On-line auction

.

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    No.: 236724

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:02

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at E…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    No.: 237049

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:04

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo,

  • Jiří Němeček

    Přírodní motiv

    No.: 237109

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:06

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Veselý

    Flos Chamomillae

    No.: 237155

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:08

    litografie, 1996, 18,3 x 12,1 cm, sign. PD Vlad. Veselý, č. 22/50, vzadu tužkou věnování, , disciple of Prof. A. Fišárek and A. Strnadel at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague, member of The Union of Fine Artists (UVU, JUV)

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zděnk Mézl

    Museum Litterarum

    No.: 237174

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:10

    dřevoryt, 13 x 8,5 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    No.: 237176

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:12

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H.,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vinšujíchovi

    No.: 237180

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:14

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Zasněžený Karlův most

    No.: 237182

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:16

    olej, dřevo, 29,5 x 40 cm, sign. PD F.Čech, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    No.: 237183

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:18

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Lohengrin

    No.: 237184

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:20

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno,

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    No.: 237185

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:22

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    No.: 237186

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:24

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • B. Červený

    Růže

    No.: 237189

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:26

    kombinová technika, akvarel, papír, 1971, 37 x 27 cm, sign. PD B. Červený 1971, rám, PD věnování: Paní Jindře v upomínku autor, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohunka Waageová

    Odpočinek

    No.: 237191

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:28

    lept, 1985, 36 x 26,3 cm, sign. DU B. Waageová 1985, papírová pasparta, č. 10/100, , the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    No.: 237439

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:30

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    No.: 237440

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:32

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    No.: 237450

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:34

    lept, 29,5 x 16,2 cm, sign. PD Vlad. Röhling, LD autorské razítko,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    No.: 237455

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:36

    dřevoryt, 1919, 19 x 15,2 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris, …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    No.: 237458

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:38

    suchá jehla, 1940, 17,3 x 13 cm, sign. PD Arno Nauman, na dvojlistu s textem: Za laskavou a mně tak milouv vzpomínku k mé šedesátce co nejsrdečněji děkuji. Oddaný Lad Kofránek, vlastnoruční podpis Ladislava Kofránka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    No.: 237460

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:40

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    No.: 237461

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:42

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    No.: 237492

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:44

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    No.: 237504

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:46

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    No.: 237505

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:48

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 237506

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:50

    tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Ryby zase protestujou, že prý se jim rybníku usazuje vodní kámen

    No.: 237507

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:52

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,7 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 237508

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:54

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    No.: 237509

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:56

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Můžete být klidná, paní. Váš manžel nemá ani vysokou horečku, ani vysoké IQ

    No.: 237510

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:58

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Rybník

    No.: 237856

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 21:00

    pastel, papír, 1979, 23,5 x 35,3 cm, sign. LU Jaroslav Šváb 79, pasparta, pasparta otřepená prasklé skleo v levém spodním rohu, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 800 CZK (32 €)