• Vlastimil Týma

    Jizerské hory - Příchovice

    Položka č.: 227542

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 17:10

    olej, sololit, 31 x 49,5 cm, sign. PD V. Týma, rám, na zadní straně autorské razítko a štítek Sdružení výtvarníků ČR s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6155 Historie příhozu

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Výhled z věže

    Položka č.: 210574

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:50

    kombinovaná technika, ruční papír, 1979, 49,5 x 38,5 cm, sign. LD Josef Šolc 79, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Lávka přes řeku Oslavu

    Položka č.: 231404

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:15

    olej, karton, 1950, 34,5 x 50 cm, sign. PD Jaromír Seidl 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 225817

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:05

    olej, kombinovaná technika, karton, 1976, 64 x 89,5 cm, sign. PD Pitrmann 76, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Karel Oberthor

    Pastýř

    Položka č.: 227356

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:00

    monotyp, 1964, 44,5 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID3657 Historie příhozu

    Krajina s roubenkou

    Položka č.: 231417

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:45

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská louka

    Položka č.: 231482

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:30

    akvarel, papír, 1957, 32,5 x 26 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Souboj leopardů

    Položka č.: 231387

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:25

    tuš, papír, 1971, 26,2 x 28,3 cm, monogr. PD EŠ 71, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 231402

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:21

    olej, sololit, 50 x 35,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6481 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě pod Kůstrým na Šumavě

    Položka č.: 231440

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1972, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Kašperské hory

    Položka č.: 231442

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:53

    akvarel, tužka, papír, 1963, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD A. Moravec 63, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hollman?

    Stavení u vody

    Položka č.: 231415

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:25

    olej, karton, 31 x 43,5 cm, sign. PD Hollman?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Periferie

    Položka č.: 231513

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:10

    akvarel, papír, 43 x 53 cm, sign. PD Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pohled z Tabulové hory na Děvín

    Položka č.: 196443

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:05

    fotografie, 21 x 30,1 cm, značeno na zadní straně autorský razítkem, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 196444

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:00

    fotografie, 22,4 x 28,8 cm, značeno na zadní straně autorský razítkem, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Hlubočepy

    Položka č.: 231388

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:55

    tuš, akvarel, tužka, papír, 1944, 28,6 x 37,6 cm, sign. PD B. Hanš, jemně znečištěný, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Klaun

    Položka č.: 204255

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:50

    tuš, papír, 1960, 33 x 24 cm, monog. LD H 60, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 868 CZK (35 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Gary? Freeman

    František

    Položka č.: 224697

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:40

    fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6348 Historie příhozu

  • Gary? Freeman

    Při líčení

    Položka č.: 224698

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:35

  • Gary? Freeman

    V šatně před představením I.

    Položka č.: 224699

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:30

  • Gary? Freeman

    V šatně před představením II.

    Položka č.: 224700

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:25

  • Vlastislav Boháč

    (1921-2014)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 196491

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:05

    tempera, karton, 49 x 71 cm, monogr. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3817 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 231381

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:00

    tempera, akvarel, papír, 37,5 x 47 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Robert Vano

    Kytka

    Položka č.: 230807

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 19:04

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID6907 Historie příhozu

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230828

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    kombinovaná technika, papír, 29 x 41,8 cm, sign. LD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6857 Historie příhozu

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230827

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 19:03

    kombinovaná technika, papír, 23,5 x 37,5 cm, sign. DU Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice II.

    Položka č.: 230817

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:53

    litografie, 1992, 65 x 48,9 cm, sign. DU K. Vysušil 92, autorský tisk, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Nádvoří

    Položka č.: 230812

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Strečno

    Položka č.: 230810

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:46

    lept, 24,7 x 29,4 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 230808

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:44

    tužka, papír, 53,8 x 39,5 cm, sign. PD Veris, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Preislera, V. Nechleby a K. Krattnera na AVU v Praze, F. Kupky na Akademii Julienne v Paříži

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu