• Michal Singer

    Růžový ukřižování

    No.: 69

    Auction price: 150.000 CZK (6.000 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 12:00

    olejomalba, 200 x 200 cm, sign. LN

    Current price: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Michal Singer

    Co je všechno možný a co není všechno nemožný

    No.: 16

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    kombinovaná technika, 105 x 57 cm, sign. PD

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Patrik Hábl

    Čínská krajina

    No.: 4

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    autorský sítotisk, 2013, 100 x 70 cm, sign. PD

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Rudolf Janák

    „Počítajte so mnou

    No.: 40

    Auction price: 22.500 CZK (900 €)

    akryl, plátno, 90 x 100 cm, sign. PD

    Current price: 22.500 CZK (900 €)

  • Sideshow Toys

    Superman - busta v životní velikosti 1 : 1

    No.: 44

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    limitovaná sběratelská edice, pryskiřice, v. 76 cm, 79/1500 ks, váha 8, 16 kg

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Filip Dobias

    UN - DEUX - TROIS

    No.: 56

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    sklo, ručně foukané a broušené sklo, pokovené, v. 24, p. 15 cm

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Filip Nízký

    Vzkaz

    No.: 54

    tavené sklo, broušené, patinované, 28 x 17 x 9 cm

  • Vladimír Brunton

    No.: 23

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    olejografie - vlastní technika, 95 x 95 cm, sign. uprostřed

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Matěj Lipavský

    Les

    No.: 15

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    akryl, plátno, 80 x 90 cm, sign. vzadu

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Václav Bláha

    Depozitář chaosu

    No.: 49

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    kombinovaná technika, papír, 2017, 37 x 26 cm, sign. vzadu

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Matěj Lipavský

    Chvalšovice

    No.: 6

    akryl, plátno, 2017, 80 x 90 cm, sign. vzadu

  • Magdalena Bláhová

    El Cotillo, Fuerteventura, 2014

    No.: 50

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    fotografie, ambda C-print, 96, 5 x 66, 5 cm

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Petr Faltus

    Trpaslík jde nad ránem domů

    No.: 13

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 2009, 59, 6 x 49, 7 cm, sign. PD, č. 50/60

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Vladimír Suchánek

    Osamění III.

    No.: 51

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    barevná litografie, 71 x 50, 5 cm, sign. uprostřed

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Milan Pekař

    Váza Volume Metallic 2

    No.: 41

    porcelán, v. 24, p. 15 cm

  • Jaroslav Němeček

    Čtyřlístek

    No.: 68

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, fix, 2019, 31 x 23 cm, sign. PD

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Nikl

    Včelka

    No.: 14

    dvoubarevná litografie, 70 x 70 cm, sign. PD, autorský tisk

  • Karla Olšáková

    Náhrdelník Cube

    No.: 17

    Auction price: 5.400 CZK (216 €)

    Ag 925/1000, nerez, délka 53 cm

    Current price: 5.400 CZK (216 €)

  • Pavel Janák

    Dóza Krystal, replika

    No.: 33

    Auction price: 5.050 CZK (202 €)

    porcelán, 9, 5 x 9, 5 x 8 cm

    Current price: 5.050 CZK (202 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Barbora Kepičová

    Chameleoni

    No.: 65

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    linoryt, 55 x 70 cm, autorský tisk

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Petra Alex Pospíšil

    DEN versus ZÁPAD

    No.: 39

    olejomalba, 120 x 120 cm

  • František Lederer

    Kontakt

    No.: 24

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. vzadu

  • Mario Stretti

    Sousoší

    No.: 12

    kresba, 1959, 44 x 33, 6 cm, sign. PD

  • Mario Stretti

    Starost

    No.: 11

    suchá jehla, 1942, 26 x 37 cm, sign. PD

  • Marek Florian

    Sagrada Familia MDCCCXXV

    No.: 2

    archivní pigmentový tisk, 99 x 66 cm

  • ZORYA

    Brož CUT z říčních perel

    No.: 31

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    chirurgická ocel, hypoalergenní tyčinka s čepem, ručně broušené bílé perly, d. 7, 5 cm

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Kaláb

    Blob

    No.: 3

    serigrafie, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD, č. 0/5

  • Josef Břečka

    Volná myšlenka

    No.: 28

    Auction price: 3.890 CZK (156 €)

    kombinovaná technika , 25 x 25 cm, rám

    Current price: 3.890 CZK (156 €)

  • Linda Čihařová

    Ve vlasech na schovávanou

    No.: 63

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    digitální tisk na papíře, 2009, 60 x 80 cm, sign. vzadu, č. 4/5

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • František Lederer

    Světlo mezi jahodníky

    No.: 48

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. vzadu