Bidden items

  • Stanislav Diviš (Abstraction and geometry)

    No.: 1

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:01

    litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Body mého těla 1

    No.: 2

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:02

    serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

  • Vladimír Kopecký (Abstraction and geometry)

    Průzor

    No.: 3

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:03

    litografie, 2017, 31 x 31 cm, sign. PD Kopecký, č. 9/50, , the disciple of prof. J. Kaplicky

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Mědílek (Abstraction and geometry)

    No.: 9

    Auction price: 26.000 CZK (1.040 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:04

    olej, plátno, 1998, 44,5 x 64,6 cm, sign. vzadu Mědílek 1998, rám, Obraz dokládá proměnu Mědílkova stylu směrem k téměř metafyzickému prázdnu, ke kterému došel právě v roce 1998. Oproti předchozímu období, kdy kladl důraz na světlo a také nebe, na němž se světelný děj odehrává, dominuje v nových obr…

    Current price: 26.000 CZK (1.040 €)

  • František Matoušek (Abstraction and geometry)

    (1967)

    Jiskra

    No.: 14

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:05

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD Fmatoušek 03, č. 71/100, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karla Talabardon (Abstraction and geometry)

    (1922)

    Červená kompozice

    No.: 16

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:06

    koláž, 1966, 37 x 67,5 cm, PD monogr. PK 66, rám, vzadu autorský štítek, na rámu oděrky,

  • George Kunkel (Abstraction and geometry)

    (1922-1984)

    Abstrakce v šedé a béžové

    No.: 20

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:07

    litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50,

  • Václav Hejna (Abstraction and geometry)

    (1914-1985)

    Abstrakce

    No.: 21

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:08

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, , the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

  • Joan Miró (Abstraction and geometry)

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    No.: 23

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:09

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    No.: 24

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:10

    litografie, 33 x 25 cm,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • František Kobliha (Abstraction and geometry)

    (1877-1962)

    No.: 28

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:11

    litografie, 31, 5 x 22,2 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 22/35, , studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jan Koblasa (Abstraction and geometry)

    (1932-2017)

    No.: 29

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:12

    litografie, 61 x 47 cm, , the disciple of prof. O. Spaniel, J. Lauda and K. Pokorny

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Tuvia Beeri (Abstraction and geometry)

    Slunce

    No.: 30

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:13

    lept, 49 x 39,5 cm, sign. PD Beeri, č. 1/100,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Halla (Abstraction and geometry)

    (1926-1988)

    Přízrak

    No.: 31

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:14

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pravoslav Sovák (Abstraction and geometry)

    (1926)

    Secret Mountain

    No.: 33

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:16

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 78/100, , the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Václav Junek (Abstraction and geometry)

    (1913-1976)

    Monotyp

    No.: 50

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:17

    monotype, 36,5 x 26,3 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 43, at the edges slightly damaged paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kubíček (Abstraction and geometry)

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    No.: 67

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:18

    serigrafie, 1969/2002, 19 x 8 cm, sign. DU Jan Kubíček, č. 36/200, vzadu popsáno autorem: P.F.2003, všechno dobré, dostatek zdraví, sílu a pevné nervy k práci a pro vše ostatní přeji srdečně a přátelsky JK,

  • Aleš Lamr (Abstraction and geometry)

    Postava

    No.: 68

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:19

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, , the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Alena Málková (Abstraction and geometry)

    (1927)

    Růžový anděl

    No.: 69

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:20

    olej, sololit, 34 x 49 cm, PD monogr. AM, rám, vzadu razítko autorky, , disciple of Prof. E. Filla and A. Strnadel at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    (1922)

    No.: 70

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:21

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Cinybulk (Abstraction and geometry)

    (1915-1994)

    Vlnovka

    No.: 72

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:22

    litografie, 53 x 28 cm, sign. PD Cinybulk, pasparta, č. 7/20, pasparta na několika místech otřepená, mísrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alois Kraml (Abstraction and geometry)

    (1922)

    Zrcadlení

    No.: 73

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:23

    litografie, 1965, 25,5 x 39,5 cm, sign. PD Al. Kraml 65, rám, prasklé sklo, na rámu poškození,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 76

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:24

    acrylic on carton , 15 x 23 cm, rám,

    (1914-1985)

    Barevná abstraktní kompozice

    No.: 77

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:25

    frotage, mixed media , 1965, 43 x 52,5 cm, signed lower/middle Hejna 65, rám, slightly damaged, , the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech …

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • František Hodonský (Abstraction and geometry)

    Struktura

    No.: 78

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:26

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Pavel Sukdolák (Abstraction and geometry)

    (1925)

    Ikarův pád III.

    No.: 85

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:27

    akvatinta, 32 x 23,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 5/30, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Ilja Sainer (Abstraction and geometry)

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    No.: 88

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:28

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, , the disciple of prof. K. Smid a L. Leitgeb at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Radomír Leszczyński (Abstraction and geometry)

    Ptáci III.

    No.: 4

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:30

    mix media, 1998, 50 x 50 cm, sign. PD Lesi 98, rám, vzadu signováno autorem a nalepen štítek s popisem,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Mrázek (Abstraction and geometry)

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    No.: 5

    Auction price: 6.400 CZK (256 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:31

    olej, sololit, 1990, 32 x 16,8 cm, sign. PD Jiří Mrázek 1990, rám,

    Current price: 6.400 CZK (256 €)

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    No.: 6

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:32

    akryl, plátno, 1991, 20,7 x 14 cm, sign. LD Jiří Mrázek 1991, rám,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)