-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Alegorický motiv
Položka č.: 261106Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07
dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Stará vrata
Položka č.: 261967Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43
akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Dvořák
Šeříky
Položka č.: 263179Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:02
olej, plátno, 1939, 60 x 50 cm, sign. PD RDvořák 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:48
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Boudar
(1947)
Červená kompozice
Položka č.: 263809Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:04
kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Luční dáma
Položka č.: 265038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42
lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dostál
(1905-?)
Staré město
Položka č.: 265045Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:04
lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Synecký
(1925)
Pierot
Položka č.: 265064Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:47
litografie, 13 x 8 cm, sign. DU L. Synecký, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Tento dům byl v péči nájemníků..
Položka č.: 265499Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41
tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Matuška
(1944)
Rozhlas
Položka č.: 265505Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46
litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Skleslý muž na sedačce
Položka č.: 265519Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:29
tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Záslibný dar
Položka č.: 265520Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 265857Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Mácha
(1926-1984)
Staroměstská mostecká věž
Položka č.: 265858Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:06
litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Dóm sv. Štěpána ve Vídni
Položka č.: 266111Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:08
lept, 1923, 45,1 x 38,7 cm, sign. PD Luigi Kasimir, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
Položka č.: 267600Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02
akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Menčl
Potok
Položka č.: 267769Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:10
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Urbánek
(1924-?)
Letní krajina
Položka č.: 267771Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:12
olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Aktovka
Položka č.: 267777Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:00
glazovaná keramika, v. 15 cm, značeno dole E. Jil., Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Jezdkyně
Položka č.: 267778Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:02
glazovaná keramika, 1988, v. 18 cm, značeno dole E. Jil. 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslava Nievaldová
(1952)
Cesta
Položka č.: 267817Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:14
olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
Položka č.: 267990Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:16
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kobylka
(1943-2014)
Tři kobyly
Položka č.: 268359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:18
tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Každodenní lidský život
Položka č.: 268395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32
4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Děvče s kapesníčkem
Položka č.: 268850Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zuzanka
Položka č.: 268927Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36
litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:35
2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO