• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Hrad na kopci

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:35

    akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Skalní jezero

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:34

    akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Naděje

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:45

    suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Padající listí

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:44

    litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Škopek

    (1933-2018)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:41

    olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:14

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Golem

    Položka č.: 891

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:33

    slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté v Paříži

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:07

    barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Tělo

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:49

    litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Schody

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:12

    suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Křížová cesta, VIII

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:11

    suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Křížová cesta, XI

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:10

    suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Im memoriam Froukje Van der Zee

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:34

    lept, 1984, 17,5 x 12 cm, sign. DU Janíček 84, e.a.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:37

    5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Brychta

    (1928-2013)

    Nosorožec

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:46

    tuš, koláž, papír, 24 x 31,5 cm, sign. PH Jan Brychta, PF 1962, papír mírně zažloutlý a ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:33

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Rada

    Hlava ženy

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:48

    uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:44

    dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:43

    dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Síla a Viselec

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:42

    dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:41

    dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:40

    dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sarajevo II

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:47

    olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sarajevo I

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:46

    olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Efim Efimovich Volkov

    (1844-1920)

    Západ slunce v lese

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:00

    pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Les

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:15

    dřevoryt, 1939, 35 x 24 cm, sign. PD Karel Tondl, rám, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, Print Society v…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Dopravní nesmysl III.

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:56

    barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Dopravní nesmysl II.

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:55

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Dopravní nesmysl

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:54

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Prádelna

    Položka č.: 851

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:53

    akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook