• Karel Musil

    (1982)

    Beran - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276226

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:37

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276225

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:38

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276224

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:39

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Kozoroh- znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:40

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Střelec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:41

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Štír - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276233

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:42

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Váhy - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276232

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Panna - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276230

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:04

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Landa

    Žena

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282049

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Zámek

    Položka č.: 280915

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:08

    suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Starý čert

    Položka č.: 282148

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:18

    litografie, 1969, 11,5 x 8,3 cm, sign. PD Ka Toman 69, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 282146

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:14

    dřevoryt, 9,4 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Lázně

    Položka č.: 279500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Světnice

    Položka č.: 282125

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27

    tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Orel

    Položka č.: 279367

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:38

    dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Milenci

    Položka č.: 279366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:36

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    Kašna

    Položka č.: 279362

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:30

    ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ves/Strom/Strom

    Položka č.: 274502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38

    3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matuška

    (1944)

    Rozhlas

    Položka č.: 265505

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46

    litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka

    Položka č.: 282080

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11

    lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 282079

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12

    litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Matka a dítě

    Položka č.: 282078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13

    litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282177

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:16

    linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Blabolilová

    (1948)

    Podzim

    Položka č.: 282166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:54

    lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V letu

    Položka č.: 282104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook