On-line auction

auction history

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    No.: 222079

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafi…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    No.: 220902

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:58

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    No.: 220610

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:56

    scraped chalk, paper, 20,2 x 14 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 34, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    No.: 220609

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:54

    scraped chalk, paper, 20,2 x 14 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 33, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    No.: 220608

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:52

    scraped chalk, paper, 20,7 x 12,5 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 31, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící nahé ženy

    No.: 219489

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:50

    kvaš, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    No.: 219488

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    No.: 219484

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    No.: 219483

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:44

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Zebra

    No.: 219482

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:42

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,4 x 37,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích poškozený papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Hmyzí rodina

    No.: 219481

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:40

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 36,2 x 50,5 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajícj pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    No.: 218175

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:38

    litografie, 11,6 x 8,2 cm, značeno W.J. R., lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    No.: 218164

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:36

    dřevoryt, 9,5 x 9,3 cm, LD značeno ve štočku K P, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-Ho-Ko-Ko

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    No.: 217684

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:34

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Klečící dívka

    No.: 217677

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:32

    litografie, 1989, 28 x 21 cm, sign. PD Šindelář, č. 16/75,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vlastimil Toman

    No.: 217670

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:30

    linoryt, 1990, 8,6 x 13,4 cm, sign. PD V Toman 90,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Tři dívky a kočka

    No.: 217669

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:28

    lept, 19,8 x 9,3 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 17/30, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • V. Michal

    Mušle

    No.: 217666

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:26

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ivo Holý

    Viola ď amour

    No.: 217646

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:24

    lept, 1959, 7,8 x 15,8 cm, sign. PD Holý Ivo, č. 5/15, , studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    No.: 217635

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:22

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    Hodně štěstí!

    No.: 217632

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:20

    litoofset, 13 x 12,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Mořský záliv

    No.: 217630

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:18

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Uchopit život za pačesy

    No.: 217492

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:16

    tuš,papír, 15,5 x 8 cm, monogr. LD JP, podlepeno, mírně zvlněný papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Rytíř

    No.: 217491

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:14

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Pařík

    Na barové židli

    No.: 217490

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:12

    fix, papír, 28 x 10,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Náš cíl je v cíli

    No.: 217486

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:10

    pastel, papír, 20 x 9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Pařík

    Motto: Slunce vzduch, vodka

    No.: 217482

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:08

    tuš, papír, 12,5 x 10 cm, papír při okrajích zašpiněný a popsaný autorem, nezasahuje do kresby,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Hlavy

    No.: 217469

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:06

    pastel, papír, 17,5 x 21 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mořská panna

    No.: 217468

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:04

    fix,běloba, papír, 23 x 18 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, při pravém okraji skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jiří Pařík

    Kominík

    No.: 217416

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:02

    fix, papír, 14 x 13 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)