Bidden items

  • Oldřich Škácha (Oldřich Škácha - photos)

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    No.: 1

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:00

    fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    No.: 2

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:01

    (1941-2014)

    Juraj Herz

    No.: 3

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:02

    fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    No.: 4

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:03

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    (1941-2014)

    J. Mucha

    No.: 5

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:04

    (1941-2014)

    J. Brdečka

    No.: 6

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:05

    fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    František Vláčil s Miroslavem Ondříčkem (1999)

    No.: 7

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:06

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    No.: 8

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:07

    (1941-2014)

    Jan Werich a Miroslav Horníček

    No.: 9

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:08

    fotografie, 11 x 16,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    (1941-2014)

    Jan Werich se sochou

    No.: 10

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:09

    fotografie, 18,5 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    M. Horníček ležící (1964)

    No.: 11

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:10

    fotografie, 18 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    (1941-2014)

    I. Kyncl, V. Chramostová a J. Ruml (1990)

    No.: 12

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:11

    fotografie, 25 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Vlastimil Kula (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1950)

    Erotica Prohibita

    No.: 205

    Auction price: 19.800 CZK (792 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:00

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíru, 2000, 24 x 30 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, č. 5/25

    Current price: 19.800 CZK (792 €)

    (1950)

    Erotica Prohibita

    No.: 206

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:01

  • Vojtěch Kubašta (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1914-1992)

    Pramen Vojtěška na Břevnově

    No.: 207

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:02

    tuš, běloba, papír, 1973, 45 x 31 cm, sign. PD KubaštaV. 73, dole popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    (1914-1992)

    Lidové jesličky

    No.: 208

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:03

    rozkládací betlém, 1967, 60 x 26 cm, první vydání velkého harmonikově rozkládacího betlému, vydal Orbis v Praze 1967, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    (1914-1992)

    Lodě Kryštofa Kolumba

    No.: 209

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:04

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    (1914-1992)

    Mozart v Praze

    No.: 210

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:05

    13 x pohlednice, 15 x 11 cm, podpis na přední straně textové části V. Kubašta, bez nakl. údajů, soubor pohlednic v pův. obálce, textová část mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1914-1992)

    Pozdrav z Prahy - Hradčany

    No.: 211

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:06

    leporelo, 10,5 x 21 cm, rozevírací dopisnice V. Kubašta s prostorovou ilustrací, vyd. KLHU, Praha, karton. dopisnice, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1914-1992)

    Pozdrav z Prahy - Zlatá ulička

    No.: 212

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:07

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1914-1992)

    Pozdrav z Prahy - Národní divadlo

    No.: 213

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:08

    leporelo, 10,5 x 15 cm, rozevírací dopisnice V. Kubašta s prostorovou ilustrací, vyd. KLHU, Praha, karton. dopisnice, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1914-1992)

    Pozdrav z Hluboké

    No.: 214

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:09

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1914-1992)

    Betlém

    No.: 215

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:10

    leporelo, 21 x 32 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo,vyd. Vyšehrad, Praha, 1974, kartonová vazba , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    (1914-1992)

    Radostné Vánoce a šťastný Nový rok

    No.: 216

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:11

    leporelo, 15,1 x 21 cm, prostorové leporelo, vydala Lidová demokracie – Vyšehrad, Praha 1983, velmi dobrý stav, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1914-1992)

    Velikonoce

    No.: 217

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:12

    leporelo, 21,5 x 15 cm, prostorové leporelo, bez místa a data vydání, velmi dobrý stav, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Námořní bitva

    No.: 228

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:23

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD,

    Japonská společnost

    No.: 229

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:24

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ogata Gekko (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1859-1920)

    Na loďce

    No.: 230

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:25

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, LD pečeť, nalepeno v papírové paspartě,

    (1859-1920)

    Samuraj

    No.: 231

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:26

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, uprostřed pečeť, nalepeno v papírové paspartě,

    (1859-1920)

    Dámy na pobřeží

    No.: 232

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:27

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, PD pečeť, nalepeno v papírové paspartě,