On-line auction

auction history

  • Květa Rybičková

    Ženský profil

    No.: 212030

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:50

    litografie, 2003, 56,5 x 36,5 cm, sign. LD Květa Rybičková 03, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jindřichův Hradec

    No.: 212028

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:48

    litografie, 28,7 x 36 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, vzadu razítko ČFVU, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Maska

    No.: 212027

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:46

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 20/60, , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Pták

    No.: 212026

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:44

    litografie, 59 x 42 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 19/60, , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na břehu

    No.: 212024

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:42

    litografie, 1964, 17,5 x 66,4 cm, sign. DU K. Oberthor 64, č. 10/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    No.: 212022

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:40

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD JHluboš, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí v Praze

    No.: 212021

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:38

    lept, 27,8 x 20,8 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5770 History of bids

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Děčín

    No.: 212020

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:36

    litografie, 1975, 19 x 68 cm, sign. PD JanMácha 75, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Cheb

    No.: 212019

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:34

    dřevoryt, 13,8 x 21,3 cm, LD značeno ve štočku, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 212018

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:32

    lept, 32,3 x 21,5 cm, sign. PD V. Röhling, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 212016

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:30

    lept, 21,5 x 30,7 cm, sign. PD Maran, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s pampeliškou

    No.: 212012

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:28

    litografie, 51 x 22,3 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/45, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914-?)

    Odpočinek pod hradem

    No.: 212011

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:26

    litografie, 1963, 24 x 31 cm, sign. PD VlastHofman 1963, autorský výtisk č. 16/20, na papíře drobné skvrny, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Trávníček

    Znaky

    No.: 212009

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:24

    serigrafie, 1976, 45 x 40,5 cm, PD monogr. FT. 1976, zažloutlý papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Matthäus Merian

    (1595-1650)

    Burgos

    No.: 212007

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:22

    mědirytina, 1640, 19,5 x 31,3 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Obléhání Prahy

    No.: 212006

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:20

    kolorovaná mědirytina, 1757, 18 x 24,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét muže

    No.: 212005

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:18

    vernis mou, 1928, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU T.F. Šimon, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Sivko

    Okno dokořán

    No.: 212004

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:16

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 70/100, zažloutlý papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of UVU, The Association of Free Graphic, The Hollar As…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Sivko

    Zevnitř ven

    No.: 212003

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:14

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 57/124, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of UVU, The Association of Free Grap…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • André Navez

    No.: 212001

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:12

    litografie, 35 x 34,8 cm, sign. PD A. Navez, č. 63/100,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na cestě

    No.: 211999

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:10

    linoryt, 1969, 19,8 x 66 cm, sign. DU K. Oberthor 69, č. 54/150, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Boška

    Borový les

    No.: 211998

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:08

    akvarel, papír, 30,3 x 42,7 cm, sign. PD Boška, , the disciple of F. Gross, V. Boukal and T. Bechnik, member of The Club of specifists, The Association of Fine Artists from Vysocina

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5432 History of bids

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    No.: 211476

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:06

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, , the private study

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Na dostizích

    No.: 211475

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:04

    litografie, 1977, 9 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 77, autorský tisk, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    No.: 211474

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:02

    litografie, 1976, 11 x 16,5 cm, sign. DU K. Oberthor 76, autorský tisk, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6085 History of bids

  • Karel Beneš

    Pierot

    No.: 211470

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 22:00

    litografie, 1997, 20 x 9,3 cm, sign. DU KBeneš 97, č. 94/200, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Lidé na loďce

    No.: 211456

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 21:58

    olej, karton, 25,5 x 39 cm, LN sign. (azbukou), rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID693 History of bids

  • Alois Klimo?

    Křižovatky

    No.: 211428

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 21:56

    olej, karton, 29 x 41,5 cm, sign. PD A. Klimo, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    No.: 210717

    Auction price: 560 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 21:54

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 560 CZK (23 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    No.: 210716

    Auction price: 560 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2017 21:52

    litografie, 1973, 23 x 18 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 560 CZK (23 €)