Bidden items

  • Emil Filla ( Emil Filla)

    (1882-1953)

    Žena spící v lenošce

    No.: 1

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 20:00

    lept, 1935, 22,6 x 17,2 cm, sign. PD Emil Filla, rám, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig (Vítězslav Fleissig - drobná a privátní kresba a grafika)

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Kara Verginella

    No.: 1

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:00

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    No.: 2

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:01

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    No.: 3

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:02

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    No.: 4

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:03

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    No.: 5

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:04

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Iluzionista

    No.: 6

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:05

    3x tužka, 1x tisk, 1947, 2x návrh na PF Otakar Zeman (tužka, polokarton 20,5 x 15,5; tužka, pauzovací papír 13,5 x 10,5), 2x návrh na vizitku (tužka, papír 12,7 x 15; tisk 8,5 x 11,2), Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Karel Juza

    No.: 7

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:06

    tužka, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Antonín Zvěřina

    No.: 8

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:07

    3x tužka, papír, 3x návrh na vánoční přání, pauzovaní papír 15 x 11,5; tužka, papír 15,5 x 11; 22,5 x 15,3, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    (1892-1955?)

    Čaroděj nad knihou

    No.: 9

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:08

    3x tužka, papír, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 3x návrh na vánoční přání a jeden lept, pauzovaní papír 17 x 14; tužka, pastelky, papír 21,5 x 15; lept 14 x 10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    (1892-1955?)

    Králíček

    No.: 10

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:09

    tuš, běloba, papír, 16 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    (1892-1955?)

    Karty a kouzelnická hůlka

    No.: 11

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:10

    tuš, polokarton, 14 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1892-1955?)

    Spící čaroděj

    No.: 12

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:11

    akvarel, běloba, papír, 21,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    (1892-1955?)

    Mušketýr

    No.: 13

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:12

    tuš, papír, 12,8 x 14 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1892-1955?)

    Trpaslík

    No.: 14

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:13

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1892-1955?)

    Narozena v Lednu

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:14

    tužka, pauzovací papír, 1948, 18 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1892-1955?)

    Čaroděj čaruje

    No.: 16

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:15

    tužka, pauzovací papír, 17,5 x 12,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    (1892-1955?)

    Kouzelnické zátiší

    No.: 17

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:16

    tužka, pauzovací papír, 16,7 x 11,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1892-1955?)

    Alchymista

    No.: 18

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:17

    tužka, pauzovací papír, 16,8 x 11,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1892-1955?)

    Králík čaruje

    No.: 19

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:18

    tužka, pauzovací papír, 15 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    (1892-1955?)

    Králík z klobouku

    No.: 20

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:19

    tužka, pauzovací papír, 22 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    (1892-1955?)

    Návrhy - Magický klub Praha

    No.: 21

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:20

    tužka, papír, 30,3 x 22,5 cm, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1892-1955?)

    Návrh - Juza Žižkov

    No.: 22

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:21

    tužka, pauzovací papír, 11,5 x 15,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1892-1955?)

    Lektvar

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:22

    tužka, pauzovací papír, 17,5 x 12,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1892-1955?)

    Návrhy na hrací karty

    No.: 24

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:23

    26x tužka, papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    (1892-1955?)

    Zrozená

    No.: 25

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:24

    tužka, akvarel, papír, 31 x 21,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    (1892-1955?)

    Oráč a smrtka

    No.: 26

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:25

    tužka, tuš, papír, 22,5 x 17,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    (1892-1955?)

    Zvířátka a Petrovští

    No.: 27

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:26

    tužka, papír, 27 x 21 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Kluk

    No.: 28

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:27

    tužka, papír, 21,8 x 17,7 cm, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Čert z krabičky

    No.: 29

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:28

    tužka, polokarton, 20,5 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)