auction history

    No.: 887

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:25

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Modelka s třešněmi

    No.: 884

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    olej, karton, 48,5 x 28 cm, sign. LD, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    V negližé

    No.: 882

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:23

    olej, plátno, 75,5 x 60,5 cm, sign. PN nečitelně, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Zdeněk Netopil

    Hnízdečko lásky

    No.: 881

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:19

    litografie, 1993, 53,5 x 48,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, č. 30/80,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 873

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:11

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Postava

    No.: 869

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:07

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives č. 16

    No.: 864

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:02

    litografie, 37 x 26,2 cm, rám, PD značeno: Libreie centrale des beaux arts - Paris,

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Zimní ves

    No.: 852

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:50

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 46, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Hrachovec and A. Balan, member of SVUM in Hodonin

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • František Matoušek

    (1967)

    New York - Chrysler building

    No.: 847

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:45

    serigrafie, 2017, 63 x 44 cm, sign. PD Matoušek 2017, č. 29/77, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    No.: 844

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:42

    serigrafie, 1988, 29 x 19 cm, sign. PD Matal 88, č. 34/70, the member of Skupina 42, The Umelecka beseda, SVU Ales in Brno and The Union of Moravian-Silesian Fine Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Blažena Martiníková - Holanová

    No.: 843

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:41

    keramika, 14 x 11,4 cm, sign. na zadní straně Martiníková, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Milan Martiník

    Tvář

    No.: 842

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:40

    keramika, 1989, 20 x 20 cm, sign. PD Martiník 89, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stařenka s kočkou

    No.: 839

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:37

    lept, 21,2 x 15,5 cm, sign. PD Maran, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Quido Mánes - okruh

    Dostaveníčko

    No.: 838

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:36

    olej, plátno, 46 x 38,5 cm, monogr. LD QM, rám, na zadní straně pozůstalostní razítko a štítek: Pozůstalost po vdp. biskupu Dru A. Podlahovi a katalogové číslo 56, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem - na základě jeho vyjádření se pravděpodobně jedná o dobovou napodobeninu Mánesova rukopisu…

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    No.: 818

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:16

    glazovaná keramika, 15,5 x 9,5 cm, značeno DU Kutálek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytička

    No.: 817

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:15

    glazovaná keramika, 12 x 7 cm, značeno DU Kutálek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Segej Kulina

    Anděl se zlomeným křídlem

    No.: 814

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:12

    olej, plátno, 64 x 44 cm, sign. LD Kulina, rám,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice ve sklence (PF 2003)

    No.: 811

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:09

    litografie, 2002, 11 x 6,3 cm, sign. DU OKulhánek 2002, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Milenci (PF 2002)

    No.: 810

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:08

    litografie, 2001, 16,5 x 7,2 cm, sign. DU OKulhánek 2001, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2002)

    No.: 809

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:07

    litografie, 2001, 16 x 6,5 cm, sign. DU OKulhánek 2001, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    R.M. Rilke

    No.: 808

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:06

    lept, 1985, 16,9 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Portrét v baretu

    No.: 803

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:01

    olej, karton, 17,7 x 15,5 cm, sign. LN J. Kudláček, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Jaroslav Kučera

    Žena na muži

    No.: 800

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:58

    fotografe, 22,3 x 15,2 cm, signatura vzadu, zezadu popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám sv. Víta

    No.: 793

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:51

    litografie, 30 x 21,3 cm, sign. PD V. Kubašta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Sala terrena Valdštejnské zahrady II.

    No.: 792

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:50

    litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Sala terrena Valdštejnské zahrady

    No.: 791

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:49

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Loretánské meditace

    No.: 790

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:48

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Stojící ženský akt

    No.: 780

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:38

    litografie, 17,3 x 12 cm, sign. PD RKremlička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Jan Konůpek

    Z cyklu Hamlet

    No.: 759

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:17

    lept, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD Konůpek, rám, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

  • Viktor Konečný

    No.: 757

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:15

    dřevěný vyřezávaný reliéf, 1967, 73 x 124 cm, sign. PU Konečný 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná