On-line auction

auction history

  • Petr Šmaha

    No.: 207692

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 19:02

    litografie, 1972, 18 x 27 cm, sign. PD P. Šmaha 8. XII. 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, Kontrast, Lipany and Nove sdruzeni

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1178 History of bids

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Kostýmní návrhy k Donu Juanovi

    No.: 207690

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 18:58

    3x tužka, papír, 34 x 21,5 cm, vše sign. PD Vašek Pavlík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5774 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dáma s kloboukem

    No.: 207688

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 18:54

    litografie, 19,6 x 19,5 cm, sign. PD Ar. Nauman, 82/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4628 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka na černé

    No.: 207687

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 18:52

    litografie, 2002, 34,5 x 49 cm, sign. PD J. Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID36 History of bids

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Zátiší s karafou

    No.: 207661

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 18:00

    fotografie, 28,6 x 22,7 cm, vyšlo v edici mezinárodní forografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent mem…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5948 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Venuše dynamická

    No.: 207654

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 17:46

    tuš, akvarel, papír, 1994, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD Načeradský 94, při okrajích lehce poškozený papír, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5944 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zpěvácký spolek

    No.: 207650

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 17:38

    knižní litografie, 21 x 20,8 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5613 History of bids

  • Petr Šmaha

    Krajina a hrající si děti

    No.: 207621

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 16:40

    litografie, 1972, 20,5 x 35,5 cm, sign. PD P. Šmaha 8. XII. 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, Kontrast, Lipany and Nove sdruzeni

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Kůň s ptáčkem

    No.: 207610

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 16:18

    litografie, 1989, 15,6 x 16 cm, sign. DU K. Oberthor 89, pasparta, č. 165/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4448 History of bids

  • Josef Mžyk

    Pražský hrad

    No.: 207603

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 16:04

    serigrafie, 1976, 34,5 x 35 cm, sign. PD Mžyk Josef, autorský tisk, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5629 History of bids

  • Vojtěch Kolařík

    Láhev v krajině

    No.: 207591

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 15:40

    akryl, sololit, 1989, 19 x 17,4 cm, sign. na zadní straně Kolařík 1989, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo a razítko ČFVU, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4586 History of bids

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Zamřížované okno

    No.: 207586

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 15:30

    suchá jehla, 21,8 x 21 cm, sign. DU L. Jandová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID206 History of bids

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    No.: 207569

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 14:56

    lept, 25,2 x 28,8 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5218 History of bids

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Anděl

    No.: 207565

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 14:48

    lept, 10,2 x 17,3 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 30/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5585 History of bids

  • Sadovský

    (696)

    No.: 207559

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 14:36

    olej. karton, 18,5 x 42,5 cm, sign. LD Sadovský, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID2664 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    No.: 207543

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 14:04

    lept, 2011, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 44/100, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5920 History of bids

  • Maxmilián Švabinský

    Vyvrácený kořen stromu

    No.: 207519

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 13:16

    litografie, 1935, 14,3 x 18,7 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Slovensko, 1935, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5088 History of bids

  • Veronika Palečková

    Krajina času

    No.: 207506

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 12:50

    kombinovaná technika, 1988, 23,5 x 15,3 cm, sign. PD Veronika Palečková, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of F. Burant, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Rozkrojené jablko

    No.: 207505

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 12:48

    pastel, papír, 15,8 x 22,5 cm, sign. PD Paderlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and co-founder of the group Sedm v rijnu, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of C…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2746 History of bids

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    No.: 207472

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 11:42

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 55/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumír Dvorský

    (1902-1976)

    No.: 207471

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 11:40

    pastel, papír, 20 x 28 cm, rám, , the private school of O. Molitor, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of The Moravian-Silesian Association of Fine Artists, The Fine Artists of Moravian Ostrava, The Group of Fine Artists in Brno, KVU Ales, The Manes As…

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID5778 History of bids

  • František Hodonský

    Paprsek

    No.: 207466

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 11:30

    litografie, 1993, 48 x 32 cm, sign. PD Hodonský 93, č. 19/70, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 950 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID5432 History of bids

  • Tomáš Bím

    Dracaena marginata

    No.: 207465

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 11:28

    litografie, 13 x 7 cm, sign. PD Bím, rám, č. 87/120, the private study

    Current price: 950 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4225 History of bids

  • Matěj Svoboda

    Autoškola neboli sebeukájení žen

    No.: 207453

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 11:04

    lept, 1969, 34 x 48,8 cm, sign. PD Matěj 69, č. 12/30, při okrajích zažloutlý, roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UVU, founder of the group ´68 pod plachtou´ and Tolerance, chairman of…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID3642 History of bids

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Slunečné ráno

    No.: 207447

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 10:52

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 7/25, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended…

    Last auctioneer: ID4504 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vítězné mládí

    No.: 207426

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 10:10

    lept, 1942, 29,5 x 23,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID5992 History of bids

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    No.: 207423

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 10:04

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igro Grimmich 12, č. 78/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Bohumil Ullrych

    V hospodě

    No.: 207418

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 09:54

    pastel, kvaš, papír, 1936, 55,2 x 43,8 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v Březnici.

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID2547 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Koupání na jezu

    No.: 207417

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 09:52

    tužka, kvaš, papír, 43,8 x 59,5 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou …

    Last auctioneer: ID291 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Fortuna

    No.: 207400

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2017 09:18

    kvaš, tuš, papír, 1994, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 94, na rubu autorsky název díla, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5949 History of bids