On-line auction

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS VLTAVÍN
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    No.: 213603

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:03

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:06

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Alxander Blišťan

    Cesta

    No.: 213605

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:09

    akvarel, papír, 16 x 21 cm, sign. PD AlexanderBlišťan, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID249 History of bids

  • Zdeněk Máčel

    V polích o žních - Osoblažsko

    No.: 213606

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:12

    olej, karton , 16,5 x 37,5 cm, sign. PD Z. Máčel, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Dva akty (Ex Libris EW)

    No.: 213607

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:15

    dřevoryt, 6,5 x 9 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Adam a Eva

    No.: 213608

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:18

    lept, 1999, 10 x 6,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Měsíc

    No.: 213609

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:21

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, sign. PD, č. 25/30,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Váhy ( Ex Libris ZŠ)

    No.: 213610

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:24

    dřevoryt, 1979, 9,8 x 5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Padesát (Ex Libris Zd. Šmída)

    No.: 213611

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:27

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, č. 24/30,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Koupel ( Emil Eerme Raaamat)

    No.: 213612

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:30

    dřevoryt, 8,5 x 5,5 cm, značeno v desce RK,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    No.: 213613

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:33

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Z grafické sbírky JUDr Karla Kropíka

    No.: 213614

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:36

    litografie, 6 x 2,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Arran

    Anděl

    No.: 213615

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:39

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kočky Ex Musicis Jan Van Damme)

    No.: 213616

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:42

    serigrafie, 10,5 x 8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Pohled

    No.: 213617

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:45

    akvatinta, 24,7 x 17,3 cm, sign. PD, č. 10/20, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1471 History of bids

    Anděl

    No.: 213618

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:48

    suchá jehla, 2011, 14,8 x 9,5 cm, sign. PD , č. 2/4,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Praha - Zámecké schody

    No.: 213619

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:51

    lept, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD EMil Wänke, rám, č. 68/100, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Chaloupka

    Vesnice

    No.: 213620

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:54

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD Chaloupka,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    No.: 213621

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 20:57

    litografie, 24,3 x 30,5 cm, sign. PD L. Stejskal, č.14/50, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník a Pohled na důl (Čestné uznání)

    No.: 213622

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:00

    litografie, 24 x 16 a 9 x 17,5 cm, 1 x sign. L. Stejskal, č. 159/160, Čestné uznání za vzorné plnění pracovních úkolů, vydala správa závodu a závodní výbor ROH dolu Jan Šverma, n.p. Lampertice, dvojlist uprostřed přeložen, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prag…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    No.: 213623

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:03

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Th…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    No.: 213624

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:06

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    No.: 213625

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:09

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Muž

    No.: 213626

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:12

    tempera, papír, 55 x 42 cm, monogr. v malbě L.S., , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    No.: 213627

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:15

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jedovery- jihočeská vesnice

    No.: 213628

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:18

    pastel, papír, 38,5 x 53,5 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    No.: 213629

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:21

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Man…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    No.: 213630

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 08. 2017 21:24

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Bareš

    No.: 210508

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 22. 08. 2017 19:32

    olej, sololit, 44,5 x 38 cm, sign. PD Bareš, rám,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    No.: 210790

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 08. 2017 19:34

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 400 CZK (16 €)