On-line auction

  • Pavel Šulc

    Hiddensee

    No.: 227294

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:00

    olej, sololit, 30 x 61 cm, sign. PD Šulc, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    No.: 227295

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:01

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Za stodolou

    No.: 227296

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:02

    olej, karton, 1953, 41,5 x 56 cm, sign. LD Krčil, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Maminka

    No.: 227297

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:03

    olej, plátno, 25 x 20 cm, sign. PD Kudláček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Portrét muže

    No.: 227298

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:04

    olej, plátno, 61 x 48 cm, sign. PN Kudláček, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • H. Junger

    Dívka s košíkem ovoce

    No.: 227299

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:05

    olej, karton, 1910, 58,5 x 49,5 cm, sign. PD H. Junger 1910 a Paris, rám, malba místy krakelovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Joža Brož

    Lesní zákoutí

    No.: 227300

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:06

    olej, plátno, překližka, 1952, 18 x 20 cm, sign. PD Joža Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Ringes

    (1911-1989)

    Rybník Lickov u Soběslavi

    No.: 227301

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:07

    olej, plátno, 1979, 37,5 x 63 cm, sign. DU Vl. Ringes 79, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of JUV, SVUM in Hodonin

  • Karel Chaloupka

    (1889-?)

    No.: 227302

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:08

    olej, karton, 1939, 21,5 x 25,5 cm, sign. LD K. Chaloupka 39, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nejedly, Obrovsky and Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Z Jižních Čech

    No.: 227303

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:09

    tempera, karton, 1980, 30 x 44 cm, sign. PD Horký 80, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    No.: 227304

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:10

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of R. Vejrych, prof. W. Nowak and prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Ecole des Beaux-Arts v Paris, member …

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 227305

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:11

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem,

  • Adolf Körber

    (1887-1967)

    No.: 227306

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:12

    olej, plátno, 32,5 x 36,5 cm, sign. PD Adolf Körber, rám, rám poškozen,

    Last auctioneer: ID6380 History of bids

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Květiny

    No.: 227307

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:13

    olej, sololit, 1986, 50,5 x 42,5 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně popsáno autorem, při horním a dolním okraji mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of M. Malina and J. Halekal

    Last auctioneer: ID5426 History of bids

  • Vítězslav Hohaus

    (1890-?)

    Na pláži

    No.: 227308

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:14

    olej, plátno na lepence, 38 x 33,5 cm, sign. LD Hohaus, rám

  • Josef Šrámek

    (1893-1971)

    Stará Ostrava

    No.: 227309

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:15

    akvarel, karton, 1977, 22 x 37 cm, sign. PD Šrámek 77, rám

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Krajina snů

    No.: 227310

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:16

    tempera, papír, 39,8 x 59 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám poškozen, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ota Janeček

    Havran

    No.: 227311

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:17

    lept, suchá jehla, 1984, 20 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček 84, rám, 5/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    No.: 227312

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:18

    lept, 1985, 13 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 85, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Rétrospective Miró

    No.: 227313

    Auction price: 7.900 CZK (316 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:19

    Current price: 7.900 CZK (316 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    No.: 227314

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:20

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F- Gross 80, č. 31/100, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Domek a Špejchárek u Mosetina

    No.: 227315

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:21

    litografie a originální kresba na rubu, 1983, 38 x 28,7 cm, sign. DU Karel Chaba83, rám, č. 181/200, na zadní straně originální kresba s popisem autora: Špejchárek u Mosetina na samotě (hájovna) v mém rodném kraji., the private study

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zuzana

    No.: 227316

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:22

    linoryt, 1913, 20 x 16 cm, rám, příloha časopisu Veraikon 1913, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-Ho-Ko-Ko

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Kuklík

    Židle

    No.: 227317

    Auction price: 8.150 CZK (326 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:23

    akvatinta, lept, 1997, 59,5 x 49 cm, sign. PD L. Kuklík 1997, č. 53/120, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 8.150 CZK (326 €)

  • Ladislav Kuklík

    Záda

    No.: 227318

    Auction price: 8.100 CZK (324 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:24

    kombinovaná technika, 2009, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 8/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 8.100 CZK (324 €)

  • Ladislav Kuklík

    Koncentrace středu

    No.: 227319

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:25

    kombinovaná technika, 2008, 50 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 16/80, vytiskl autor, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Ladislav Kuklík

    Podzim

    No.: 227320

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:26

    lept, 1980, 32,7 x 49 cm, sign. PD L. Kuklík 1980, č. 35/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

  • Ladislav Kuklík

    Pohyb a tvor I

    No.: 227321

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:27

    lept, 1980, 49 x 59 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, č. 45/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Slunce

    No.: 227322

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:28

    barevný lept, 11,5 x 10 cm, sign. DU P. Sukdolák, rám, autorský tisk, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Muž v lese

    No.: 227323

    Planned termination: 13. 11. 2018 10:29

    litografie, 2012, 37 x 53,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 25/100, the disciple of prof. M. Rittstein