On-line auction

auction history

    No.: 237187

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 20:02

    suchá jehla, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/36, otřepená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Výhled

    No.: 237188

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 20:00

    suchá jehla, 11,2 x 13,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/39, otřepená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J. Kalousek?

    Mostecká věž

    No.: 237190

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:56

    akvarel, tuš, papír, 1987, 46 x 28,8 cm, sign. PD, pasparta, při levém okraji patrné zbytky skvrny od vody, pasparta místy odlepená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Nosorožec

    No.: 237202

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:35

    bronz, 25 x 12 cm, místy odřeno,

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Svatý Váslav

    No.: 237201

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:34

    fotografie, 1986, 17 x 30,5 cm, sign. PD, rám ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Max Švabinský

    Ptáci

    No.: 237208

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:23

    litografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. LD M. Švabinský,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • H. Williard

    Mariánské lázně

    No.: 237207

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:22

    litografie, 11 x 16,6 cm, značeno PD Lith. v. H. Williard ; PD Drück v. J. Braunsdorf, Dresden, lehce zašlý papír, levý dolní roh papíru pokrčen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Karel Svolinský

    Růže

    No.: 237218

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:00

    lept, 9 x 12 cm, sign. PD K. Svolinský, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Milan Coufal

    Devítka

    No.: 231547

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 18:44

    pískovec, v. 32 cm, značeno zespodu

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Milan Coufal

    Hlava Totonak

    No.: 231545

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 18:43

    pískovec, světlý, kolorováno, frotáž, v. 28 cm, značeno zespodu

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    No.: 231543

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 18:42

    tvárnice, v. 27,5 cm, značeno zespodu

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Luční květy

    No.: 226957

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 18:17

    olej, plátno, 2007, 40 x 40 cm, sign. PD Z. M. Nováková 07, the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Petr Ptáček

    Texaco

    No.: 225336

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 18:14

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    No.: 214131

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 17:43

    litografie, č. 10/100, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended the evening classes of Drawing at the at…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky II.

    No.: 121665

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 16:01

    oil, canvas, 2010, 58 x 80 cm, sign. RD Cerha V. 2010

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky I.

    No.: 121664

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2019 16:00

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Veronika Richterová

    (1964)

    No.: 204129

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 23:31

    lept, 35,5 x 49 cm, sign. PD Veronika Richterová , č. 8/10, při okrajích zažloutlý papír

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Pavel Major

    Kočky

    No.: 204126

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 23:30

    serigrafie, 1980, 52,5 x 37,5 cm, sign. DU P. Major 80, autorský tisk č. 17/25

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Erika K.

    No.: 204166

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 23:24

    suchá jehla, 29,7 x 41 cm, sign. PD Erika K, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Lindovský

    No.: 204169

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 23:22

    serigrafie, 2010, 68 x 48,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 1/100, při okrajích lehce pokrčený papír, the disciple of prof. Cepelak

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Inge Popelková-Kosková

    Pištec

    No.: 208857

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:50

    linoryt, 1976, 20 x 15 cm, sign. PD Inge Popelková-Kosková 1976,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 211442

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 218697

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:36

    gouache, tempera, varnish, paper, 1986, 49,9 x 36,9 cm, signed LD Monetti 86, slightly waved, flexed paper near margins

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

  • Jonák

    Podzimní les

    No.: 220888

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 21:12

    oil, canvas, 1926, 42 x 58,5 cm, sign. RD Jonák 26, rám

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Konvolut tisků z Rajské sonáty

    No.: 222172

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 20:57

    5x tisk, 1917-1920, vče cca 26 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science…

    Current price: 440 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    No.: 228084

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    No.: 228412

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Salač

    Portrét z profilu

    No.: 228522

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 18:38

    tužka, akvarel, papír, 1919, 39,6 x 27,7 cm, sign. PD Salač V.B. 1919, studentská práce, papír zažloutlý, při dolním okraji natržený, rožky papíru ohnuté,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    No.: 228543

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2019 18:32

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    No.: 234045

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 07. 2019 23:18

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), v rozích natrženo poškozeno, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids