

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:02

    akvarel, papír, 30,1 x 22,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s úlovkem

    Položka č.: 227073

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:00

    akvarel, papír, 1922, 9,9 x 11,6 cm, sign. PD B. Ullrych 22, papírová pasparta, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Rybka (Ex libris Kroužek akvaristů a přátel přírody)

    Položka č.: 227038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 10 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Zajíc malířem (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 226979

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 19:34

    lept, 1945, 6,7 x 12,7 cm, sign. LD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Rumpál

    Položka č.: 225454

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 19:16

    lept, 1981, 6,3 x 5 cm, sign. PD, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Weber

    Zrození

    Položka č.: 104810

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 18:40

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Weber, 11/100, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Veškrna

    Matematik

    Položka č.: 139102

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 18:15

    litografie, 1980, 12,2 x 26,6 cm, sign. PD J. Veškrna 80, 60/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Kostel sv. Mikuláše na Malostranském náměstí

    Položka č.: 133880

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 17:50

    litografie, 1980, 23 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar 80, archivní tisk, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Aix - En - Provence II.

    Položka č.: 138390

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 17:30

    litografie, 24,2 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)