• Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Bořetice

    Položka č.: 281190

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:14

    tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň

    Položka č.: 274499

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:31

    akvarel, tuš, papír, 1971, 32 x 44 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 282047

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 282052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27

    olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 282066

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30

    olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Tůje

    Položka č.: 250715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:06

    litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bašata

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 262210

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:26

    pastel, papír, 1968, 24 x 34 cm, sign. PD JBašata 68, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:12

    tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180254

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:04

    glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:02

    glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Postránecká

    Letní krajina

    Položka č.: 282055

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:34

    olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Česká krajina

    Položka č.: 255560

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:22

    lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Ruka

    Položka č.: 254595

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:38

    lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Praga

    Položka č.: 282063

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09

    reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282137

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:10

    tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Návrh na známku

    Položka č.: 280774

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:52

    barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Pohled do polí

    Položka č.: 280773

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:50

    tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282136

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:08

    tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    2x Ilustrace

    Položka č.: 282135

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:06

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    2x Ilustrace

    Položka č.: 282134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:04

    tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Bennet: Den, kdy má sestra...

    Položka č.: 282133

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:02

    tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Bennet: Zmrtvýchvstání

    Položka č.: 282132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:00

    tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 282067

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22

    olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Dáma podle Václava Hollara

    Položka č.: 279364

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:34

    ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy s kočkou

    Položka č.: 279358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:26

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Zámečníková

    (1945)

    Dívka

    Položka č.: 282191

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:44

    litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Rybář islandský

    Položka č.: 282156

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:34

    ofset, 1954, 25 x 17 cm, monogr. PD v tisku Z.J. 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová

    Položka č.: 267729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:38

    dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 277594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25

    litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook