On-line auction

auction history

  • Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    No.: 204906

    Auction price: 1.800 CZK (70 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:27

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 1.800 CZK (70 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    V dílně I. (V dílně II.)

    No.: 204905

    Auction price: 800 CZK (31 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:24

    tuš, papír, 1942, 27 x 19 cm, sign. PD Vojt Sedláček, oboustranná kresba, při okrajích zašpiněno a nalepené zbytky lepenky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (31 €)

    Last auctioneer: ID1099 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta

    No.: 204904

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:21

    lavírovaná tuš, papír, 17 x 28,7 cm, sign. LD Vojt Sedláček, papír ze skicáku s naznačenými okraji k odtržení , , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (31 €)

    Last auctioneer: ID778 History of bids

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Moucha

    No.: 204903

    Auction price: 850 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:18

    lept, 14,5 x 10,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 57/100, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 850 CZK (33 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    No.: 204902

    Auction price: 1.100 CZK (43 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:15

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.100 CZK (43 €)

  • Cristiano

    Volání

    No.: 204901

    Auction price: 1.000 CZK (39 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:12

    litografie, 1969, 47,5 x 32 cm, sign. PD Cristiano, č. 19/50,

    Current price: 1.000 CZK (39 €)

  • Anna Podzemná - Suchardová

    (1909-1996)

    Křídla

    No.: 204900

    Auction price: 800 CZK (31 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:09

    litografie, 1984, 43 x 53,5 cm, sign. PD Anna Podzemná - Suchardová, č. 14/30, v rozích zohýbáno, , studied at the atelier of prof. A. Hofbauer and J. Benes at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, The Academy Julien in Paris and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pr…

    Current price: 800 CZK (31 €)

  • Viera Gergelová

    Slunce

    No.: 204899

    Auction price: 900 CZK (35 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:06

    litografie, 1988, 33 x 23,3 cm, sign. PD Viera Gergelová, autorský tisk, , the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava

    Current price: 900 CZK (35 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Noční vlak

    No.: 204898

    Auction price: 1.600 CZK (62 €)

    litografie, 1982, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Bouda, autorský tisk, dole vlevo papír asi 1 cm natržen , , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.900 CZK (74 €)

    Last auctioneer: ID5424 History of bids

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pod Malou Fatrou

    No.: 204897

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 22:00

    litografie, 28 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 4/5, zažloutlý papír, na rámu poškození, , studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Mynařík

    (1966)

    Ve vodě

    No.: 204896

    Auction price: 1.200 CZK (47 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:57

    fotografie, 2006, 42 x 42 cm, sign. PD Jindřich Mynařík 2006, rám,

    Current price: 1.200 CZK (47 €)

  • Jindřich Mynařík

    (1966)

    Na všech čtyřech

    No.: 204895

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:54

    fotografie, 2007, 42,5 x 51 cm, sign. PD Jindřich Mynařík 2007, rám,

  • Urbanová

    Dvě dívky

    No.: 204894

    Auction price: 900 CZK (35 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:51

    tužka, akvarel, papír, 40 x 54 cm, sign. PD Urbanová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (35 €)

  • Tomáš Císařovský

    Zápas

    No.: 204893

    litografie, 2006, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 06, rám, autorský tisk, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.300 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID2775 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled ze dveří

    No.: 204892

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:45

    litografie, 1991, 38,3 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, rám, č. 45/70, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.600 CZK (62 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Výhled z lodi

    No.: 204891

    Auction price: 1.500 CZK (58 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:42

    litografie, 2007, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 07, rám, č. 19/50, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.500 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID5838 History of bids

  • Helena Štefková- Hrušková

    (1924)

    S Jiřinami

    No.: 204890

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:39

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD H. Hrušková, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 700 CZK (27 €)

    Last auctioneer: ID1160 History of bids

  • Kamila Doubravská

    No.: 204889

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:36

    monotyp, 35 x 27,7 cm, sign. PD Kamila Doubravská, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5432 History of bids

  • Kamila Doubravská

    No.: 204888

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:33

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Kárník

    (1905)

    Před mešitou

    No.: 204887

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:30

    olej, plátno, 1931, 38 x 57,5 cm, sign. PD FKárník 31, rám, na rámu drobná poškození,

    No.: 204880

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD, rám, rám poškozen,

    Current price: 2.400 CZK (93 €)

    Last auctioneer: ID3011 History of bids

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň (od Roudné)

    No.: 204886

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:27

    kolorovaná litografie, 1960, 30 x 43,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1960, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4924 History of bids

  • Tomáš Bím

    Bazén

    No.: 204885

    Auction price: 4.500 CZK (174 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:24

    litografie, 1995, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. VIII/X, na rámu drobné oděrky, , the private study

    Current price: 4.500 CZK (174 €)

    Last auctioneer: ID2793 History of bids

  • Hugo Böttinger

    (1880-1934)

    Kvarteto

    No.: 204884

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:21

    litografie, 1907, 19,6 x 32,5 cm, PD značeno na kameni Hugo Böttinger 1907, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID94 History of bids

  • Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Pohled na hory

    No.: 204883

    Auction price: 3.500 CZK (135 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:18

    olej, papír, 40 x 48 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, na rámu poškození,

    Current price: 3.500 CZK (135 €)

  • J. Hruška

    Plachetnice

    No.: 204882

    Auction price: 800 CZK (31 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:15

    akvarel, papír, 38,5 x 49 cm, sign. PD J. Hruška, rám, na rámu poškození,

    Current price: 800 CZK (31 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    No.: 204881

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:12

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Garáž

    No.: 204879

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:06

    tisk, plakát, 42,5 x 59,5 cm, hudební plakát, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Portrét Edvarda Beneše

    No.: 204878

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:03

    mastný pastel, papír, 32,5 x 24,3 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID811 History of bids

  • Tomáš Bím

    OF: Tak dej se k nám a projdem svět

    No.: 204877

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2017 21:00

    litografie, 1989, 70,5 x 56 cm, sign. PD Tomáš Bím 89 XI., č. 77/100, při okrajích lehce pokrčený papír, , the private study

    Current price: 700 CZK (27 €)

    Last auctioneer: ID3642 History of bids