On-line auction

.

    No.: 235976

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:39

    lithography, 18,5 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Estimate: 3 000 - 3 300 Kč CZK

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    No.: 239777

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:40

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    No.: 236655

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:41

    olej, kombinovaná technika, karton, 30 x 43 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and K. V. Masek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. V. Hynais at T…

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    No.: 236654

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:42

    olej, kombinovaná technika, karton, 27 x 36 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, práce Hynaisova žáka, který byl v desátých letech taktéž výkonným atletem za A. C. Sparta, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and K. …

  • Karl Podlipny

    (1898-1961)

    Hornatá krajina

    No.: 239357

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:43

    oil on canvas , 1929, 53 x 73 cm, signed on lower/left Karl Podlipny 1929, rám, damaged, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Fiesta

    No.: 190642

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:44

    akvarel, uhel, papír, 39 x 62,2 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

  • Jiří Stolle

    (1909-?)

    Slézy

    No.: 239359

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:45

    oil on board , 61,5 x 54,5 cm, signed on lower/right Stolle, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Šolta

    (1912-1992)

    Kostelík

    No.: 216964

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:46

    tuš, papír, 31,1 x 45 cm, v levé dolní části mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    No.: 239667

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:47

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    No.: 139890

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:48

    watercolour, cardboard, 15 x 21,5 cm, signed LD Jos. Vokoun, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • František Bohumír Zvěřina

    (1835-1908)

    V lese

    No.: 222372

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:49

    akvarel, tužka, papír, 1902, 26 x 22 cm, sign. LD F. Zvěřina 20/4 02, rám, na zadní straně přípis o pravosti díla od Jiřího Karáska, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Haushofer and A. Lhota at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Kunstverein

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jiří Brázda

    Dynamika ženského těla

    No.: 215713

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:50

    lept, 1985, 27,7 x 19,7 cm, sign. DU Jiří Brázda 85, 46/130, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    W. A. Mozart

    No.: 202681

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:51

    etching, dry-point, 1991, 39,6 cm, sign. RD Alena Laufrová 91, 8/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Mžyk

    Jeseníky

    No.: 180278

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:52

    serigraphy, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. RD Mžyk Josef 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    No.: 234200

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:53

    akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jana Truksová

    Saturnovy hrátky II.

    No.: 205450

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:54

    litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 13/45, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Truksová

    Kometa

    No.: 202756

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:55

    litograph, 1995, 38 x 48,5 cm, sign. RD Jana Truksová 1995, 8/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyšehrad

    No.: 221881

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:00

    dřevoryt, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    No.: 221880

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:01

    dřevoryt, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig 28, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Štramberk

    No.: 195395

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:02

    etching, aquatint, 24,3 x 22,5 cm, sign. RD V. Hlavsa, slightly yellowed and at the edges out of print slightly wrinkled paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Aura koně

    No.: 217014

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:03

    dřevoryt, 1967, 17,1 x 11,3 cm, sign. DU Emil Kotrba 1967, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • R. Lorrán?

    Palác na nábřeží

    No.: 228587

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:04

    akvatinta, 20,5 x 27 cm, sign. PD R. Lorrán?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Podvečer v lukách

    No.: 217024

    Auction price: 320 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:05

    lept, 25 x 31,5 cm, sign. PD J. Mahelka, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The …

    Current price: 320 CZK (13 €)

  • Jaroslav Masák

    (1899-1978)

    Zahrada v Blatné

    No.: 216856

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:06

    akvatinta, 31,7 x 24,3 cm, sign. PD JMasák, 30/102, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Týnský chrám

    No.: 242633

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:07

    lept, 23 x 15 cm, sign. PD J. Meyer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 242630

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:08

    lept, 22,5 x 13,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Diplom

    No.: 204025

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:09

    ručně kolorovaný tisk, 34 x 24,1 cm, značeno LD v tisku nečitelně, text: Velectěné paní Jindřišce Krausové, choti velkoobchodníka v Praze věnuje záslužný diplom Spolek pro léčbu a výchovu mrzáků v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Praha - Staroměstské náměstí

    No.: 242631

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:10

    tisk, 16,7 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ursprung des Wundertätigen Gnadenbild. Maria Taferl in Unter Österreich

    No.: 222317

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:11

    lept, ruční papír, 28,5 x 19 cm, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Napoleonská karikatura

    No.: 222311

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:12

    mědirytina, 30,7 x 21,5 cm, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)