On-line auction

.

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    No.: 243983

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:19

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    No.: 243984

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:20

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD Kloc, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Chalupa v Koníkově na Vysočině

    No.: 243985

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:21

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. LD Kloc 1973, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    No.: 243986

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:22

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    No.: 243987

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:23

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    No.: 243988

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:24

    olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    No.: 243989

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:25

    olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    No.: 243990

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:26

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    No.: 243991

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:27

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    No.: 243992

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:28

  • Jan Otava

    (1950)

    Tetovaný

    No.: 243993

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:29

    kombinovaná technika, papír, 2003, 62,5 x 45 cm, sign. PD J. Otava 2003, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    No.: 243994

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:30

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    No.: 243995

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:31

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of M. Malina and J. Halekal

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Red, Blue and Yellow Spheres

    No.: 243996

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:32

    litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jitka Bezúrová

    Rozprávkový strov

    No.: 243997

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:33

    lept, 1987, 31,5 x 24 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, č. 17/20, v horní části papír nenápadně rozvlněn,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Róbert Brun

    Jazzman

    No.: 243998

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:34

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD Brun 85, 21/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Brunovsky and V. Hloznik

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Róbert Brun

    Vítězství démona

    No.: 243999

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:35

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,4 cm, sign. PD R. Brun, 63/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Brunovsky and V. Hloznik

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Černý

    Žena v punčochách

    No.: 244000

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:36

    lept, 1988, 15,7 x 9,9 cm, sign. PD Černý Stanislav 1988, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Hic sunt leones

    No.: 244001

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:37

    lept, akvatinta, 1988, 15,8 x 9,7 cm, sign. PD Dušan Grečner 1988, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    No.: 244002

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:38

    lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karlo Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, , the disciple of A. Brunovsky

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    No.: 244003

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:39

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100,

  • Igor Piačka

    Forever

    No.: 244004

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:40

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD I. Piačka 07, rám, autorský tisk

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Igor Piačka

    Zverokruh

    No.: 244005

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:41

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Problémy s gravitáciou II.

    No.: 244006

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:42

    lept, 1988, 29 x 21 cm, sign. PD Dušan Polakovič 88, č. 47/100,

  • Gabriel Štrba

    Mimozemšťan

    No.: 244007

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:43

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen,

  • Gabriel Štrba

    Magnetové pole

    No.: 244008

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:44

    lept, 1988, 49,5 x 31,7 cm, sign. PD G. Štrba 1988, autorský tisk, papír nepatrně zažloutlý,

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Splav na Vltavě

    No.: 244009

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:45

    litografie, 31 x 36 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The Aca…

  • Maxmilian Švabinský

    Zeleň za vodou

    No.: 244010

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:46

    suchá jehla na japanu, 12 x 16 cm, sign. PD MŠvabinský, 32/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Aca…

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II

    No.: 244011

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:47

    linoryt, 13 x 5, 6 cm, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    No.: 244012

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:48

    linoryt, 18,6 x 16 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU