• Svatopluk Klír

    (1896-1959)

    Posmrtná maska Friedricha Nietzsche

    Položka č.: 250782

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22

    dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    Položka č.: 281254

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:40

    dřevoryt, 12,1 x 10,3 cm, PD značeno ve štočku VK, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Letní krajina

    Položka č.: 282054

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33

    olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    Položka č.: 221405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 221404

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Krapulax

    Položka č.: 221403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Mistr popravčí

    Položka č.: 212722

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37

    akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Autoportrét v koláži

    Položka č.: 210704

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09

    koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Dívky s šelmami

    Položka č.: 210703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10

    koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177864

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:02

    pastel, papír, 59 x 44 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:00

    pastel, papír, 51,5 x 39,5 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    Milenci

    Položka č.: 136548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23

    tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Stará tvrz

    Položka č.: 276340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10

    lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:04

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ulička

    Položka č.: 278875

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zeď

    Položka č.: 278841

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:34

    suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Krajina, která ví to tajemství

    Položka č.: 278840

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:32

    suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Předjaří

    Položka č.: 278909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:30

    lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Pocta divadlu

    Položka č.: 278896

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:14

    lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Žebřík

    Položka č.: 281240

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:32

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Praga

    Položka č.: 282063

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09

    reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejský palác

    Položka č.: 280751

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:48

    kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Naďa Rappensbergerová

    (1936)

    Dievčina IV.

    Položka č.: 280724

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:22

    litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 282067

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22

    olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    Ukřižovaný

    Položka č.: 275742

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52

    dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook