On-line auction

.

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    No.: 219483

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:44

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    No.: 219484

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    No.: 219488

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící nahé ženy

    No.: 219489

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:50

    kvaš, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    No.: 220608

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:52

    scraped chalk, paper, 20,7 x 12,5 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 31, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    No.: 220609

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:54

    scraped chalk, paper, 20,2 x 14 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 33, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    No.: 220610

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:56

    scraped chalk, paper, 20,2 x 14 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 34, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    No.: 220902

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:58

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    No.: 222079

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafi…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    No.: 237159

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:02

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dáma s knihou

    No.: 237171

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:04

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    No.: 237198

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:06

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    No.: 237464

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:08

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umele…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    No.: 237465

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:10

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    No.: 237485

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    No.: 237486

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:14

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    No.: 237492

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:16

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    No.: 237512

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:18

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    No.: 237567

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:20

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    E 55 (kalendář na rok 1999)

    No.: 237568

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:22

    tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Věra Martinková

    Za peníze získáš všechno, jenom charakter si nekoupíš.

    No.: 237572

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:24

    serigrafie, 2006, 11 x 7 cm, sign. DU Martinková 06, č. 85/100,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    No.: 237577

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:26

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící žena

    No.: 237602

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:28

    akvarel, tuš, papír, 19,5 x 15 cm, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 237603

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1937, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrcyh 37, papírová pasparta, lehce zašlý papírm, na pravém okraji šmouha, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    No.: 237604

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    No.: 237931

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:34

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    No.: 238927

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:36

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    No.: 238943

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:38

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    No.: 238944

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:40

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    No.: 238948

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:42

    dřevoryt, 22,8 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.000 CZK (80 €)