• Věra Tošenovská

    (1924)

    Položka č.: 217809

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 18:35

    litografie, 16 x 12 cm, žákyně K. Svolinského a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Oslava UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • J. Šusta

    Karlův most I.

    Položka č.: 202010

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 18:10

    suchá jehla, 1985, 26,9 x 18,5 cm, sign. PD J. Šusta 85, 1/30, na zadní straně popsáno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Šusta

    Karlův most II.

    Položka č.: 202011

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 18:05

    suchá jehla, 1986, 27 x 18,5 cm, sign. PD J. Šusta 86, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Přehrada Lipno u Horní Plané

    Položka č.: 184559

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 18:00

    dřevoryt, 1961, 30,3 x 41,3 cm, sign. PD K. Štěch 1961, 9/100, zašpiněný a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Štefka

    Vznášející se

    Položka č.: 202581

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 17:55

    akvarel, papír, 30 x 15 cm, sign. PD Štefka 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Šafránek

    Postavy

    Položka č.: 217856

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 17:50

    dřevoryt, 2001, 17,2 x 13 cm, sign. DU Šafránek 2001, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Choroš

    Položka č.: 217805

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 17:20

    litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, 30/200, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Ryvola

    (1939)

    Krajina s vlakem a telefonní budkou

    Položka č.: 215406

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 17:05

    litografie, 13,1 x 14,6 cm, sign. PD Ryvola, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné lidové konzervatoři při PedF v Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Rubeš

    Zasněžené chaloupky

    Položka č.: 206604

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:55

    akvarel, papír, 1994, 20,5 x37,2 cm, sign. LD J. Rubeš 94, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Malé stavení

    Položka č.: 206606

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:50

    akvarel, tuš, papír, 13,8 x 22,6 cm, sign. PD Rubeš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 202571

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Květy

    Položka č.: 202573

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Kašpar noci

    Položka č.: 217806

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 15:55

    dřevoryt, 1983, 15,6 x 10,4 cm, sign. DU František Peterka, 46/100, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Šeříky

    Položka č.: 224004

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:50

    olej, sololit, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Šašek

    Položka č.: 223377

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:40

    akvarel, tuš, papír, 20 x 13,5 cm, sign. DU Karel Němec, Antikvariát Dlážděná, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Portrét ženy v kroji

    Položka č.: 217937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:25

    litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Karel Minář 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Pták s kloboukem a lahví

    Položka č.: 223635

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:50

    kombinovaná technika, malířská lepenka, 23,8 x 23,5 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jarmila Lipenská - Kolářová

    (1917-1976)

    Jaro na Libeňském ostrově

    Položka č.: 212781

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:45

    linoryt, 1957, 29,6 x 39,9 cm, sign. PD J. Lipenská Kovářová 57., mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Busta

    Položka č.: 217928

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:40

    litografie, 1974, 18,6 x 16,9 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Špehové a Oko

    Položka č.: 218013

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:35

    dřevoryt s podtiskem, 1986, 18,1 x 15,1 cm, sign. DU Liesler, PD František Dvořák, Účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů svolanému k 80. výročí jeho založení věnuje předseda František Dvořák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Mystický motiv

    Položka č.: 221785

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:25

    litografie, 21 x 15,1 cm, sign. PD , 30/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Kubů

    Zátiší s houslemi

    Položka č.: 217824

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:20

    lept, 1985, 21,2 x 13,6 cm, sign. PD Anna Kubů 1985, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, členka SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Eliška Konopiská

    Ulita

    Položka č.: 217892

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:00

    lept, 1985, 9,1 x 11,2 cm, sign. PD Eliška Konopiská 85, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Jandejsek

    St. Eufemia

    Položka č.: 217780

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:35

    litografie, 1981, 21 x 14,8 cm, sign. PD Jan, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Zimní radovánky

    Položka č.: 206651

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:20

    litografie, 14 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nový Svět

    Položka č.: 224749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:15

    litografie, 1964, 23 x 16 cm, sign. DU Karel Chaba 1964, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hlad na poušti

    Položka č.: 217930

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:45

    lept, 22,9 x 16,7 cm, při okraji mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Daniela Havlíčková

    Čas

    Položka č.: 224941

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:40

    lept, 14 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Daniela Havlíčková

    Semínka

    Položka č.: 224942

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:35

    lept, 14,2 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří František Dvořák

    Blaženka

    Položka č.: 224897

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 14:25

    pastel, karton, 2014, 49,5 x 62 (35 x 49,5) cm, sign. PD J. F. Dvořák 2014, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu