• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Hrad na kopci

    No.: 713

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:35

    akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Universi…

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Skalní jezero

    No.: 712

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:34

    akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Uni…

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Naděje

    No.: 843

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:45

    suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alena Šlapáková

    Padající listí

    No.: 842

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:44

    litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jiří Škopek

    (1933-2018)

    Stojící dívčí akt

    No.: 839

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:41

    olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 752

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:14

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Golem

    No.: 891

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:33

    slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté v Paříži

    No.: 625

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:07

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Tělo

    No.: 607

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:49

    litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    Schody

    No.: 570

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:12

    suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    Křížová cesta, VIII

    No.: 569

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:11

    suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    Křížová cesta, XI

    No.: 568

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:10

    suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Im memoriam Froukje Van der Zee

    No.: 532

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:34

    lept, 1984, 17,5 x 12 cm, sign. DU Janíček 84, e.a.

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    No.: 475

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:37

    5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jan Brychta

    (1928-2013)

    Nosorožec

    No.: 424

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:46

    tuš, koláž, papír, 24 x 31,5 cm, sign. PH Jan Brychta, PF 1962, papír mírně zažloutlý a ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    No.: 411

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:33

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • František Rada

    Hlava ženy

    No.: 726

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:48

    uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost

    No.: 722

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:44

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda

    No.: 721

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:43

    dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Síla a Viselec

    No.: 720

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:42

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna

    No.: 719

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:41

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt

    No.: 718

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:40

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Sarajevo II

    No.: 665

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:47

    olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Sarajevo I

    No.: 664

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:46

    olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Efim Efimovich Volkov

    (1844-1920)

    Západ slunce v lese

    No.: 918

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:00

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Les

    No.: 873

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:15

    dřevoryt, 1939, 35 x 24 cm, sign. PD Karel Tondl, rám, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, Graphics at Sorbonne…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Hana Marie Štěpánová

    Dopravní nesmysl III.

    No.: 854

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:56

    barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Hana Marie Štěpánová

    Dopravní nesmysl II.

    No.: 853

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:55

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Hana Marie Štěpánová

    Dopravní nesmysl

    No.: 852

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:54

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Hana Marie Štěpánová

    Prádelna

    No.: 851

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:53

    akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)