• Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 237958

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:52

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    Položka č.: 237955

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:50

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Figurální motiv

    Položka č.: 237954

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:48

    litografie, 1991, 15 x 11 cm, sign. PD L. Stratilová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Ruszelák

    Propletenec

    Položka č.: 237953

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:46

    slepotisk, 1991, 15,5 x 9,2 cm, sign. Du Josef Ruszelák 91, č. 46/65, antiqari.at Radhošťská, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    Položka č.: 237952

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:44

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    Položka č.: 237925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:42

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Kluk se psem

    Položka č.: 237924

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:40

    akvarel, papír, 28,5 x 20,8 cm, sign. PD Václav Černý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jest zaujat krásou vycházejícího slunce

    Položka č.: 237923

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:38

    dřevoryt, 21,6 x 14,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Černý koráb

    Položka č.: 237921

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:36

    dřevoryt, 1963, 20 x 10,3 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hora

    Tři figury

    Položka č.: 237920

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:34

    dřevoryt, 1968, 20,2 x 8,1 cm, sign. PD 68, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Červenočerná kompozice

    Položka č.: 237919

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:32

    linoryt, 19,7 x 13,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marina Richter

    Odhalení

    Položka č.: 237915

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:28

    lept, 1998, 10,9 x 7,1 cm, sign. DU, III.stav, na levém okraji papíru hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 237914

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:26

    olejová tempera, karton, 50 x 34,5 cm, sign. PD Fortin, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    Položka č.: 237913

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:24

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 237909

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:22

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 237908

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:20

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 237907

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:18

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jaroslav Krcal

    Položka č.: 237873

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohuslav Tůma

    (1909-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 237872

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:14

    litografie, 1986, 22 x 30,6 cm, sign. PD Bohdan Tůma 86, pasparta, při horním okraji na papíře zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Čínská vladařka

    Položka č.: 237871

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:12

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kateřina Vítečková

    Věž

    Položka č.: 237870

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:10

    barevný dřevoryt, 1980, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 80, pasparta, č. 41/50, zezadu nalepen autorský štítek českého fondu výtvarných umělců, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Mince

    Položka č.: 237869

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pole kam oko dohlédne

    Položka č.: 237868

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:06

    olej, plátno, 1989, 27,3 x 35 cm, sign. PD P. An 89, vzadu věnování autora, u levého okraje malba lehce poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Rybník

    Položka č.: 237856

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:00

    pastel, papír, 1979, 23,5 x 35,3 cm, sign. LU Jaroslav Šváb 79, pasparta, pasparta otřepená prasklé skleo v levém spodním rohu, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, čl…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Můžete být klidná, paní. Váš manžel nemá ani vysokou horečku, ani vysoké IQ

    Položka č.: 237510

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:58

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 237509

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:56

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237508

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:54

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)