Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hrad na kopci
No.: 713Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:35
akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Universi…
Current price: 700 CZK (30 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Skalní jezero
No.: 712Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:34
akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Uni…
Current price: 700 CZK (30 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
No.: 843Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:45
suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Alena Šlapáková
Padající listí
No.: 842Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Jiří Škopek
(1933-2018)
Stojící dívčí akt
No.: 839Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:41
olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 752Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:14
Current price: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Válek
Golem
No.: 891Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:33
slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 650 CZK (28 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
No.: 625Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:07
barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tělo
No.: 607Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:49
litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Schody
No.: 570Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Křížová cesta, VIII
No.: 569Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Křížová cesta, XI
No.: 568Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:10
suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
James Janíček
(1935-2021)
Im memoriam Froukje Van der Zee
No.: 532Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:34
lept, 1984, 17,5 x 12 cm, sign. DU Janíček 84, e.a.
Current price: 600 CZK (25 €)
Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
No.: 475Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Brychta
(1928-2013)
Nosorožec
No.: 424Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:46
tuš, koláž, papír, 24 x 31,5 cm, sign. PH Jan Brychta, PF 1962, papír mírně zažloutlý a ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Louis Leopold Boilly
(1761-1845)
Hádka
No.: 411Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:33
litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
František Rada
Hlava ženy
No.: 726Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:48
uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost
No.: 722Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:44
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda
No.: 721Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:43
dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
No.: 720Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:42
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
No.: 719Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:41
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt
No.: 718Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:40
Current price: 600 CZK (25 €)
Sarajevo II
No.: 665Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Sarajevo I
No.: 664Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
No.: 918Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:00
Current price: 600 CZK (25 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Les
No.: 873Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:15
dřevoryt, 1939, 35 x 24 cm, sign. PD Karel Tondl, rám, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, Graphics at Sorbonne…
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Dopravní nesmysl III.
No.: 854Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:56
barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Dopravní nesmysl II.
No.: 853Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:55
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Dopravní nesmysl
No.: 852Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:54
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Prádelna
No.: 851Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:53
akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)