On-line auction

auction history

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:46

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Růže II.

    No.: 208869

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:44

    lept, 25,7 x 17,2 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    No.: 208870

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:42

    lept, 25,4 x 17,3 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Modrá krajina

    No.: 208879

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:40

    pastel, papír, 30,4 x 22,3 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    No.: 210450

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:38

    pencil, gouache, paper, 32,4 x 41,5 cm, LD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, at the edge crumpled paper, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    No.: 210456

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:36

    gouache, paper, 43,8 x 29,8 cm, RD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před deštěm

    No.: 211436

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:34

    tužka, akvarel, papír, 1917, 37,3 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych 17, při okrajích lehce pokrčený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    No.: 211437

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1916, 34,5 x 22,8 cm, sign. PD Ullrych 16, při okrajích lehce pokrčený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 211442

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Oldřich Šanovec

    Lesní potok

    No.: 212517

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:28

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Ol. Šanovec, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    No.: 212806

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:26

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Lev fotí

    No.: 213803

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:24

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    No.: 213900

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:22

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    No.: 213905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:20

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní krajina

    No.: 214315

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:18

    kvaš, papír, 1921, 29,8 x 42,5 cm, sign. PD BUllrych 21, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    No.: 215252

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:16

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1988, 37 x 42 cm, sign. LD i PD Monetti 88

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    No.: 215549

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:14

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1929, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (konvolut 4 kreseb)

    No.: 215551

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:12

    tužka, kvaš, papír, 1926-7, 50,5 x 35,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (konvolut 3 kreseb)

    No.: 215552

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, 36 x 49,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Torzo

    No.: 215824

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:08

    wash drawing indian ink, 1982, 26,6 x 16,5 cm, sign. LD Monetti 82, at the edges crumpled paper

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Dva ženské akty

    No.: 215825

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:06

    indian ink, gouache, paper, 1986, 29,4 x 15,7 cm, sign. DM Monetti 86

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    No.: 217203

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:04

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    No.: 217204

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:02

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    No.: 217205

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:00

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    No.: 217708

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:58

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istambul

    No.: 218254

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:56

    olej, papír, 12 x 13,4 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    No.: 218255

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:54

    olej, plátno, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Montevideo (Uruguay)

    No.: 218257

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:52

    olej, papír, 10,3 x 15 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kortryk (Belgie)

    No.: 218258

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:50

    olej, papír, 14,8 x 10,2 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích lehce poškozeno, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London

    No.: 218259

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:48

    olej, papír, 10 x 15,3 cm, sign. PD JDlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)