On-line auction

auction history

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Doky

    No.: 231626

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 19:06

    litografie, 1973, 30,5 x 47 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 33/100, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    No.: 231624

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 19:04

    litografie, 13,5 x 11 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Chadima

    Maják

    No.: 231622

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 19:02

    litografie, 1992, 11,5 x 15 cm, sign. PD Chadima, pasparta, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6898 History of bids

  • Monogramista M.V.

    Portrét muže

    No.: 231619

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:59

    tužka, kvaš, papír, 1918, 23,5 x 14,8 cm, PD monogr. M. V. 918. 12. 24., rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3871 History of bids

    Sousoší

    No.: 231618

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:58

    žula, v. 12 cm

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Folc?

    No.: 231617

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:57

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD Folc, rám, na rámu drobná poškození

  • Jaroslav Mokrý

    Kostelík

    No.: 231616

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:56

    olej, plátno, 1992, 46 x 66 cm, sign. PD J. Mokrý 92, rám, na rámu oděrky

  • Marie Michaela Šechtlová

    Adam a Eva

    No.: 231615

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:55

    mezzotinta, 8,3 x 6,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, rám, č. 92/120, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Axel von Flocken

    V zahradě

    No.: 231614

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:54

    tužka, tuš, kvaš, papír, 26,3 x 38 cm, sign. na paspartě Axel vin Flocken, rám

  • Jarmila Chytilová-Svojanovská

    Květy kaly

    No.: 231613

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:53

    kombinovaná kresba, 41 x 29 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Vidlák

    Lesní chata

    No.: 231612

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:52

    pastel, papír, 29,3 x 42 cm, sign. PD Vidlák, rám

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3559 History of bids

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Květiny

    No.: 231609

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1971, 13,3 x 8,2 cm, sign. DU Sklenář 71, rám, na rámu drobné oděrky, the disciple of prof. A. Hofbauer and Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists, the group…

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6941 History of bids

  • Pastyřík

    Nábřeží

    No.: 231611

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:51

    tužka, tempera, papír, 26,5 x 31 cm, sign. PD M. Pastyřík, rám, návrh scény: Molier - Janek

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Všetečka

    Podzimní krajina

    No.: 231610

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:50

    olej, lepenka, 1962, 57,5 x 77 cm, sign. PD Všetečka 1962, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1995)

    Chléb náš vezdejší dejž nám dnes (studie)

    No.: 231608

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:48

    tužka, papír, 20 x 26,7 cm, sign. PD i LD Jan Dědina, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pavol Socháň

    Galán s frajarkou

    No.: 231607

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:47

    tuž, papír, 28,8 x 22,1 cm, pasparta

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Petr Zeman

    Šest stereotypních příběhů

    No.: 231606

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:46

    kombinovaná technika, polystyren, 2008, 16 x 41 cm, vzadu popsáno autorem

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 231605

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:45

    lept, 20 x 10,3 cm, rám, vzadu ve výřezu razítko: Středočeská galerie, inv. č. 1819, restituce Středočeská galerie, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    No.: 231604

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:44

    uhel, pastel, papír, 1948, 37 x 22,2 cm, sign. DU Wielgus 1948, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zlatá ulička

    No.: 231603

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:43

    lept, 9 x 15 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, na rámu drobné oděrky, grafik

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6012 History of bids

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Pohled na Prahu

    No.: 231602

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:42

    tuš, papír, 31,2 x 45,3 cm, sign. PD Václavík R., rám, zažloutý papír, na papíře skvrny, studied at The Academy in Vienna

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Panáček (Ex libris Cyril Bouda)

    No.: 231601

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:41

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. DU C Bouda, rám, vydáno na pozvánce k Ex libris Cyrila Boudy, 1966, soupis č. 1281, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID36 History of bids

  • Dimitrij Kadrnožka

    Mlhy

    No.: 231600

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:40

    kvaš, papír, 1998, 68 x 47,5 cm, sign. LD Kadrnožka 98, rám, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

    Last auctioneer: ID5432 History of bids

  • Jan Blažek

    (1920-?)

    Zimní cesta

    No.: 231599

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:39

    olej, karton, 1964, 33 x 70 cm, sign. PD J. Blažek 64, rám

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Česání ovoce

    No.: 231598

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:38

    litografie, 1945, 35 x 26 cm, sign. LD JObrovský 45, rám, disciple of Prof. E. K. Liška, M. Pirner and S. Sucharda at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the Union of Creative Artists and of SVUM

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • L. Kučera

    No.: 231597

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:37

    pastel, papír, 19 x 27 cm, sign. PD Kučera, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Votruba

    Větrný mlýn

    No.: 231596

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:36

    dřevoryt, 1934, 40 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1934, rám, Vpravo dole razítko SVUM Hodonín

    Current price: 900 CZK (36 €)

    No.: 231595

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:35

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, rám

  • Frank?

    Zimní zahrada

    No.: 231594

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:34

    oil, wood, 1941, 35,8 x 48 cm, sign. RD Göthl FranKr 41, rám, on frame small damages

  • Kašpar

    Jeleni v říji

    No.: 231593

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 03. 2019 18:33

    olej. karton, 1950, 55 x 68 cm, sign. DU Kašpar 1950, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 800 CZK (32 €)