On-line auction

.

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Tadeáš

    No.: 235326

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:06

    barevný dřevoryt, 24,2 x 15,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, lehce zažloutlý papír ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    No.: 235332

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:08

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    No.: 235333

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:10

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Já na vaše úplatky kašlu! Stejně musím všechny peníze odevzdat tam nahoře.

    No.: 235334

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:12

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vy jste si pravdu myslel, že jeleni odlétají na zimu do teplých krajin?

    No.: 235335

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:14

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 235336

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:16

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Potřebuju oboje. S jedněmi hraju ve filharmonii a s těmi druhými chodím po žebrotě

    No.: 235337

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:18

    tuš, akvarel, papír, 13,5 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    No.: 235342

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:20

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Zavaro

    Vyjížďka

    No.: 235343

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:22

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Strom zamilovaných

    No.: 235349

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    No.: 235351

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:26

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dav v metru

    No.: 235352

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:28

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sedláková

    Stavaři pod mostem

    No.: 235353

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:30

    lept, 24 x 31,5 cm, sign. PD Sedláková, papír na okrajích ušpiněn ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    No.: 235354

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:32

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Běla Čermáková Taimrová

    (1925-1963)

    Dělníci

    No.: 235355

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:34

    lept , 24 x 31,5 cm, sign. PD B. Taimrová, papír na okrajích pokrčen,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Černovský

    Černou stezkou

    No.: 235356

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:36

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Kasalová

    Sokol

    No.: 235357

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:38

    litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Kasalová, u dolního okraje papír lehce pokrčen,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Hana Teigeová

    Muž v křesle

    No.: 235358

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:40

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Teigeová, papír u dolního okraje pokrčen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vl. Hendrych

    Dělníci v dolech

    No.: 235359

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:42

    litografie, 1949, 29,5 x 25 cm, sign. PD Vl. Hendrych 49, pokrčený papír u okrajů,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    No.: 235362

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:44

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Na procházce městem

    No.: 235363

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:46

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír,

    Vltava u Litoměřic

    No.: 235366

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:48

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen,

    Pohled na vesnici

    No.: 235367

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:50

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný,

  • G. Giraud

    V pokoji

    No.: 235371

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:52

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír,

  • Maryša Neubertová

    (1899-1976)

    No.: 236599

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:54

    olej, plátno, 54,5 x 73 cm, sign. LD Maryša Neubertová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    No.: 236603

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:56

    olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám,

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    No.: 236648

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:58

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Paestum

    No.: 236879

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:00

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 236880

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:02

    fotografie, 1976, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

  • Pavel Kopp

    Gargano

    No.: 236881

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:04

    fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…