On-line auction

auction history

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Sv. Petr s rybou

    No.: 214278

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:28

    suchá jehla, 19,4 x 13,4 cm, pozdější otisk z původní desky, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

    Last auctioneer: ID3422 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Salome s hlavou Jana Křtitele

    No.: 214277

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:26

    suchá jehla, 11,4 x 7,2 cm, pozdější otisk z původní desky, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID51 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Snímání z kříže

    No.: 214275

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:25

    suchá jehla, 24,5 x 16 cm, pozdější otisk z původní desky, soupis R. Bernardi G 394, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID2063 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Útěk do Egypta II.

    No.: 214276

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:24

    suchá jehla, 11,3 x 7,4 cm, pozdější otisk z původní desky, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    No.: 208755

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:20

    2x dřevoryt, oba 22 x 17 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of S…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Konvolut 3 dřevorytů

    No.: 208756

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:18

    3x dřevoryt, vše sign. PD Vik, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member o…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 208759

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:16

    dřevoryt, 19 x 33 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris, The Mane…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Joseph Vernet

    (1714-1789)

    Marseilles

    No.: 213534

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:14

    steel engraving, okolo roku 1890, 52,5 x 72,5 cm, later print, yellowed, crumpled, at the edges damaged paper, on paper spots

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    No.: 215639

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:12

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 215640

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:10

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Vedral

    No.: 215641

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:08

    tuš, akvarel, papír, 2002, 41,8 x 28,8 cm, sign. DU Jiří F. Vedral 2002, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Vedral

    Pohled na Pražský hrad z Karlova mostu

    No.: 215642

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:06

    tuš, akvarel, papír, 2007, 29,5 x 41,8 cm, sign. LD Ji Vedral 2007, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Jeleni

    No.: 215556

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:04

    lept, 38,7 x 31,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Výrovka (Krkonoše)

    No.: 215564

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:02

    lept, 30 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Špindlerův Mlýn

    No.: 215566

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 22:00

    lept, 25,7 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, lehce zažloutlý papír, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2982 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Benecko

    No.: 215567

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:58

    lept, 30 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, lehce zažloutlý papír, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pražský hrad

    No.: 215568

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:56

    lept, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Vaic, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5470 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy (šedá varianta)

    No.: 204094

    Auction price: 560 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:54

    lept, akvatinta, 32,5 x 21,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 560 CZK (23 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    No.: 215635

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:52

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vach

    Pražský hrad

    No.: 215636

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:50

    lept, 29 x 20 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vach

    Nerudova ulice v Praze

    No.: 215637

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:48

    lept, 29 x 20,3 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vach

    Chrám sv. Mikuláše s Pražským hradem

    No.: 215638

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:46

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vacek?

    Zátiší s hrozny

    No.: 213790

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:44

    olej, plátno, 29 x 40 cm, sign. PD Vacek, rám, na malbě i rámu poškození,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Urbanovský

    Papriky a slunečnice

    No.: 213787

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:42

    tempera, karton, 70 x 50 cm, sign. PD K. Urbanovský, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903-1985)

    Zátiší s pomeranči

    No.: 207160

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:40

    oil, canvas, 17 x 23 cm, sign. LD V. F. Ulšmíd, rám, aback confirmation of authenticity by author, abrasions on frame,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 6 kreseb

    No.: 215544

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:38

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1926, 49,5 x 35,7 cm, nalepeno na kartonu, zažloutlý, pokrčený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající

    No.: 215545

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:36

    tužka, kvaš, papír, 1947, 34,5 x 43,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID879 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Tři dívky

    No.: 215546

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:34

    tužka, kvaš, papír, 1928, 16,5 x 26 cm, sign. PD BUllrych 28, vzadu popsáno autorem, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1178 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 215547

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:32

    tužka, kvaš, papír, 1927, 17,3 x 24 cm, sign. PD BUllrych 27, vzadu popsáno autorem, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Běla

    No.: 215548

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2017 21:30

    kvaš, pastel, papír, 1945, 27,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 45, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)