On-line auction

auction history

  • J. Verich

    Zimní Krkonoše

    No.: 239095

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2019 00:02

    olej, plátno, 68 x 78 cm, sign. PD J. Verich, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Joža Bok

    (1950)

    No.: 239094

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2019 00:00

    olej, plátno, 1960, 24,2 x 43,4 cm, sign PD Joža Bok 1960, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod stromem

    No.: 239088

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:48

    lept, 1926, 26 x 19,1 cm, sign. PD Boh Ullrych 26, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru skvrnka, ,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Randevous

    No.: 239086

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:44

    lept, 19,5 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce zašlý papír, na spodník okraji papíru šmouhy, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Námluvy

    No.: 239085

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:42

    lept, akvatinta, 19,5 x 26 cm, sign. PD Ullrych B, zašlý papír, na okrajích tmavší šmouhy, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Na trhu

    No.: 239078

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:28

    olej, plátno, 36,54 x 41,8 cm, sign. PD , rám, rám poškozen,

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Miloš Hrbas

    (1922)

    U srubu

    No.: 239076

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:24

    pero, akvarel, papír, 1942, 32 x 40 cm, sign. LD M. Hrbas 5,9 1942, rám, mírně zažloutlý papír, na papíře při okrajích zahnědlé skvrnky, rám poškozen,

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Mladíci na koních

    No.: 239065

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:02

    tuš, hedvábný papír, 33 x 43,5 cm, papír na okrajích potrhán,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Kluk a holčička

    No.: 239049

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:30

    lavírovaná tuš, papír, 11 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, zašlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Muži na koních

    No.: 239048

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:28

    tuš, papír, 25 x 17,7 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Mudrc

    No.: 239047

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:26

    tuš, papír, 25 x 17,5 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Turečtí kupci

    No.: 239045

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:22

    tuš, tužka, papír, 24,8 x 17,8 cm, nepatrně zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Hraní s panenkou

    No.: 239043

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:18

    lavírovaná tuš, papír, 11 x 13,5 cm, nalepeno na kartoně, zašlý papír, LD skvrna od bílé barvy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Růže

    No.: 239041

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:14

    akvarel, papír, 21,5 x 15 cm, značeno LH, na papíru drobné žluté skvrnky, na spodním okraji papíru nažloutlý skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    No.: 239038

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:08

    lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Kristus

    No.: 239011

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 21:14

    kolorovaný lept, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Aleš, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list připsáno autorem: "Volání z hlubokého dna života…M. Aleš 25 VI 46", mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 238981

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 20:14

    slepotisk, 9,9 x 16,3 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 238980

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 20:12

    slepotisk, 16,7 x 10 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 238979

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 20:10

    slepotisk, 15 x 9,6 cm, místy slepotisk proděraven, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Lov velryby

    No.: 238978

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 20:08

    slepotisk, 6,5 x 17,5 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 238976

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 20:04

    reliéfní grafika , 16,6 x 10,1 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Viktor Seifert

    (1894-?)

    No.: 238973

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    olej, karton, 58 x 78 cm, sign. PD Seifert, rám,

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

  • Jaroslav Válek

    Stín anděla

    No.: 238975

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 20:02

    reliéfní grafika , 15,9 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Satyr z legendy věků

    No.: 238969

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:50

    litografie, 1958, 25,6 x 18 cm, LD značeno na kameni M. Švabinský 58, původní litografie k čtvrtému zpěvu básně Viktora Huga ,

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 5 skic)

    No.: 238964

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50 x 35 cm, nalepeno na kartonu, papír lehce zašlý, místy na rozích patrné stopy po lepení, jeden s papíru na horním okraji poškozen, jeden má zvlěný roh papíru, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na koupališti (konvolut 4 akvarelů)

    No.: 238963

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:38

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, jeden s papírů na okrajích otřepen, na rohu přeložen, papíry zašlé a lehce zažloutlé, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    No.: 238960

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:32

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole …

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    V baru

    No.: 238957

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:26

    olej, dřevo, 1927, 34,7 x 26,9 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    No.: 238946

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:12

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Portrét ženy

    No.: 238941

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 19:08

    dřevoryt, 12 x 9,3 cm, sign. DU V. Komárek, č. 55/150, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)