• Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:58

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka srdce

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:59

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dvě dívky

    Položka č.: 563

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:00

  • Ludmila Jiřincová

    Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:01

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kostel Panny Marie v Hradci Králové

    Položka č.: 565

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:02

  • Václav Johanus

    (1947-2024)

    Jablko od Evy

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:03

    serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Johanus

    (1947-2024)

    Ptáček

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:04

    serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 31/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Johanus

    (1947-2024)

    Podzimní slunce

    Položka č.: 568

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:05

    serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 27/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Kadlec

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:06

    lavírovaná kresba tuší, křída, papír, 1987, 32,5 x 44,8 cm, sign. PD Kadlec 87, propíchané rohy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Kadlec

    Ulička v Českých Budějovicích

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:07

    lavírovaná tuš, papír, 1987, 45 x 32,5 cm, sign. PD Kadlec 87, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Erich Kaizr

    (1919-1980)

    Váza s květinami

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:08

    pastel, papír, 1972, 43,5 x 33 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé malířské škole

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Wermer Kapfer

    Zelená kompozice

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:09

    litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Stáje

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:10

    akvarel, uhel, papír, 30 x 44 cm, monogr. PD VK, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Karmazín

    Dvojice s koněm

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:11

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Folklorní motiv

    Položka č.: 575

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:12

    akvarel, tužka, papír, 26 x 32 cm, monogr. DU AK (zčásti překryto paspartou), rám, na zadní straně nálepka Z pozůstalosti Adolfa Kašpara (1934) a razítko Chotěrova galerie Praha, původní dobová adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:13

    litografie, 32 x 25,3 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, č. 47/60, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Anna Khunová

    Maškarní ples

    Položka č.: 577

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:14

  • Svatopluk Klimeš

    Ještěrka

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:16

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:17

    dřevoryt, 29,8 x 22,8 cm, monogr. PD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • Imre Kocsis

    (1937-1991)

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:18

    sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Kodenka

    Vzpomínka na Samarkand

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:19

    olej, plátno, 1990, 35 x 50 cm, sign. na zadní straně Jiří Kodenka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice I

    Položka č.: 583

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:20

    litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice II

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:21

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice III

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:22

    litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Modrá kompozice

    Položka č.: 586

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:23

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Červená kompozice

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:24

    litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Oranžová kompozice

    Položka č.: 588

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:25

    litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alice Koch

    Pýthia

    Položka č.: 589

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:26

    barevná tužka, karton, 1976, 36 x 27 cm, sign. Zezadu Alice Koch, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle de Riviere

    Položka č.: 590

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:27