auction history

    Zlatý strom (P.F. 70)

    No.: 131

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 14:22

    kresba zlatým fixem, 8 x 13 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 119

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 13:58

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Alois Moravec

    Chovatelka s chovancem (PF 1955)

    No.: 97

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 13:14

    litografie, akvarel, 1954, 14,5 x 21 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Miroslav Šimek a Luděk Sobota se svým novým ředitelem s. Antonínem Hardtem (PF 1981)

    No.: 80

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 12:40

    fotografie, 1980, 6,5 x 12,9 cm, fotografie nalepena na papíru s přáním a signaturou, pod fotografií podpis Miloslava Šimeka,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Amsterodamské tulipány (PF 1962)

    No.: 44

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 11:28

    dřevoryt, 1961, 13,8 x 7,3 cm, sign. PD J. Vodrážka, papír uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně grafika, nalevo text: P. F. 1962 ing. Otakar a Zdenka Hradečných, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Zavřel

    (1910-1980)

    Kočár (PF 1968)

    No.: 37

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 11:14

    tisk, 1967, 5 x 11,5 cm, sign. PD Zavřel,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Loď (PF 1947)

    No.: 32

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 11:04

    suchá jehla, 1940, 6,1 x 7,6 cm, sign. PD Horník, č. 5/28, lehce zažloutlý papír, , the private disciple of R. Vejrych, prof. W. Nowak and prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Ecole des Beaux-Arts v Paris, member of The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Antonín Řehák

    (1902-1970)

    Kytice růží (PF 1934)

    No.: 27

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:54

    fotografie, 1933, 13,1 x 9,9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr (PF 1968)

    No.: 19

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:38

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Muž s vousy (PF 1992)

    No.: 6

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:12

    dřevoryt, 1991, 10,5 x 15,9 cm, sign. PD V. Pechar, uprosřed papír přeložen (mimo tisk), nepatrně pokrčen, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • František Ringo Čech

    PF 1980 s podpisem

    No.: 2

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:07

    tisk, 1979, 10,5 x 14,5 cm, vlastnoruční podpis Ringo, zašpiněno, ohnuté rohy,

    Current price: 655 CZK (27 €)

  • Jiří Korn

    PF 1978

    No.: 3

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:06

    tisk, 14,8 x 10,3 cm, DU podpis Jiřího Korna,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Štěpán Mareš

    Evropa se brání terorizmu

    No.: 174

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:53

    kresba tuší, 28 x 40 cm

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Veronika Vašková

    (1980)

    z cyklu "Žižkov v pastelu"

    No.: 149

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:28

    autorský tisk, 30 x 40 cm, Výtvarnice a žižkovská vlastenka. Absolvovala obor Galernictví a muzejnictví na VOŠIS Praha a obor Arts Management na IT Sligo. Od roku 2003 pracovala jako asistentka v AP atelieru Josefa Pleskota, od roku 2015 si užívá na mateřské dovolené. Fotografuje „neobyčejnou obyčej…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Veronika Vašková

    (1980)

    z cyklu "Žižkov v pastelu"

    No.: 148

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:27

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Svatohorská madona

    No.: 141

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:20

    polychromovaná sádra, 28 x 95 x 45 cm, darovala K. Lažanská

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Pavel Reisenauer

    (1961)

    Pripjat 1

    No.: 129

    Auction price: 8.800 CZK (352 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:08

    olej, sololit, 43 x 56 cm, Novinář, originální kreslíř a výtvarník, autor nevšedních obálek týdeníku Respekt, získal mj. novinářskou cenu K. H. Borovského za rok 2008, a to za jedinečnou výtvarnou reflexi společenských událostí na stránkách týdeníku Respekt. Vydal knihu 209 kreseb a 33 obrazů (Respe…

    Current price: 8.800 CZK (352 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Mario Pospíšil

    Stopy v poušti

    No.: 125

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:04

    fotografie, 40 x 59, 8 cm, cliprám, fotografií se zabývá s přestávkami od mládí. V letech 1980 až 1988 několik autorských a kolektivních výstav v Čechách, účast na 2 kolektivních výstavách v Holandsku. Na přešlomu 1989/1990 se stává členem českobudějovické umělecké skupiny Kruh 89, výstava skupiny v…

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Mario Pospíšil

    Paprsky v poušti

    No.: 124

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:03

  • Eliška Podzimková

    (1992)

