• František Hodonský

    (1945)

    Pocta Monetovi

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 2002, 70 x 100 cm, sign. PD Hodonský 2002, č. 1/5, vzadu štítek z Grafiky roku 2002, mimo tisk, poničené okraje papíru, grafika je stočena, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Mokřady - vodní rostliny

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 2021, 47,5 x 80 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 2/3, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurál…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 1994, 59 x 31 cm, sign. PD Hodonský 1994, č. 3/4, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální ma…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Bez názvu

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 1992, 25 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 2/6, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe II

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe I

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Apoštol

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Stvoření

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Znamení

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1993, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 24/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hrátky II.

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1998, 55,5 x 81,7 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 32/42, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Krajina s mladým mužem

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1982, 31 x 24,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Chlupaté nemluvně

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1982, 31,5 x 24,6 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Ptáčátko

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD Jaroslav Róna 84, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Racing car

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1972, 55,5 x 49,5 cm, sign. DU Janíček 72, E. A., zažloutlý papír, na papíře skvrny, levý dolní roh ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Mužské tváře

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1989, 48 x 32,5 cm, sign. DU Janíček 89, rám, č. 6/60

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Roztržka

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1977, 24,5 x 43 cm, sign. PD Karel Demel 77, č. 59/125, mimo tisk skvrnky na papíře, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Oriešek

    (1941-2015)

    Faust

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    reliéfní tisk, 1987, 42 x 30 cm, sign. PD Petr Oriešek 87, č. 25/100

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Dvě ženy

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1982, 17 x 25 cm, sign. PD K Demel 82, rám, č. 98/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Kozorožec

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Šťastné papagáje

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ecce homo No. 3

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912 -1992)

    Sedící žena

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Akt zezadu

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Flétnista a tanečnice

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1999, 24,5 x 33 cm, sign. PD F. Burant 1999, č. 32/100, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Milenci

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 1956, 9,5 x 13 cm, sign. PD Fremund 56, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Černý

    (1910-1960)

    Milenci

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Na plovárně

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, akvarel, 1945, 20,5 x 21,5 cm, sign. PD E. Nevan 45, č. 3/5, Raritní litografie Na plavárni kolorovaná akvarelem ze série pěti kusů z roku 1945, každý kus měl jinak rozvržené barevné provedení, velikost celého papíru je 22,7 x 23,3, Antikvariát Dlážděná, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČ…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Na Vltavě

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1986, 14,5 x 42 cm, sign. PD Chadima 86, pasparta, č. 70/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook