On-line auction

auction history

  • Magdalena Vovsová

    Let

    No.: 208389

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:50

    lept, 1992, 35 x 30 cm, sign. PD M. Vovsová 1992, rám, autorský tisk, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Magdalena Vovsová

    Křídla

    No.: 208388

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:48

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Hudba (hnědá varianta)

    No.: 208358

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:46

    litografie, 18 x 11,2 cm, PD značeno na kameni K, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Les

    No.: 208340

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:42

    olej, karton, 40 x 52,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    No.: 208244

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:40

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    No.: 208242

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:38

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris W.J.J. van Rossum

    No.: 208239

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:36

    litografie, 1967, 11,8 x 8,4 cm, sign. DU K. Oberthor 67, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Svolinský

    No.: 208216

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:34

    litografie, 28 x 22 cm, PD monogr. na kameni KS, při okrajích lehce zašpiněný papír, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Mane…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Bojovníci na koni

    No.: 207637

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:32

    litografie, 1944, 22 x 43 cm, sign. PD J. Brož 44, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Kupka in Paris, member of Skupina 58 and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém bojníku

    No.: 207613

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:30

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Associat…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Cesta z pole

    No.: 207600

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:28

    akvarel, papír, 1945, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD AMoravec 45, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umeleck…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • B. Hořínek

    (176)

    Zátiší s kyticí a ovocem

    No.: 207391

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:26

    olej, karton, 1960, 75 x 50 cm, sign. PD B. Hořínek 1960, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Bagr

    No.: 207365

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:24

    akvarel, papír, 39 x 30,5 cm, sign. LD Brož, rám, na rámu drobná poškození, , the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Kupka in Paris, member of Skupina 58 and The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1471 History of bids

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Na poli

    No.: 207328

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:22

    olej, plátno, 47 x 59 cm, sign. PD E. Spáčil, rám, na rámu poškození

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • F. Salač

    (266)

    Březový háj

    No.: 207302

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:20

    olej, plátno, 1903, 85 x 68,5 cm, sign. PD F. Salač 1903, rám, místy lehce poškozené plátno, na rámu drobné oděrky

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Paleček

    (1922)

    Rybný souchoz v Lenkoranu

    No.: 207300

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:18

    akryl, plátno, 1964, 35 x 55 cm, sign. PD Paleček 64, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

    Last auctioneer: ID6025 History of bids

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostelík

    No.: 207293

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:16

    akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Bedřich Peroutka

    (1880-?)

    Samota

    No.: 207290

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:14

    olej, karton, 26 x 33,5 cm, sign. PD Bedřich Peroutka, rám, the disciple of prof. H. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

  • V. Štych

    (3156)

    Na hřbitově

    No.: 207254

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:12

    olej, sololit, 44 x 49 cm, sign. PD V. Štych, rám

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Milena Šimková Elgrová

    (1898-1977)

    Jeřáby

    No.: 207248

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:10

    olej, plátno, 33 x 65 cm, sign. PD M. Šimková Elgrová , rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

  • Vladimír Julius Antoš

    (1886-?)

    Zima (Ukrajina)

    No.: 207226

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:08

    olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903-1985)

    Zátiší s pomeranči

    No.: 207160

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:06

    oil, canvas, 17 x 23 cm, sign. LD V. F. Ulšmíd, rám, aback confirmation of authenticity by author, abrasions on frame,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • J. Kovář

    No.: 207149

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:04

    oil, cardboard, 1944, 29 x 39 cm, sign. RD I. Kovář 44, rám,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    No.: 207138

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:02

    oil tempera, cardboard, 50 x 34,5 cm, sign. RD Fortin, rám, small abrasions on frame,

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Lodičky

    No.: 207096

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 22:00

    etching, 1948, 8 x 12,5 cm, sign. RD Beneš 48, rám, No. 2/12, small abrasions on frame, , studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID463 History of bids

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    No.: 207069

    Auction price: 1.350 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 21:58

    etching, 24,3 x 17 cm, rám, aback author´s description, , the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.350 CZK (54 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Listopad

    No.: 206918

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 21:56

    tisk, 1901, 29,7 x 20,5 cm, značeno A. 1901, lehce zažloutlý, pokrčený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6058 History of bids

  • F. A. Procházka

    Pražské domy (Eiffelovka)

    No.: 206825

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 21:54

    tužka, papír, 1930, 16 x 28 cm, sign. PD F.A. Procházka, oboustranná kresba, papír při okrajích zašpiněný,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Manda

    No.: 206814

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 21:52

    lept, 2008, 19,5 x 29,5 cm, PD značeno LM, při okrajích zažloutlý, pokrčený papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladislav Rohling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 206791

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2017 21:50

    etching, 15 x 18,5 cm, sign. RD V. Röhling, rám, slightly yellowed, wrinkled paper, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 500 CZK (20 €)