• Josef Herčík

    (1922-1999)

    Belveder

    Položka č.: 215852

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:18

    ocelorytina, 10,8 x 16,5 cm, sign. PD JHerčík, č. 6/200, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Mostecká věž

    Položka č.: 215851

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:17

    ocelorytina, 15 x 10 cm, sign. LD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zpívající fontána

    Položka č.: 215845

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:11

    ocelorytina, 16,6 x 11 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Pole

    Položka č.: 207345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 15:09

    akvatinta, 20,5 x 13,7 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 31/100, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Ženský akt zezadu

    Položka č.: 191905

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:51

    litografie, 1929, 18,5 x 15 cm, PD značeno na kameni MŠ 29, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191903

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Edith Piaf

    Položka č.: 191900

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:49

    Aktuální cena: 1.701 CZK (69 €)

  • Leo Horst

    Plachetnice

    Položka č.: 191497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:44

    lept, 14,3 x 16,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Leo Horst

    Větrné mlýny

    Položka č.: 180971

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:19

    lept, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chata u jezera

    Položka č.: 178784

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:08

    lept, 21,3 x 26,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Bílková

    Trávy

    Položka č.: 161908

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:03

    suchá jehla, 1993, 28,4 x 15,7 cm, sign. DU A. Bílková 93, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ sklářské v Železném Brodě, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Pohled na domy

    Položka č.: 235421

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:24

    lept, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD K. Votlučka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kostelní věž

    Položka č.: 235419

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:20

    lept, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD K. Votlučka, lehce zažloutlej papír, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Stádo koní

    Položka č.: 235417

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:16

    litografie, 1959, 13,5 x 20 cm, sign. LD Emil Kotrba 1959, č. 14/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Gustav Štenger

    Růže ve váze

    Položka č.: 235400

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:42

    olej, karton, 27,5 x 189,8 cm, sign. PD Štenger, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Gustav Štenger

    Slunečnice

    Položka č.: 235399

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:40

    olej, karton, 32,5 x 22,5 cm, sign. PD Štenger, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka s červeným míčkem

    Položka č.: 235395

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:32

    olej, karton, 62 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Dětská hra na poli

    Položka č.: 235391

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:24

    olej, plátno, 48,5 x 63 cm, PD značeno, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Vít

    Položka č.: 235328

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 19:18

    kolorovaný dřevoryt, 27,5 x 17,5 cm, papír na okrajích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 235327

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 19:16

    barevný dřevoryt, 21 x 16 cm, zezadu sign. PD M. Florian, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatá Barbora

    Položka č.: 235323

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 19:08

    barevný dřevoryt, 16 x 22 cm, zezadu sign. PD M. Florian, lehce zažloutlý papír, na papíru několik drobných nažloutlých skvrnek, papír lehce pokrčen u spodního a horního okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Josef a Ježíšek

    Položka č.: 235322

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 19:06

    barevný dřevoryt, 26 x 17,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, papír u horního okraje velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Aladinova lampa

    Položka č.: 235318

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:58

    dřevoryt, 1976, 8,4 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, č. 29/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Položka č.: 235024

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:14

    uhel, akvarel, papír, 1933, 34 x 49,7 cm, sign. PD K. Votlučka 1933, rám, zažloutlý papír, na papíre skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Most přes Rachač

    Položka č.: 228099

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:52

    tužka, akvarel, papír, 1919, 14 x 20 cm, sign. PD Ullrych 19, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Libeň

    Položka č.: 228098

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:50

    tuš, akvarel, papír, 1922, 22,6 x 33,5 cm, sign. LD B Ullrych 22, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Nevosed

    Položka č.: 228097

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:48

    akvarel, papír, 1914, 19 x 27,4 cm, sign. PD B Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Norsko

    Položka č.: 228083

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:46

    tužka, akvarel, papír, 1921, 17 x 24 cm, sign. PD B Ullrych 21, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prácheň

    Položka č.: 228082

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:44

    kvaš, papír, 1928, 19,9 x 38,8 cm, sign. LD B Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 219719

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:42

    olej, plátno, 1930, 44 x 36,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1930, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)