• Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 250680

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:45

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • René Hora

    Údiv

    Položka č.: 122690

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:46

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 20 cm, sign. PD Hora 82, 5/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 237359

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:47

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 90/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Fátmina ruka

    Položka č.: 255472

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:48

    tužka, papír, 1972, 27,8 x 20,9 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 244150

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:49

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Jelínek

    Václav IV - plačící

    Položka č.: 190616

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:00

    olej, papír, 23,5 x 15 cm, sign. LD Erwin van Haarlem, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Jezdec na býku

    Položka č.: 244250

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:01

    lept, akvatina, 21 x 27,3 cm, sign. DU O. Jelínek, rám, 51/70, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • NK (Nikit) Kampan

    Sklizeň zýže

    Položka č.: 241776

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:02

    olej, plátno, 25 x 36 cm, sign. PD NK Kampan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Kaple na Bezdězu uvnitř

    Položka č.: 237349

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:03

    mědirytina, 16 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 244290

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:04

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    Položka č.: 130719

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:05

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Náměstí v Hradci Králové

    Položka č.: 230028

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:06

    suchá jehla, 9,1 x 12,5 cm, sign. PD Kozina, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Benátky

    Položka č.: 181913

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:07

    litografie, 19,7 x 14,2 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Kolářová

    V zahradě smrti

    Položka č.: 255465

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:08

    litografie, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD Markéta Kolářová, 42981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Markéta Kolářová

    Tahiti

    Položka č.: 255464

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:09

    linoryt, 17,7 x 15,8 cm, monogr. PD MAK, 43013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Filip Kolomazník

    Písmo Svaté: Žalm 62 / Kompozice

    Položka č.: 131502

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:10

    2x serigrafie, 1990, 1991, 14,7 x 9,3 / 19 x 8,5 cm, sign. PD F. Kolomazník / monogramováno PD F., PF 1991 / PF 1992

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Helena Konstantinová

    Tvář

    Položka č.: 230019

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:11

    litografie, 18,4 x 13,6 cm, sign. PD Helena Konstantinová, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Alegorický motiv

    Položka č.: 229868

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:12

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jindřich Koukolský

    (1912-1971)

    Samsonova kašna na náměstí v Českých Budějovicích

    Položka č.: 255449

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:13

    litografie, 26,7 x 17 cm, na zadní straně razítko autora, v horní části na papíře skvrnky, žák V. Sychry na soukromé škole v Praze, poté prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Fortuna

    Položka č.: 230015

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:14

    litografie, 1970, 20,3 x 9,8 cm, sign. DU V. Koutský 1970, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bogdan Kršić

    Žoldnéř

    Položka č.: 230020

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:15

    lept, 8,1 x 6,5 cm, sign. PD Bogdan Kršić, 22037, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Stroj

    Položka č.: 255475

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:16

    linoryt, 1969, 23,1 x 12,7 cm, sign. DU Jiří Kubíček, 66/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Malý profil

    Položka č.: 188231

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:17

    kamenorytina, 6 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Laufrová

    Sluncem prozářené mraky

    Položka č.: 237405

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:18

    slepotisk, pastel, 12,3 x 7,8 cm, sign. PD A. Laufrová, 65/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Portrét muže s maskou

    Položka č.: 237358

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:19

    lept, 2005, 4,9 x 3,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová 2005, VIII/X, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét muže s maskou

    Položka č.: 237357

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:20

    lept, 2005, 4,7 x 3,3 cm, sign. DU Michaela Lesařová 2005, IV/X, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy - póza

    Položka č.: 198179

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:21

    akvarel, fixa, papír, 21,6x12,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    V čekárně

    Položka č.: 211116

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:22

    litografie, 22 x 27,8 cm, sign. PD Mahelka, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Martinková

    Hora

    Položka č.: 255466

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:23

    lept, 1986, 6 x 5,5 cm, sign. PD Malinová 86, 20/40, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    U jezera

    Položka č.: 245813

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)