• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Kozorožec

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ukřižování

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 14,6 x 9,5 cm, sign. PD JVáchal, rám, mimo tisk hnědé skvrnky, po levém okraji papír odřený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Olga Schoberová

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1969, 29 x 36,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Sylvia Turbová

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1965, 37 x 28,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook