On-line auction

auction history

  • Rudolf Zich

    No.: 206268

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 19:15

    watercolour, drawing ink, paper, 1958, 8,4 x 32,4 cm, signed RD R. Zich 1958, on the reverse: author's stamp, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6549 History of bids

  • Rostislav Zárybnický

    Křídla a chomout jak se to snoubí? Máme se vohnout? Houby!

    No.: 206388

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 19:10

    etching, 2008, 8,4 x 14,7 cm, signed RD Záry 08, 7/10, PF 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5998 History of bids

  • Rostislav Zárybnický

    P.f. 2016

    No.: 206390

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 19:05

    etching, 2015, 11,8 x 17,3 cm, signed RD Záry 15, 20/35, PF 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rostislav Zárybnický

    Splašený kůň

    No.: 206391

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 19:00

    drawing ink, paper, 2009, 17,2 x 10,8 cm, signed DM Zárybnický, PF 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Zdzislaw Wiatr

    Drzewko

    No.: 206387

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:55

    aquatint, 200, 14,1 x 13,5 cm, signed RD Wiatr 2000, 2/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Weber

    Zrození

    No.: 104810

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:50

    etching, 20 x 16 cm, signed RD Weber, 11/100

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Pohled na Karlův most

    No.: 193278

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:45

    etching, charcoal, 30 x 39 cm, sign. DM B. Voříšek 1964, rám, on frame small damages, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Mirka Věrčáková

    Dobré bidlo

    No.: 223616

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:40

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 29,7 x 20,9 cm, sign. PD Mirka 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vendl

    No.: 199881

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:35

    olej, dřevo, 1942, 35 x 50,5 cm, sign. PD Vendl 42, rám, malba místy krakelovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Helena Tomášková

    Jiné planety

    No.: 206383

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:30

    etching, 10,8 x 19,5 cm, signed RD Helena Tomášková, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Tomášek

    Pohled na řeku

    No.: 199875

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:25

    olej, lepenka, 35 x 49 cm, sign. LD J. Tomášek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Andrea Tachezyová

    (1966)

    Cesta II.

    No.: 206381

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:20

    etching, 2006, 20,3 x 14,9 cm, signed RD A. Tachezy 06, 43/45, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Vodak, A. Matasova and J. Barta at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID482 History of bids

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    No.: 92656

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:15

    woodcut, 15,8 x 23,8 cm, signed RD K. Štika, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman of The Hol…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • F. Šrám

    Jiskrava u Poltavy

    No.: 223646

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:10

    olej, malířská lepenka, 1942, 35 x 49,5 cm, sign. PD F. Šrám, na zadní straně popsáno, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • F. Šrám

    Vesnice pd sněhem

    No.: 223647

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:05

    olej, malířská lepenka, 1962, 35 x 49,5 cm, sign. PD F. Šrám 62, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • F. Šrám

    Krajina v podvečer

    No.: 223648

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 18:00

    olej, malířská lepenka, 1959, 35 x 49,5 cm, sign. PD F. Šrám 59, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Fritz Sündermann

    Cestou k chalupě

    No.: 223637

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:55

    olej, karton, 1930, 22 x 31,7 cm, sign. LD Fritz Sündermann 24. V. 1930, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milada Sukdoláková

    Meteor

    No.: 206378

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:50

    etching, 10,5 x 6,9 cm, signed RD illegibly, 12/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Sluneční vrchovina

    No.: 131625

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:45

    lithography, 1980, 12 x 35,5 cm, signed RD Libuše Stratilová 80, 40/55

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Olga Stárková

    Flétnistka

    No.: 206377

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:40

    lithograph, 15,1 x 10,8 cm, signed RD Olga Stárková, 80/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Hrací skřínka - krajina

    No.: 199167

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:35

    lept, 1977, 9,7 x 11,6 cm, sign. PD J Souček, 29/42, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Sopoušek

    Zátiší s ovocem

    No.: 223639

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:30

    olej, sololit, 1974, 25 x 35 cm, sign. PD Sopoušek 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Sládek

    Mlejn

    No.: 223640

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:25

    olej, karton, 39,5 x 31 cm, sign. LD Sládek, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sládek

    Stavení

    No.: 223641

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:20

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6380 History of bids

  • Sládek

    Krajina s řekou

    No.: 223642

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:15

    olej, malířská lepenka, 25 x 34,5 cm, sign. PD Sládek, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sládek

    Krajina s řekou II.

    No.: 223643

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:10

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sládek

    Polom

    No.: 223644

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:05

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, sign. LD Sládek, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sládek

    Cesta lesem

    No.: 223645

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 17:00

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Sládek, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Soňa Schwarzová

    Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    No.: 137590

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 16:55

    etching, aquatint, 1983, 24,7 x 32 cm, signed RD S. Schwarzová 83, author's print, paper slightly yellowed out of the printing area

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Sklizeň

    No.: 223618

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 16:50

    litografie, 16,3 x 31,2 cm, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6518 History of bids