• Karel Němec

    (1879-1960)

    Šašek

    Položka č.: 223377

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:40

    akvarel, tuš, papír, 20 x 13,5 cm, sign. DU Karel Němec, Antikvariát Dlážděná, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Portrét ženy v kroji

    Položka č.: 217937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:25

    litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Karel Minář 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Pták s kloboukem a lahví

    Položka č.: 223635

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:50

    kombinovaná technika, malířská lepenka, 23,8 x 23,5 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jarmila Lipenská - Kolářová

    (1917-1976)

    Jaro na Libeňském ostrově

    Položka č.: 212781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:45

    linoryt, 1957, 29,6 x 39,9 cm, sign. PD J. Lipenská Kovářová 57., mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Busta

    Položka č.: 217928

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:40

    litografie, 1974, 18,6 x 16,9 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Špehové a Oko

    Položka č.: 218013

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:35

    dřevoryt s podtiskem, 1986, 18,1 x 15,1 cm, sign. DU Liesler, PD František Dvořák, Účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů svolanému k 80. výročí jeho založení věnuje předseda František Dvořák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Mystický motiv

    Položka č.: 221785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:25

    litografie, 21 x 15,1 cm, sign. PD , 30/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Kubů

    Zátiší s houslemi

    Položka č.: 217824

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:20

    lept, 1985, 21,2 x 13,6 cm, sign. PD Anna Kubů 1985, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, členka SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Eliška Konopiská

    Ulita

    Položka č.: 217892

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:00

    lept, 1985, 9,1 x 11,2 cm, sign. PD Eliška Konopiská 85, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Jandejsek

    St. Eufemia

    Položka č.: 217780

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:35

    litografie, 1981, 21 x 14,8 cm, sign. PD Jan, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Zimní radovánky

    Položka č.: 206651

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:20

    litografie, 14 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nový Svět

    Položka č.: 224749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:15

    litografie, 1964, 23 x 16 cm, sign. DU Karel Chaba 1964, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hlad na poušti

    Položka č.: 217930

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:45

    lept, 22,9 x 16,7 cm, při okraji mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Daniela Havlíčková

    Čas

    Položka č.: 224941

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:40

    lept, 14 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Daniela Havlíčková

    Semínka

    Položka č.: 224942

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:35

    lept, 14,2 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří František Dvořák

    Blaženka

    Položka č.: 224897

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 14:25

    pastel, karton, 2014, 49,5 x 62 (35 x 49,5) cm, sign. PD J. F. Dvořák 2014, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Dagmar Černá

    Ptáček v rákosí

    Položka č.: 184565

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 14:10

    linoryt, 43,9 x 21 cm, sign. PD Dagmar Černá, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Průmyslová krajina

    Položka č.: 212650

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 13:55

    tempera, papír, 29,7 x 44,5 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 202743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:45

    lept, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD J. Šerých, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marcel Stecker

    (1924)

    Prométheus

    Položka č.: 217827

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:35

    lept, 1976, 20,2 x 18,4 cm, značeno LD v desce M76, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Slíva

    Lawyers open 2009

    Položka č.: 180335

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:25

    lept, 2009, 12,8 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Slíva, 48/100, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Slíva

    Caddie

    Položka č.: 180336

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:20

    lept, 2004, 13,5 x 9,6 cm, sign. DU Jiří Slíva, 56/100, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Slíva

    Golfista

    Položka č.: 180337

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:15

    lept, 2006, 13,9 x 8,7 cm, sign. DU Jiří Slíva, 51/100, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Golf

    Položka č.: 180338

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:10

    lept, 2003, 14 x 9,1 cm, sign. DU Jiří Slíva, 47/100, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Paleček

    Rytíř

    Položka č.: 210683

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:50

    litografie, 1964, 47 x 33 cm, sign. PD Josef Paleček 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s kytarou

    Položka č.: 217944

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:35

    litografie, 24,5 x 21,5 cm, značeno PD na kameni Fec. & lith. F. X. Naske a v tisku František X. Naske, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Bohumil Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 179860

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:30

    litografie, 13,8 x 9 cm, sign. PD K. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Hra s jablkem

    Položka č.: 202692

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:15

    lept, 1977, 23 x 16 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1977, PF 1978, při pravém horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Letící pták

    Položka č.: 217887

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 14:35

    suchá jehla, 1977, 9,8 x 14,7 cm, sign. PD Klápště 77, 24/30, PF 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Divertimento II.

    Položka č.: 224836

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 14:20

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, 27/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)