On-line auction

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS VLTAVÍN
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Před deštěm

    No.: 218521

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:03

    kvaš, papír, 39,6 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal , při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine A…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ptáče

    No.: 218523

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:06

    tužka, papír, 23,2 x 28,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6412 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 218573

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:09

    olej, karton, 1930, 20 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 218574

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:12

    tempera, karton, 1945, 24,3 x 18,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID5488 History of bids

    Mikuláš čert a anděl

    No.: 218825

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:15

    tuš, akvarel na papíře, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zima (PF 1970 Jaroslav Krejčíř s rodinou)

    No.: 218844

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:18

    dřevoryt, 1969, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD Florian, vzadu razítko autora,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    V jesličkách

    No.: 218848

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:21

    litografie, 8,3 x 14,6 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Maška

    Sněhulák před chalupou

    No.: 218865

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:24

    olej, plátno, 1971, 35 x 50 cm, sign. PD J. Maška 1971, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Portrét ženy se psem

    No.: 218889

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:27

    pastel, karton, 1951, 42 x 45 cm, sign. PD , při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Svatopluk Havrlík

    (1908-1983)

    Dolní Kateřinská

    No.: 219212

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:30

    lavírovaná tuš, papír, 1964, 44,7 x 39,7 cm, sign. PD S Havrlík 64, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3844 History of bids

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    No.: 219325

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:33

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 219326

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:36

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Vedral

    No.: 219327

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:39

    tuš, akvarel, papír, 2002, 41,8 x 28,8 cm, sign. DU Jiří F. Vedral 2002, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    No.: 219374

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:42

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Prašná brána v Praze

    No.: 219511

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:45

    lept, 21,3 x 16,4 cm, sign. PD Maran, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    No.: 219513

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:48

    lept, 26,7 x 18,8 cm, sign. PD E. Wänke, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Paroubek

    (1877-1962)

    Litomyšl

    No.: 219515

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:51

    lept, 13,3 x 18 cm, sign. PD Jan Paroubek, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , disciple of Prof. F. Bílek and K. Wellner

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Plzeň

    No.: 219516

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:54

    litografie, 1990, 33,7 x 25 cm, sign. PD Janke 90, autorský list, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, , studied The University of Architecture in Prague, the private disciple of A. Kalvoda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Střelecký ostrov v Praze

    No.: 219518

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 19:57

    litografie, 1969, 16 x 18,8 cm, sign. PD F. Emler 1969, č. 28/30, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Císařská louka v Praze

    No.: 219519

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:00

    lept, 8,5 x 13,7 cm, sign. PD JKaiser, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Klášter sv. Anežky v Praze

    No.: 219520

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:03

    kolorovaná mědirytina, 12,8 x 17 cm, vyryl J. Rybička, vydalo knihkupectví I. L. Kober v Praze, lehce zažloutlý, pokrčený papír, , the disciple of prof. F. Waldherr

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vzpomínka na Kladruby n/L

    No.: 219524

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:06

    litografie, 1973, 27,5 x 39 cm, č. 17/34, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1373 History of bids

    Postava

    No.: 219525

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:09

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Ty nejlepší...

    No.: 219527

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:12

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. LD Neprakta, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Ex libris Blanka Podroužková

    No.: 219528

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:15

    litografie, 1938, 12,5 x 8 cm, LD značeno v tisku Toyen 38, nalepeno na kartonu, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Devetsil, The Manes Association of Fine Artists, the internationa…

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6597 History of bids

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Pivoňka

    No.: 219529

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:18

    litografie, 29 x 18,8 cm, PD značeno na kameni JŠtolovský, č. 8,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Kosatec

    No.: 219530

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:21

    litografie, 28 x 11,5 cm, PD značeno na kameni JŠtolovský, č. 7,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    U stavu

    No.: 219531

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:24

    tuš, papír, 1956, 28,3 x 20,8 cm, sign. PD VKřížek 1956, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, V. Spala and V. Sychra

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Městské zákoutí

    No.: 219535

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:27

    tužka, papír, 1960, 13,9 x 29,6 cm, sign. PD VKřížek 60, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, V. Spala and V. Sychra

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2011)

    Slunečnice

    No.: 219539

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 05. 2018 20:30

    litografie, 22,5 x 38 cm, sign. PD M. Kazdová, č. 78/200, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)