auction history

  • Iva Nováková

    Myš

    No.: 186

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:05

    akvarel, tuš, papír, 1983, 13,2 x 6,7 cm, sign. PD Iva Nováková, PF 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    P.F. 1992

    No.: 177

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:56

    suchá jehla, 19 x 13 cm, signováno, ex: 29/50, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    PF 89

    No.: 169

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:51

    linoryt, 1988, 20 x 10,5 cm, sign. PD , PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    No.: 166

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:45

    litografie, 1961, 21 x 14 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    No.: 165

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:44

    litografie, 1961, 21 x 15 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Pražské střechy

    No.: 163

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:42

    lithograph, 1957, 11,8 x 31,8 cm, signed LD A. Morávek, PF 1958 Vladimír Burjánek and his family, 1x folded, the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Tažní koně

    No.: 159

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:38

    dřevoryt, akvarel, 15 x 21 cm, signováno, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Pierot

    No.: 157

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:36

    litografie, 1975, 10,2 x 6,9 cm, sign. PD Mlčoch 75, PF 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Eva Milichovská

    PF 1995

    No.: 154

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:33

    linoryt, 20,5 x 30 cm, signováno, ruční papír, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Troster

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Eva Milichovská

    PF 1996

    No.: 153

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:32

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Rastislav Michal

    Noční krajina

    No.: 151

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:30

    litografie, akvarel, 1976, 19,5 x 8,5 cm, sign. PD Michal, 43041, PF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • J. Matoušek

    Jak ten čas pádí…

    No.: 142

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:21

    lept, 1988, 21 x 10 cm, sign. PD J. Matoušek 1988, P.F. 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928)

    PF 1991

    No.: 132

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:11

    serigrafie, 1990, 15,4 x 9,1 cm, sign. PD Jan Kudláček, 87/90, na zadní straně novoroční přání panu Holmanovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    PF 2000

    No.: 126

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:05

    serigrafie, 1999, 15,2 x 9,8 cm, sign. LN JKovařík, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of UVU

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Zimní jízda

    No.: 125

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:04

    litografie, 15 x 20,5 cm, signováno, r. 1956, p.f. 1962, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Milan Kohout

    pf 1982

    No.: 121

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:00

    litografie, 11 x 36,5 cm, signováno, ex:128/140, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    PF 1976

    No.: 115

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:54

    litografie, 9,5 x 29,5 cm, signováno, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    No.: 111

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:50

    litografie, 1961, 19 x 12,4 cm, sign. PD Chramosta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Anton Hollý

    (1915-1989)

    Brouk

    No.: 105

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:44

    litografie, 1981, 21 x 10 cm, sign. A. H. 81, PF 1982, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Růže a jmelí

    No.: 102

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:41

    litografie, 1956, 23 x 15,6 cm, sign. PD Ed. Hnilička, PF 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Herčík

    (1922-1999)

    Květina

    No.: 100

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:39

    ocelorytina, 1985, 8,2 x 6,3 cm, sign. PU. J. Herčík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 98

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:37

    dřevoryt, 1970, 7,8 x 11,8 cm, sign. PD Florian, PF 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Metoděj Florian

    (1904-1987)

    Madona

    No.: 97

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:36

    dřevoryt, 8,4 x 6,1 cm, značeno LD v tisku M. Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Anděl strážný

    No.: 96

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:35

    dřevoryt, 1977, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, P.F. 1977 Václav Poppe, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 95

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:34

    dřevoryt, 1961, 16,5 x 12 cm, sign. PD Florian, P.F. 1961 Rudolf Truc, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové při cestě do Betléma

    No.: 94

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:33

    dřevoryt, 1973, 15 x 10 cm, sign. PD Florian, P.F. 1973 MUDr. Miroslv Macek s rodinou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Sojka

    No.: 92

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:31

    dřevoryt, 1978, 15 x 10,5 cm, sign. PD MF, P.F. 1978 P. Novák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Mostecká věž

    No.: 90

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:29

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Červená Lhota

    No.: 75

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:14

    dřevoryt, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Trojspřeží se sáněmi

    No.: 72

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:11

    litografie, 15 x 21 cm, signováno, ex: 67/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Asso…

    Current price: 100 CZK (5 €)