auction history

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Arabské pohádky

    No.: 943

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:29

    8x litografie, 27,5 x 18,6 cm, sign. PD V. Fiala, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The …

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    51 portrétů

    No.: 942

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:28

    7x kresba, 9x litografie, 28x linoryt, 7x tisk, 30 x 22 - 15 x 10 cm, 6x signováno, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy

    No.: 931

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:20

    10 x fotografie, 18 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Různí autoři

    Přistání na Měsíci

    No.: 933

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:19

    13x fotografie, 13 x 18 cm, 13x bromostříbrná fotografie televizního vysílání přistání na Měsíci, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Otto Dlabola

    To všechno odnes čas… 2012

    No.: 927

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:13

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 33 cm, 60. léta ve fotografiích Otto Dlaboly, v původní folii, nerozbaleno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory v Praze

    No.: 924

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:10

    litografie, 1908, 63 x 82 cm, monogr. LN VK, dole 4x ručně signováno za výkonný výbor a hl. porotu, rám, k oslavě jubilea šedesátiletého panování jeho cís. a král. apoštolského veličenstva Františka Josefa I. pod protektorátem J.C.K. výsosti arcivévody Františka Ferdinanda. Diplom Stříbrné medaile j…

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Hřib

    Album kreseb

    No.: 923

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:09

    album, 13 x 21 cm, 5x barevná kresba, 8x čb. kresba, skici, A. Hřib, cca. 1987, clpl. zdobená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

  • Adina Mandlová

    (1910-1991)

    Fotografie

    No.: 918

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:04

    fotografie, 30 x 23 cm, 1x bromostříbrná fotografie A. Mondlové, vyd. Metropolitan film, perforováno na levém okraji, na zadní straně jméno herečky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Anonym

    Zpěvník dědečka F. Knechta

    No.: 917

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:03

    kniha, 12,5 x 20 cm, ručně psané národní písně, např. Nářek nad Bílou horou, Kde domov můj, Žižka na Vítkově aj., nedat., kart. převazba, stav odpovídá stáří, lehce zašpiněno, flíčky na stránkách, celkově dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Joža Úprka

    (1861-1940)

    Kožuchy

    No.: 914

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:00

    volné listy, 46 x 30 cm, 30x reprodukce J. Úprka, vyd. J. Pithart, Kroměříž, 1920, volné listy v pův. papírové obálce, obálka značně poškozené, stav reprodukcí dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Reise um den Mond

    No.: 907

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:53

    kniha, 16,5 x 11 cm, vyd. Reichert, Berlin, clpl. převazba, 192s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Joseph Prudhomme

    Lesbianky

    No.: 900

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:49

    kniha, 19,5 x 23 cm, 5x ofset, erotické motivy, vyd. jako soukromý tisk, ex. 14/300, pův. clpl. vazba, 51s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Kolektiv autorů

    Český svět roč. 1905, 1906, 1909, 1929

    No.: 902

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:48

    kniha, 31 x 25 cm, čtyři ročníky časopisu Český svět v sedmi svazcích, ilustrovaný čtrnáctidenník, vyd. L. Hipmanová, Praha, poloplátěné převazby, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Kolektiv autorů

    Malý čtenář

    No.: 899

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:45

    18 ročníků časopisu v 22 svazcích, 1888-1931, 16,5 x 13 - 26,5 x 18 cm, Malý čtenář byl přední český ilustrovaný časopis pro děti a mládež, vycházející v letech 1882 – 1941. V počátcích Malého čtenáře byli jeho přispěvateli především redaktoři, i když se podařilo získat příspěvky Adolfa Heyduka a Ka…

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jaroslav Benda

    (1882-1970)

    Kresebný návrh na známku Československá pošta Třeboň

    No.: 892

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:38

    běloba, papír, 14,5 x 12 cm, nalepeno na karotnu spolu s finální známkou, při horním okraji kresby mírně zašpiněno, , the disciple of A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Jaroslav Benda

    (1882-1970)

    Kresebný návrh na známku Republika Československá

    No.: 891

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:37

    běloba, papír, 16 x 13 cm, nalepeno na karotnu spolu s finální známkou, , the disciple of A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Andre Breton - Vzduch vody

    No.: 885

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:31

    sešit, 24 x 15 cm, 1. svazek edice Ra, Praha, 1937, typ. B. Lacina, il. V. Zykmund, přel. Šuber a Zykmund, ex. 97/400, brož. vazba s obálkou, nestr., uvolněné listy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Karel Schulz - Sever, západ, východ, jih

    No.: 884

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:30

    kniha, 18,5 x 13,5 cm, obálka Karel Teige a Jar. Krejcar, vyd. nakl. V. Vortel a R. Rejman, Praha, 1923, pův. brož, 137 s., nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus…

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Američtí básníci - Anthologie

    No.: 883

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:29

    kniha, 1929, 20 x 14 cm, titulní list Karel Teige, Malá edice Odeon č. 14, vazba brožovaná, původní, 104 stran, mírně natržený hřbet, některé listy uvolněny, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauh…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Palacký

    (1798-1876)

    Historická mapa Čech rozdělených na archidiakonaty a dekanaty 14. století

    No.: 878

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:24

    mapa, tisk - faksimile, 1847, 58 x 70 cm, rám, r. 1847 navrhl František Palacký, roku 1874 doplnil Josef Kalausek,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Plan - Der könig Hauptstadt PRAG Trigono

    No.: 877

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:23

    mapa, tisk, 96 x 101 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Ptaní

    No.: 862

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:11

    kniha, il. a vlepený malý grafický list J. Krejčiřík, podpis s věnováním autora na tit. listě, vyd. Závodní klub ČKD Blansko, volné listy v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Sny též

    No.: 861

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:07

    kniha, podpis s věnováním autora na tit. listě, vyd. Atlantis, Brno, 1995, brož, 60s., výborný stav,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Růžena Svobodová

    (1868-1920)

    Černí myslivci

    No.: 860

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:06

    kniha, podpis s věnováním autorky na tit. listě, vyd. J. Laichter, Praha, nedat. clpl. převazba, 397s., výborný stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Stříbrný vítr

    No.: 858

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:04

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933, clpl. převazba, 305s., místy flíčky na listech, velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Gruša

    (1938-2011)

    Der Babylonwald

    No.: 857

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:03

    kniha, podpis s věnováním autora na tit. listě, vyd. Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart, 1991, karton. vazba, 70s., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Letní kniha přání a stížnosti

    No.: 856

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:02

    kniha, podpis s věnováním autora na patitulu, vyd. Krajské nakl., Brno, 1962, clpl. vazba s ob., 104s., obálka opotřebená, dobrý stav knihy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Soud

    No.: 855

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:01

    kniha, podpis autora na patitulu, úprava Josef Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1925, clpl. převazba, 66s., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Kohout

    (1928)

    Tři knihy veršů

    No.: 853

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 12:59

    kniha, podpis autora na tit. listě, vyd. Mladá fronta, Praha, 1955, clpl. vazba s ob., 340s., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Vaculík

    (1926-2015)

    Sekyra

    No.: 851

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 12:57

    kniha, podpis s věnováním na patitulu L. Vaculík, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1966, plpl. vazba s ob., 176s., ob. mírně natržená,

    Current price: 500 CZK (19 €)