    Václav Havel

    No.: 123

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 18:02

    koláž, 42, 4 x 52 cm, rám, Eliška Podzimková je česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně všeho druhu nyní žijící v Praze. Absolvovala Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Poté odjela studovat do New Yorku a zaujala netradičním dokreslováním fotografií americké metropole. Tvořil…

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

  • Petr Nikl

    Pták

    No.: 117

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:56

    černobílá litografie, 70 x 69, 8 cm, Malíř, hudebník, fotograf a divadelník. Byl členem již zaniklé umělecké skupiny Tvrdohlaví. Pro jeho obrazy je typická decentní barevnost. Vystavoval masky podobající se podivným zvířatům – sám v nich pak často vystupuje v různých jevištních projektech. Zpočátku …

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Anna Musilová

    Za slepým osudem / Těžítko důsledného soudce

    No.: 106

    Auction price: 1.250 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:45

    keramické sousoší na kameni, 10, 3 x 12 cm, Absolvovala keramickou školu v Bechyni – obor užitková a ozdobná keramika u prof. Bohumila Dobiáše st. i mladšího. Stáže – Musée de céramique Sevres a soukromý atelier Beauvais. Získala licenci Ministerstva kultury – Restaurování keramiky a porcelánu s níž…

    Current price: 1.250 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Irena Křivánková

    (1972)

    Seshora

    No.: 89

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:28

    kombinovaná technika, 18 x 18 cm, Narozena v Brně na FaVU absolvovala v roce 1999 ateliér figurální monumentální malby u prof. Načeradského. V posledních letech tvoříla pro film a divadlo (např. Poslední sezóna, Bestiář apod.), podílela se i na slavném seriálu Borgiové. Divadelní scénografii tvořila…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Ljuba Krbová

    Rybář

    No.: 87

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:26

    fotografie, 50 x 40 cm, rám, Herečka, sportovkyně a také manželka Ondřeje Neffa. Od dětství projevovala umělecké sklony. Kromě pestré divadelní činnosti hrála v řadě filmů, režiséři ji ale nejčastěji obsazují do seriálů. Další její doménou je dabing. Věnuje se také čínským bojovým uměním (rok 2001 1…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ljuba Krbová

    Sv. Jiří na poušti

    No.: 86

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:25

    fotografie na kapě, 36 x 58 cm, Herečka, sportovkyně a také manželka Ondřeje Neffa. Od dětství projevovala umělecké sklony. Kromě pestré divadelní činnosti hrála v řadě filmů, režiséři ji ale nejčastěji obsazují do seriálů. Další její doménou je dabing. Věnuje se také čínským bojovým uměním (rok 200…

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Miroslav Kemel

    (1963)

    Silnice

    No.: 72

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:14

    olej, plátno, 52 x 67 cm, rám, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na Berou…

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Michal Klenecký

    (1964)

    Planety

    No.: 74

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:13

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Střídavě se věnuje malířství, restaurování, malbě na pozadí pro film a také pracuje na 3D nástěnných malbách v interiéru. Obrazy maluje 30 let, má za sebou více než 40 společných i samostatných výstav. Většina obrazů je malovaná olejem špachtlovou technikou. Soustřeďuje se …

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Miroslav Kemel

    (1963)

    Nebem strašení

    No.: 71

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:10

    autorský signovaný tisk, 30 x 40 cm, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Zuzana Honsová

    (1967)

    Spolu až ke hvězdám

    No.: 67

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:06

    reprodukce na plátně, 38 x 42 cm, rám, Narodila se v Ústí nad Labem. Studovala SUPŠ v Jablonci. Od dětství malovala. Po škole pracovala v ČT ve výtvarném oddělení. V r. 1989 se rozhodla pracovat samostatně. Navrhovala loga firem, obaly na kosmetiku, plakáty, pracovala pro reklamní agentury, těžištěm…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Anděl na horách

    No.: 58

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 16:57

    mezzotinta, 12, 5 x 24 cm, Malíř, grafik, kreslíř a ilustrátor. V letech 1984 až 1990 vystudoval VŠUP, ateliér knižní kultury a písma u Jana Solpery. Žije a pracuje v Praze. Je znám jako citlivý, plachý výtvarník, jehož tvorbu nelze k ničemu přiřadit. Volnou malířskou a grafickou tvorbu vystavuje o…

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids